Geçici dövme

Geçici dövme

Geçici dövme, bunlar için ideal bir seçenektirYaşam için sıradan bir dövme yapmaya cesaret edemeyen veya genel olarak cildine ve sağlığına dikkat etmeyenler. Ayrıca, geçici bir dövme, seçilen deseni denemek, bakmak, alışmak ve vücudu süslemek ya da hala kalıcı bir dövme yapmak için bu yöntem üzerinde durup durmamaya karar vermek için bir fırsat olarak kullanılabilir.

Geçici dövme kim olanlar için iyidirBir partide, sunumda, şovda öne çıkmak ve parlamak ister ya da sevdiklerinizi etkilemek istiyorsanız, ona vurun ve aynı zamanda böyle bir dekorasyona tepkisini kontrol edin. Bu plajlar ve yüzme dönemi için yaz için mükemmel bir seçenektir.

Geçici dövme uygulama sürecinde ihlal edilmezCildin bütünlüğü ve kullanılan malzemeler kesinlikle zararsızdır. Belirli bir süre sonra, çizim yıkanır ve vücutta iz bırakmaz. Geçici dövme ne kadar sürer? Bu, esas olarak kullanılan malzemeye, yöntemin ve çizimin konumuna bağlıdır. Daha sonra her bir tür için ayrı ayrı belirtilecektir, ancak şimdilik birkaç hafta, bazıları da birkaç ay sürdüğü söylenebilir.

Geçici dövme ile yapılabilirMetalik boya, kına, biyolojik veya kimyasal boya ve hava dövme kullanarak da mümkündür. Bazı geçici dövmeler evde uygulanabilir, ancak özel bir ihtişam ve dayanıklılık için bir güzellik salonuna başvurmak daha iyidir.

Geçici dövmeler uygulama taktikleri basit ve güvenlidir:

 • çizim yerinin seçimi ve çizim taslağı;
 • cilt yüzeyi tedavisi;
 • boya uygulaması (renk herhangi bir olabilir -altın, gümüş, turkuaz, parlak kırmızı, klasik siyah). Başlangıçta, özellikle kimyasal boyalar kullanıldığında, bazen bulunan bir alerji testi daima yapılır.

Vücut sanatı alanında yenilik -su geçirmez geçici dövme. Bu gerçekten harika bir yatırımdır. Geleneksel dövme kadar etkileyici görünüyor, aynı kına (mehendi tekniği) veya glitter (Glitter dövmeler) ile yapılmış bir çizimden çok daha uzun sürüyor. Bu arada, vücut sanatının son sürümü daha popüler hale geliyor.

Glitter dövme- vücutta hızlı ve ağrısız çizimözel tutkal ve renkli parıltılara yardımcı olur. Kendi çiziminizi oluşturabilir veya şablon kullanabilirsiniz. Kullanılan glitter hipoalerjeniktir, cilde zarar vermez, özel bakım gerektirmez, suya dayanıklıdır. Neredeyse her yaştan bir kişiye uyacak ve daha görünür hale getireceklerdir. Glitter dövmeler genellikle 7-12 gün boyunca yapılır. Gerekirse, böyle bir dövme daha önce ağrısız bir şekilde çıkarılabilir.

Şimdi kısaca nasıl yapılacağını açıklayalımEvde geçici dövme, salonlar için zaman ve para harcamadan. Başlangıçta, resmin yerleştirileceği yerde derinin iyice temizlenmesi doğaldır. Bunun için bir ovma kullanmak ve daha sonra alkol almak en iyisidir. Sağlıklı bir cilt alanı için, mümkün olduğu kadar az saç olan bir dövme seçin.

Uygun dövme tasarımlarının birkaç türü vardır:

Çıkartmaları. Bir boya ile bir çıkartma seçmek daha iyidiralkol temeli. Bu, dövmenin küçülmesini engelleyecektir. Resmin ters tarafını suya daldırmak, seçilen alana basmak ve birkaç saniye sonra soyarak çıkarmak gerekir. Bu geçici dövme 2-3 gün sürecek.

Bir işaretçi ile çizim. Gerçek bir dövme gibi görünüyor, ancak suyla ilk temasta yıkayacak.

Baskılı Dövme. Kalın bir boya ile lastik damga ile uygulanır. Ilık sabunlu su ile 2 gün sonra yıkayın.

aerografi. 10 gün boyunca saklanan, özel bir sıvı ile yıkanarak şablon kullanılarak güvenli bir boya ile uygulanır.

Kristal Dövme. İlk olarak, tutkalın yer aldığı bir çizim yapılır.rhinestones yayılmış. Böyle geçici bir dövme şenlikli bir an, bir fotoğraf oturumu için iyidir, daha sonra özel bir çözüm ile yıkamak, temiz ve cildi nemlendirmek daha iyidir.

Kına dövmesi. Bu en popüler ve güvenilir bir yöntemdir. İlk olarak özel bir macun hazırlanır. 1 çorba kaşığı karıştırın. elenmiş kına ve ¼ çorba kaşığı. Limon suyu, homojen bir kıvama getirin, bir plastik torbaya sıkıca sarın ve 12 saat boyunca sıcak bir yerde bırakın (daha fazla olabilir). Daha sonra 1 çay kaşığı şeker, esansiyel yağı veya okaliptüs ve limon suyunu ekleyin ve kalın ekşi kremin kıvamına ekleyin. 12 saat daha sürdürmek için. Zarif çizgiler, borulardan veya bir şırınga ile ince bir fırça ile uygulanmalıdır. Onları yarım saatte yıkayın, yeri mineral yağ ile yağlayın ve istenen parlak renk efekti elde edilene kadar prosedürü tekrarlayın. Resmin ömrünü uzatmak için uzmanlar, özellikle suyla temas etmeden önce, periyodik olarak uçucu yağla temizlemelerini tavsiye ediyorlar. Solgun böyle bir dövme 3 haftada bir yerlerde başlayacak.

Vücudunuzu herhangi bir şeye bağlamayan geçici bir dövme ile süsleyin, ama aynı zamanda çekicilik ve cazibe katıyor!

Geçici dövmefotograflar Fotograf

Related news

 • Ayak bileğini etkileyen hastalık: artrit
 • Finansal göstergeler
 • Halk Bankası Çalışma Saatleri 2018 Yeni
 • Dışkıdan Kan Olmasının Nedenleri
 • MAKARNA SALATASI TARİFİ

 • Geçici dövme

  Geçici dövme


  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme

  Geçici dövme