Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı 31 09.02.2019, 20:10

Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı

Francis Cobain tek kızıNirvana - Kurt Cobain grubunun efsanevi cephesi - ve eşi de popüler karısı Courtney Love. Kız bir aktris, sanatçı, şarkıcı, gazeteci ve ünlü dünya markalarının modelidir.

Francis Cobain

Erken yıllar

Francis, 18 Ağustos 1992'de şehirde doğduLos Angeles, Kaliforniya. Doğumundan önce bile, dünya çapında gazetecilerin gözetiminde kız geldi. Gerçek şu ki Corny Love'un hamileliğinde eroin kullandığı söylentileri vardı. Bu röportajı bir yayına verdi, ancak daha sonra bu bilgiyi reddetti ve sözlerinin genel bağlamdan çıkarıldığını söyledi.

Benzer sorunlar Frances-Kurt'un babasıydı.Klozanın en son kliniğinde iki yaşında gördüğü Cobain, uyuşturucu bağımlılığından rehabilitasyon kursu geçirdi. Hastanede, babam kızımla oynadı, şarkı söyledi. Birkaç gün sonra müzisyen kendi evinde vuruldu. Resmi versiyon intihar, hatta intihar notu bulundu. Ancak, olayların gelişiminin başka bir versiyonuna işaret eden tanıklar da vardı, bu yüzden hala belirsizliğini koruyor.

Francis cobain biyografisi

Çocukluk döneminde Francis Cobain çok zaman geçirdi.Büyükanneler ve büyükanneler, çünkü Courtney Love uyuşturucuyla sürekli sıkıntı çekti ve düzenli olarak birkaç hafta boyunca kliniklerde uyuşturucu bağımlılığı tedavisi gördü. Kızın bir "yıldız" vaftiz babası var - oyuncu Drew Barrymore.

Francis, erken yaşlardan itibaren sanatla ilgileniyor, fotoğraf sanatçısı olarak çalışıyor ve iş dünyasına adım atmayı hayal ediyordu.

delikanlılık

Francis 17 yaşındayken annesi mahrum edildi.babasının teyzesine ve büyükannesine geçen vasi hakları. Resmi dosyada, doktorların tıbbi raporlarında da belirtildiği gibi aile içi şiddet raporları vardı. 2019 yılında, Cobain'in, efsanevi babasının devletinin yüzde 37'sini miras aldığı, ismini ve fotoğraflarını kullanma ve yayınlama hakkı olduğu öğrenildi. Bir süre sonra kız, Batı Hollywood'da neredeyse iki milyon dolar değerinde bir ev-villa satın aldı ve aynı zamanda eğitim ve gelişimine de para yatırdı.

Erken meslek

Biyografisi çeken Francis Cobainbabasının birçok hayranları, çeşitli moda dergileri bir model olarak yolculuğuna başladı. dergilerin birinde, bir genç olarak, o genellikle fanlar önce göründükleri bazı pijama Kurt göründü. Şimdi farklı tarzlarda ve yönlerde ünlü fotoğrafçılarla çalışıyor ve şiddetle onun sayısız dövmeler gösteriyor.

Francis bin cobain resimleri

Francis Cobain, resim yapmaya ciddiyetle girmeye başladı ve hatta kendi sergisini Los Angeles galerisinde açtı. Ayrıca müzik yapıyor ve kendi solo albümünü çıkarmayı planlıyor.

Diğer aktiviteler

Diğer şeylerin yanı sıra gazeteci olarak çalıştıve bir personel tanınmış yayınlar için fotoğrafçı ve aynı zamanda bir oyuncu olarak dabbled. Tim Burton'ın yönettiği "Alice Harikalar Diyarında" ünlü filmde Onun ana rolü bile teklif edildi, ama New York'ta üniversiteye gitmek ve onların çalışmalarından uzak kırmak istemedim çünkü Frances Bean Cobain, reddetti. Daha sonra, rol Mia Wasikowska gitti.

Özel hayat

Bugüne kadar altı yetkili var.Francis Cobain tarafından yapılan röportaj. 13 yaşında meşhur dergisi Teen Vogue'a ilk kez, kendi tarzını bulma, gösteri dünyasının dünyasına girme ve yıldız ebeveynlerden bahsetme konusunda güçlü bir istek duymalarını söyledi. Başka bir röportajda, sürekli olarak annesi Courtney Love hakkında yalan söylediğini söyleyen sarı basında yer alıyor. Kız, hayatındaki tüm olumsuz sonuçlara işaret eder, doğrudan magazin dergilerindeki yayınlardan kaynaklanır. Son ayrıntılı yorumlardan biri, kendi resimlerinin sunulduğu ilk sergideki çalışmalarıyla ilgili bir hikaye.

dövmeler francis cobain

Francis Bin Cobain müzisyenle buluşuyor2019'dan beri Isaiah Silva. Dikkat çeken, alternatif rock tarzında yaratılan, ünlü bir grup olan The Rambles'ın solisti olan kızının, kız babasına çok benzemesidir. Buna ek olarak, İşaya bile Kurt Cobain tarzında elbise, uzun saç giyer ve onları Nirvana'nın yaptığı gibi aynı şekilde boyaır. Çift, sosyal ağlarda belirli statülerle kanıtlandığı gibi nişanlandı, ancak daha sonra "ilişkide" seçeneğine geri döndüler.

Anneye gelince, onunla iletişim kurmuyorZaten uzun yıllar. Kök aşkı birçok kez kızıyla ilişkisini kurmaya çalıştı, ama şimdiye kadar pek başarı göstermedi. Maksimum iletişim sosyal ağlar aracılığıyla nadir bir mesajdır. Francis, sürekli olarak, biyolojik annesinin, kızın çok fazla acı çektiği düzensiz yaşam tarzının hatasıyla konuşacak hiçbir şeyi olmadığını söyledi. Yani, Courtney'nin eylemleri bile, Francis hala bir çocukken, iki evcil hayvanın ölümüne yol açtı.

Şimdi kız çalışıyor, çalışıyor ve mesleğini bulmaya çalışıyor.

Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızıresim Goruntuler fotograflar

Related news

 • Saç Ucu Kırıklarına Ne İyi Gelir: Saç Ucu Kırıkları İçin Bitkisel Çözümler
 • Kurabiyeli Cheesecake
 • Efsane yem Atom: başarının sırrı

 • Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı 57

  Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı


  Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı 77

  Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı 96

  Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı 98

  Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı 2

  Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı 61

  Francis Cobain - efsanevi babanın yetenekli kızı 86