Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları 21 25.01.2019, 07:07

"Fljuditik" (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları

Çocuklar için Şurup "Fluditik" talimatıBu mukolitik (balgam söktürücü) aracı olarak karakterize etmektedir. İlacın aktif bileşenleri karbosisteindir. İlaç bronşiyal sekresyonlarda nötr ve asidik sialomutsinov oranını (kantitatif) stabilize edilmesine yardımcı olur. esneklik ve mukusun viskozitesini geri, ilacın boşaltım yapısını normale mukoza yenilenme aktivasyonuna katkıda kolaylaştırır, işleyiş mukosiliar temizlik artan mukolitsitarny güçlendirir.

Uyuşturucu "Fljuditek" (çocuklar için). Talimatlar. tanıklıkçocuklar için şurup fluditik talimatları

İlaç bronkopulmonerKronik ve akut tipteki patolojiler, ayrı zorlu, viskoziteli balgam oluşması ile karmaşıktır. Bu gibi hastalıklar arasında, özellikle, bronşiektazi, trakeit, bronşiyal astım, trakeobronşit, bronşit bulunmaktadır. (Çocuklar için) Preparasyon "Flyuditek" kılavuz zor ve yapışkan bir balçık ile akut ya da kronik tip burun boşluğunda patolojileri, hem de burun-yutak bölgesinin hastalıklar, orta kulak, paranazal sinüslerin önerir. Özellikle otit, rinit, sinüzit, adenoidit taşıyan hastalıklara. İlaç bronkoskopi veya bronkoskopi için önerilir.

Kontrendikasyonlarçocuklar için fluditik incelemeleri

Çocuklar için İlaç "Fljuditik" (incelemeleruzmanlar bu konuda nettir) bileşenlere karşı aşırı duyarlılık için reçete edilmemiştir. Kontrendikasyonlar arasında sistit, yaştan iki yıla kadar, akut evredeki kronik glomerülonefrit yer alır. Ülser, hamilelik ve beslenme için önerilmez.

"Fljuditik" (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları

Tedavi süresi daha uzun olmamalıdırsekiz ya da on gün boyunca doktora danışmadan. Şurubu 20 mg / ml, 1 çay kaşığı bir dozda önerilir. günde iki kez. Bir gün 200 mg'den fazla vermez, beş yıldaki hastalar için dozaj aynıdır, alım sıklığı günde üç kez olur. On beş yıllık 1 çorba kaşığı hastalar için "Fluiditek" (50 mg / ml) ilacı önerilir. l. 3 r günü. İlaç tercihen iki saat sonra bir yemekten sonra veya bir saat içinde kendinden önce alınır.

Yan Etkiler

Bazı durumlarda tedavi temelindealerjik reaksiyon, gastrik kanama, gaz, irare, epigastrik ağrı, mide bulantısı. İlaç, halsizlik, baş dönmesi, ekzantiasyon yaratabilir.

çocuk eğitimi için fluditik

İlaç "Fljuditek" (çocuklar için). Talimatlar. Ek bilgi

Aşırı doz durumundaetkileri. Zehirlenme önerilen semptomatik tedavi. Birleştirildiğinde, ilaç, solunum sisteminin enflamatuar patolojilerindeki antibakteriyel ve glukokortikosteroid ajanların aktivitesini güçlendirir. Çocuklar için ilaç "Fljuditik" (aynı zamanda bu onaylama) aynı anda kabul ile ilacın "Teofilin" ilacın bronkodilatör etkisini artırır. Atropin benzeri ve antitussif ilaçlar, aktif bileşen-karbosisteinin aktivitesini azaltır. Bir ilacı diyabetes mellitusun arka planına karşı reçete ederken dikkatli olunmalıdır.

Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım TalimatlarıFotograf Goruntuler resim

Related news

 • EVDE KEPEK EKMEK NASIL YAPILIR,TARİFİ
 • Limon Pelteli Bisküvili Muhallebi Tarifi
 • Moskova Prensi Ivan Kalitanın tarihi portresi
 • Valentina Rubtsovanın kısa biyografisi

 • Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları 34

  Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları


  Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları 76

  Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları 87

  Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları 95

  Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları 59

  Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları 20

  Fljuditik (çocuklar için) anlamındadır. Kullanım Talimatları 7