Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları

Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları


Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 70 13.02.2019, 04:17

Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları

Geleneksel nemlendiriciler ile ilgileniyorsanızhava satılıyor, sen suyun buharlaşmasını gerçekleştiren ana işlevsellik olarak, çeşitli modeller bulabilirsiniz. Çoğu zaman bu tür cihazlarda nem-yoğun malzemeden yapılmış değiştirilebilir kasetler bulunur. İkincisinin rolü antibakteriyel madde ile emprenye edilmiş çok katmanlı kağıttır. Bu emdirme işlemi sırasında rezervuardan meydana gelir ve dahili fan nemlendirilmiş oda biçiminde döndürülür kütle içinden hava zorlar.

Genel açıklama

geleneksel hava nemlendiriciler

Geleneksel hava nemlendiriciler genellikle değildirbir ısıtma fonksiyonu ile sağlanır. Bu nedenle nem seviyesini sadece odadaki sıcaklık için mümkün olan sınırlara kadar arttırabilirler. Böyle bir cihazın verimliliğini arttırmak için, bir ısı kaynağına veya yoğun hava sirkülasyonuna yakın bir yere monte edilebilir. Tüketiciler geleneksel hava nemlendiricilerini seçtiğinde, çoğu zaman ultrasonik cihazlara dikkat çekerler, bunun nedeni suyun küçük damlalara ayrılmasıdır. Bu, cihaz bölmesinden sıvı alan membranın yüksek frekanslı titreşimleri ile sağlanır. Bir vantilatörün varlığı nedeniyle, bu su sisi odaya taşınmaktadır. Ultrasonik cihazlar, demineralize kartuşlar olan yumuşatıcı kasetler ile donatılmıştır. Bu tür cihazlar için mükemmel bir çözüm damıtılmış sudır. Bu durumda, cihaz daha uzun süre dayanacak ve diğer eşyaların mobilyaları ve yüzeyi üzerinde beyaz kaplama olmayacaktır. Bu kartuşlar suyu yumuşatmaya ve ayrıca tuzlardan temizlemeye yardımcı olur.

Ek özellikler

geleneksel nemlendirici yorumlar

Geleneksel hava nemlendiricileri dikkate alındığında,Suyun 85 dereceye kadar ısıtıldığı modellerle karşılaşabilirsiniz. Bu ayrıca sıvıyı dezenfekte eder ve beyaz bir kaplama olasılığını azaltır. Cihazdan çıkışta, ıslak sisteğin sıcaklığı 40 dereceyi geçmez. Diğer şeylerin yanı sıra, cihazın çalışması odadaki havanın sıcaklığını azaltmaya yardımcı olmaz. Suya batırılmış elektrotların bulunduğu bir buharlı nemlendiriciyi satın alabilirsiniz. Akımı ileten sıvı, önce kaynama noktasına ulaşır ve daha sonra buharlaşır. Eğer makalede okuyabileceğiniz geleneksel bir hava nemlendiricisini seçmek istiyorsanız, en etkili ve güçlü olan buharlı cihazlara özellikle dikkat edebilirsiniz. Bu tür cihazlar, nem seviyesini hızla istenen seviyeye yükseltmektedir. Buhara dönüştürülen su, bakterilerden arındırılır ve cihazda sertlik tuzları ölçek şeklinde kalır. Bunun için en yaygın olanı, işlem sırasında temizlenmesi oldukça kolay olan çıkarılabilir bir nozuldur. Böyle bir geleneksel nemlendiriciyi satın almaya karar verirseniz, özelliklerinin bir kısmını hatırlamalısınız, bunlar arasında sıcak buhar nedeniyle odadaki sıcaklık artışının yanı sıra cihazın dikkatli bir şekilde kullanılmasının gerekliliğini vurgulayabilirsiniz. Hayvanlardan ve çocuklardan mümkün olduğunca kurun.

Eklemenin hidrostat biçiminde geri bildirimi

geleneksel nemlendirici

Kullanıcıların vurguladığı gibi, çok gerekli veÖzellikle ultrasonik ve buharlı modeller için önemli bir şey hidrostattır. Yardımı ile nem seviyesinde bir artış elde edebilirsiniz. Bu takviyenin performansı göz önüne alındığında, nemlendirici odadaki belli bir nem seviyesine ulaştığında "anlar". Bu, cihazın gerektiğinde kapanmasına izin verir ve nem düştüğünde tekrar açılır. Kullanıcılar, bu işlevin elektronik sistem tarafından kontrol edilen cihazlarda mevcut olduğunu iddia ederler.

Su tüketimi ile ilgili yorumlar

geleneksel hava nemlendiricisi

Satın almak için mağazayı ziyaret etmekGeleneksel tip hava nemlendiricisi, tankın hacmine özellikle dikkat etmelisiniz. Alıcılar, cihazın özelliklerinin bu rakamı bulabileceğini iddia ediyorlar; Böylece, su akışı saatte litre olarak ifade edilecektir. Bu parametre performansı gösterir. Bu güçle ilgilidir. İkincisi daha yüksek olacak, daha fazla üretkenlik olacaktır. Son nesil ev tipi nemlendiriciler için, su deşarjı günde 8 ila 15 litre arasında değişebilir. Alıcılar, bu tür cihazlar için su deposunun 6 litre için tasarlandığını vurguladı. Çoğu zaman, bu rakam daha da azdır, bu da rezervuarın sürekli olarak yenilenmesi ihtiyacını gösterir.

Farklı kontrol sistemine sahip modellerin tanımı

nemlendirici tipi geleneksel

Satın almadan önceNemlendiricinin tipine dikkat edin, geleneksel cihaz belirli özelliklerle karakterize edilir. Özellikle mevcut sistemlerden biri tarafından yönetilebilir. Eğer para kazanmak istiyorsanız, o zaman döner kontrollerin varlığını sağlayan elektromekanik kontrol, en iyisidir. Diğer şeylerin yanı sıra, bu cihazların ışık göstergeleri olabilir. Model için daha masraflı ödeme yapmak istiyorsanız, elektronik kontrollü bir cihaz seçebilirsiniz, bu da ünitenin işlevselliğini genişletmenizi sağlar. Bu gibi nemlendiriciler, genellikle otomatik çalışma döngülerini ayarlayabilir. Elektronik kontrollü bir model hakkında konuşuyorsak, o zaman ünite ile iletişimi görselleştiren bir ekrana sahip olabilir. Geleneksel veya ultrasonik nemlendirici uzaktan kontrol edilebilir. Bu sadece sistem elektronik ise mümkündür. Özel bir uygulama veya bluetooth kullanarak, kullanıcı cihazı bir sonraki odada otururken bir tablet veya akıllı telefondan kontrol edebilir. Cihazın bir WI-FI modülü varsa, odadaki nem oranını şehir ve dünyanın herhangi bir yerinden artırabilirsiniz.

Odanın servis alanı için model seçimi

konvansiyonel veya ultrasonik nemlendirici

Geleneksel hava nemlendirici seçimi, yorumlarYukarıda okuma fırsatı bulduğunuzda, hizmet verilen alanı dikkate almak önemlidir. Çoğu zaman bu parametre 15 ila 90 metrekare arasında değişir. İkinci durumda, ev modelleri hakkında konuşuyoruz. Cihaz her odaya kurulduğunda en etkili hidrasyonun olacağı anlaşılmalıdır.

Gürültü seviyesi

Geleneksel bir nemlendiriciye ihtiyacınız varsa, o zamanBu tür cihazların belirli bir gürültü seviyesinin kaynağı olmasını beklemelisiniz. Pasaporta bakarsanız, ünitenin hangi seviyede çalıştığını görebilirsiniz. Gündüz konut binasında maksimum konforlu gürültü seviyesi 40 desibel olacaktır, gece bu rakam 30 desibelden fazla olmamalıdır.

Cihazların maliyeti

Mağazayı ziyaret etmeden önceEn popüler modelleri ile, size uygun olan maliyeti. Bütçe seçenekleri arasında 4000 ruble ödemeniz gereken POLARIS PUH 3005Di tanımlanabilir. İçinde 5 litre hacimli bir rezervuar var ve böyle bir montajı 30 metrekarelik bir alana sahip bir odada kullanmak mümkün olacak. Bir diğer popüler model DANTEX D-H40UFO, maliyeti 4000 ruble, içinde 4 litrelik bir su deposu ve bununla birlikte 57 metrekarelik bir alana sahip bir oda ile hizmet vermek mümkün olacak.

Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları

Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları

Related news

 • Çorabınızın içine bir dilim soğan koyun
 • Mermer Görünümlü Dudak Makyajı Nasıl Yapılır
 • PSG- Monaco maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta
 • FON KARTONUNDAN 3 BOYUTLU HAYVAN YAPILIŞI
 • OKUL SINIF VE EVLERE CANAVARLI KOMİK ASKILIK YAPILIŞI
 • İngilizce dilini sıfırdan A2 seviyesine kadar kendi kendine çalışma

 • Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 5

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları


  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 87

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 16

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 64

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 68

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 56

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 52

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 9

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 46

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 35

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 51

  Geleneksel hava nemlendiricileri: açıklamalar, fiyatlar ve müşteri yorumları 56