Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua 44 23.01.2019, 12:57

Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matrona'ya dua

Ne yazık ki, sık sık karşılaşılan sorunlardan birigenç kadınlar, uzun zamandır bekledikleri bir çocuğu kavramanın imkansızlığıyla karşı karşıya. Pahalı ve uzun süreli tedavi yardımcı olmaz, çok fazla güç tüketir ve hatta geleneksel olmayan tıp bile bir kadına anne olabileceği inancını geri getiremez. Ve aniden kanıtlanmış tüm araçların denenmiş olduğunu ve son umudun kaybolduğunu görünce, bir anlık sessizlik geliyor. Zaman, her kadına aşina, annelik için başarısız çabalar - sadece acı ve boşluk içinde. O zamanlar, Tanrı için din ve sevgi, kadının harap ve eziyetli yüreğini doldururdu. İman umut verir, cesaret verir ve umutsuzluğu giderir. Bugünün annelerine göre namaz ve alçakgönüllü dilekçe, mucizeler işliyor. Özellikle de Aziz Matron'un duası.

Aziz Matrona'nın Hayatı

Mübarek Matron 1885 yılında Tanrı'nın ışığında ortaya çıktı.Tula bölgesinde küçük bir köyde yıl, kesinlikle kör olmak. Ancak, Rab, kıza manevi bir vizyon verdi, böylece Matrona sadece insanların değil, aynı zamanda onların düşüncelerini de gördü ve hissettiler. Erken yaşlardan itibaren, Kutsal, hastaları iyileştirme, sürekli olarak kurtuluşları için duaları tekrarlama ve karşılığında sadece Rab'bin günah ve Tanrı'ya olan tövbesini talep etme yeteneği ile meşhurdur. Zayıflar Matronushka'ya yardım için geldiler ve her biri kabul ettiği ve yardım ettiği için, Tanrı tarafından iyileştirilen Tanrı olduğunu söyledi. Annem yardım etti ve bebek isteyen ama gebe kalamayan kadınlar, aile hayatının kurulmasına yardımcı oldu. O, meek ve sakin idi, onun özel ışığı. 1925'te Matrona, günlerinin sonuna kadar yaşadığı Moskova'ya taşındı. 1952'de, Kutsal Matron dinlendi, ölümden sonra, acı çekmekten yardım ve rahatlama için mezarına gideceğini tahmin etti. Yardım sözü verdiği her birine, her biri kişisel olarak Tanrı'nın Krallığı'nda buluşacağına söz verdi.

Matron'un anlayışı için dua

Şimdiye kadar, Matronushka mezara geldi,Moskova'da Danilovsky mezarlığında bulunan. İlk olarak, Matrona'nın gebe kalma ve sağlıklı bir hamilelik için dua etmesinin bebeğin doğmasına ve doğmasına yardımcı olacağına inanan kadınlar gelir. Gelirler, anneme teşekkürler ve bebek isteyin. Matrona, hayatta olduğu gibi, herkesi dinler, her biri yardımcı olur. Buna karşılık, gizlice Tanrı'yı ​​hatırladıklarını ve O'nun huzurunda günahlarından tövbe ettiklerini sorar. Birçok kadın, şimdi mutlu anneler haline gelir, Kutsal Matrona'nın duasının annelik mutluluğunu bilmeye yardımcı olacağına yürekten inanırdı.

Nasıl dua edilir?

Birçok insan soruyor: nasıl dua edilir? Sonucu, sonuçtan emin olmak için yapmanız gereken herhangi bir şart, kural var mı? Duada, aşka olduğu gibi, hiçbir kural yoktur. Sadece bir şey dileğiyle: kelimeler kalpten gelmeli, samimi ve basit olmalı. Bir kez Saint Matrona'nın duasını okuyarak durumun derhal değiştirilmesine yardımcı olacağına inanmak gerekli değildir. Her namazın özü, yerine getirilmesi için samimi bir arzu ve iman arzusuyla dolu. Eğer kalp yardım için açıksa ve mantıklı argümanlar bir mucizeye iman verirse, Kutsal Bir'in konuşmaları duyacağı yüksek bir olasılık vardır. Matrona Moskovskaya'nın kavrayış ve aile iyiliği ile ilgili duaları, Kutsal Bir'e hitap eden samimi bir talep olduğu için, ezbere ezberlemek bile gerekli değildir. Daha sıcak ve samimi kelimeler varsa, onları telaffuz edebilirsiniz.

Mutlaka mutlaka olmaz, yokluğundafırsatlar, Matronushka'nın mezarına gelmek. Kutsal Bir'in imgesiyle bir simge satın almak ve ona yardım etmek için onun kederinden bahsetmek yeterlidir. Her akşam konuşarak, St. Matron'un duası mutlaka muhatabına ulaşacak, Kutsal Olan acıyı kesinlikle duyacak ve anneye uzun zamandır beklenen bebeği sevmenin mutluluğunu verecektir.

Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya duagaleriler resim

Related news

 • Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
 • Erdoğan: Bize kur savaşı ilan ettiler, avucunuzu yalarsınız
 • Mumiye: mucize ilaçların kullanım ve özellikleri için endikasyonlar
 • KİBAR TEK SIRA FISTIK OYASI KOLAY MODEL YAPIMI

 • Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua 82

  Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua


  Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua 7

  Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua 13

  Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua 64

  Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua 64

  Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua 82

  Gelecekteki annelere yardım etmek için Saint Matronaya dua 92