Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 46 01.02.2019, 23:17

"Galaxy" - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence

Krasnaya Polyana tanınmış bir kayak beldesidir.Soçi'nin Olimpiyat başkenti yakınında yer almaktadır. Tüm turistler sadece bu bölgeleri ziyaret etmek için aktif kış sporları hayranları için ilginç olacağını biliyor. Modern oteller, eğlence ve rekreasyon merkezleri yanı sıra kendi su parkı. Krasnaya Polyana ayrıca pitoresk doğal manzara ve hoş bir mikro iklimin keyfine varacak.

Tüm yıl boyunca su kabartması!

Su Parkı Kırmızı Glade Yakın zamana kadar, Krasnodar Bölgesi tatil köylerive Kafkaslar yaz tatilleri için bir yer olarak kabul edildi. Ancak dağlık bölgelerdeki altyapının gelişmesiyle birlikte, yıl boyunca faaliyet gösteren yerel spor tesisleri ve turist kompleksleri çok popüler hale gelmiştir. Özellikle güzel olan kayak merkezlerinde sadece kayak yapmaya gidemezsiniz. Artık denizde veya dağlarda dinlenme arasında seçim yapmanıza gerek yok. Kayak sonrası her turist su parkını ziyaret edebilir. Krasnaya Polyana bir kayak beldesidir, birkaç yıl önce burada "Galaktika" sosyal ve kültürel merkezi inşa edilmiştir. Diğer ilgi çekici yerlerin yanı sıra, topraklarında da bir su cazibe merkezi bulunmaktadır. Sosyal ve kültürel merkez projesinin ana yatırımcısı Gazprom'du. Bugüne kadar, kompleksin bölgesi donanımlıdır ve günlük olarak misafirleri alır: buz arenası, sinema, bowling ve bilardo kulübü ve çeşitli dükkanlar. Halkın çoğu zaman su cazibe merkezi genellikle "aquapark Gazprom" olarak adlandırılır. Krasnaya Polyana bugün sadece bir adet büyük ve modern kompleks ile havuzları ve kaydırakları bulunmakta olup, yanlışlıkla ismini bile unutsanız bile bulmak zor değildir. Kompleksin tam adresi: Soçi şehri, Adler bölgesi, Esto-Sadok köyü, Krasnaya Polyana, Achipsinskaya-12.

"Galaxy" su parkı (Krasnaya Polyana): kaydıraklar ve havuzlar

Su Parkı Galaxy Kırmızı GladeAşırı duyguların hayranları olacakMaalesef, Krasnaya Polyana'daki su eğlence merkezinde sadece 4 büyük kaydırak var. Ama sadece on iki yüzme havuzu var, birçoğu çeşme, gayzer ve hidromasaj sistemleri var. Kompleksin en küçük ziyaretçileri için bir su alanı bulunmaktadır.

Havuzda yüzebilir veyajakuzi, dağ manzarasını hayran? Ve bu arzu "Galaxy" su parkı yerine getirecek. Krasnaya Polyana çok güzel bir yerdir, su eğlence kompleksi, sıcak mevsimde ziyaret edebileceğiniz açık bir yazlık alana sahiptir. Havuzdaki ve jakuzideki su rahat bir sıcaklığa ısıtılır, bu da dağ manzarasının tadını çıkarabileceğiniz, zevk alınamayan bir keyif alabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca su parkında Fin saunasını veya hamamını ziyaret edebilirsiniz.

Konuklar için kurallar

Su Parkı kırmızı glade tepeler Su eğlence kompleksinin topraklarındaİçeceklerinizi ve yemeklerinizi taşımak yasaktır. İsterseniz, tesis bünyesinde bulunan bir kafede atıştırmalıkların tadını çıkarabilirsiniz. 3 yaşın altındaki çocuklar ebeveynleri tarafından sürekli olarak denetlenmelidir. Merkeze en genç ziyaretçilerin yüzmesine yalnızca yüzmek için özel çocuk bezlerinde izin verilir. Su parkı "Galaktika" (Krasnaya Polyana) bir aile dinlenme yeridir. Ancak, tüm konumlar 140 cm'nin altındaki çocuklara binmek için uygun değildir.

Ziyaret masrafları

Su parkı her gün 10.00-23.00 saatleri arasında açıktır. Ziyaretçilerin rahatlığı için birkaç tarifeler vardır. Su eğlence kompleksini 2 saat, yarım gün veya tüm gün boyunca ziyaret edebilirsiniz. Su parkını 100 cm'ye kadar olan çocuklar ücretsiz olarak ziyaret edebilir. Çocuk biletleri, büyümesi 100-140 santimetre olan çocuklar için tasarlanmıştır. 140 santimetrenin üzerindeki gençler, yetişkinlere özel su eğlence merkezini ziyaret etmektedir. Çocuklar için bir günün maliyeti 800 ruble. Ve 1.000 ruble için bir yetişkin günü bileti satın alınabilir.

"Galaxy" su parkı (Soçi, Krasnaya Polyana): ziyaretçi yorumları

Aquapark Sochi Kırmızı Glade Soçi'de ve komşu ülkelerde tatil yapan birçok turistyerleşim yerleri Krasnaya Polyana'daki kapalı su eğlence merkezini ziyaret etmeye isteklidir. Konukların çoğu böyle bir tatilden son derece olumlu duygular yaşar. Komplekste gerçekten çok havuz ve çeşitli cazibe merkezleri var. Burada ve çocuklarda sıkılmayın. Bununla birlikte, bu su parkının, lunapark treni üzerinde çok fazla rol yapmak ve en uç noktayı seçmek isteyenler tarafından sevilmesinin mümkün olmadığını belirtmek gerekir.

Su Sporları Merkezikayak merkezi Karla kaplı parkurlarda kayak yaptıktan sonra rahatlamak ve soğuk mevsimde sadece kalpten yüzmek güzeldir. Ancak buradaki aşırı sürmek sevenler sıkıcı olabilir. Genel olarak, "Galaxy", modern, iyi donanımlı ve temiz bir su parkıdır. Krasnaya Polyana, çoğu turistin soğuk mevsimde geldiği bir tatil beldesidir. Su tedavileri, havuzlarda yüzmek ve rahat saunalar - tatilinizi çeşitlendirmek için ihtiyacınız olan şey budur.

Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlencegaleriler fotograflar resim

Related news

 • 6 aylık bebekler için mama tarifleri
 • Gebelikte serviks
 • Rusya: ABD, Astana formatının önemini küçümsemeye çalışıyor

 • Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 78

  Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence


  Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 20

  Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 63

  Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 66

  Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 94

  Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 22

  Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 79

  Galaxy - su parkı (Krasnaya Polyana): kayak merkezinde su eğlence 91