Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm


Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 32 04.02.2019, 02:19

gozalti-sarkmasina-bitkisel-cozum

Vücuttaki sarkmalara bitkisel çözümler

Özellikle kadınların ilerleyen yaşlarda en büyük rahatsızlıklarından olangöz altı sarkmalarıve yüz sarkmaları, bazı kadınlar için çok büyük moral bozukluğu yaratabilmekte ve estetikle düzelttirilmeye kadar gidilebilen müdahale durumları yaratabilmektedir. Estetik için yeterli mali boyutu olmayan kadınların ise başvurduğu bir diğer yöntem bu durumlar için özel içeriklerle üretilmiş bakım kremleri. Ancak işin ana noktasına bakıldığında, ne kullanılan bakım ürünleri ne de yaptırılan estetikler insanın fizik doğasının önüne geçemeyeceğinden her durumda bu sarkmaların tekrar meydana geleceği gerçeği gözden kaçırılmaktadır. Bu ürünlerin ve uygulamaların en büyük eksiklikleri doğal içeriklerden uzak olmalarıdır. Doğada bu sarkmaları önleyecek bir çok ürün bulunmakta ve bu ürünlerle yapılacak doğal karışımlar sarkmalara uygulandığında daha verimli sonuçların elde edilmesi garantidir. Tabi bu noktada da dikkat edilmesi gereken şeyin, uygulanacak doğal kürlerin düzenli olarak uygulanması gerekliliğidir. İstenilen sonuca ulaşılabilmesi için kürlerin belirli bir süreçte istenilen seviyede uygulanması yeterli olacaktır.

Göz altı sarkmalarına bitkisel çözümler

Az miktarda kuşburnunu, suda kaynattıktan sonra koyu bir kıvam aldıktan sonra ateşin üzerinden alıp süzüyoruz. Daha sonra kaynattığımız bu kuşburnunun içine göz altımıza koyacağımız pamukları daldırıp kuşburnuna bulanmasını sağlıyoruz. Uzanır pozisyondayken göz altlarımıza bu pamukları yerleştirip bir müddet o şekilde bekliyoruz. Bu uygulamanın düzenli yapılması göz altlarındaki şişliklerin inmesine hatta bir süre sonra tamamen yok olmasına yardımcı olacaktır.

Kuşburnu haricinde kullanacağınız mürvet çiçeği, papatya, gül suyu ya da rezene de bitkisel bir çözüm olarak size son derece yarar sağlayacak ürünlerdir. Örneğin; 250 mililitre miktarındaki klorsuz olmasına dikkat edeceğimiz suyumuzun içerisine papatyaları attıktan sonra bu suyu 15 dakikalık bir kaynama sürecine bırakıyoruz. Bu 15 dakikanın sonunda 10 dakikalık da bir demlenme sürecine bıraktıktan sonra buzdolabına koyup soğumasını beklediğimiz papatya suyunu bir kaba döküp gözümüze koyacağımız pamukları da içerisine daldırdıktan sonra gözümüzün bir alt kısmına bir de üst kısmına bu pamukları yerleştirip 15 dakika süreyle bekletmemiz gereklidir. Aynı karışımı papatya yerine gül kullanarak da yapabilir, aynı sonuçları eksiksiz elde edebilirsiniz.

Az önce ismini saydığımız çay karışımlarının dışında bir takım uçucu doğal yağlarında göz altı sarkmalarına iyi geldiği tespit edilmiştir.

Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm

Related news

 • Frambuazlı yoğurt tatlısı malzemeleri ile Etiketlenen Konular
 • Gelin Çantası Tarifi Videosu
 • AB, Rusya’ya yaptırımları uzattı
 • Kurbanlık Hayvan Nasıl Seçilir

 • Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 39

  Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm


  Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 84

  Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 94

  Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 27

  Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 80

  Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 93

  Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 40

  Göz Altı Sarkmasına Bitkisel Çözüm 7