Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi

Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi


Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 48 25.02.2019, 17:44

Genç popüler kompozisyon. "Chelsea" grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi

Güzel sesler ve unutulmaz teşekkürlergrup "Chelsea" katıldı müzisyen, şarkıları çok hızlı fanlar ve hayranlarından çok sayıda satın aldı. Müzik eserlerinin ana teması elbette ki aşktır. Her katılımcı müzikte kendi kişisel tadı vardır, ama bunlar geçmişte neredeyse 10 yıl boyunca hayranları ile popüler olan şarkıları oluşturmak için karışmaz. adamlardan biri bir solo kariyerine tanınmış takımı bırakmak ve sürdürmeye karar olmasına rağmen, grup popülaritesinin doruğunda.

Grubun bileşimi

"Yıldız Fabrikası"

"Yıldız Fabrikası" nın altıncı sayısı 2006'da başladıyıl sonra, bu dört yetenekli sanatçı, projeye vurulan dökümden başarılı bir şekilde geçti. Her şarkıcı kendi müzik türünde güçlü idi. Sesler birbirinden önemli ölçüde farklıydı. Ancak, büyük farklılığa rağmen, yapımcı V. Drobysh, ikinci konser sırasında onları bir kolektif halinde birleştirmeye karar verdi.

İşte "Alien Bride" şarkısı ortaya çıktı, bu da sonradan "Chelsea" nin gelecekteki takımına büyük bir popülerlik kazandı. Grup, kompozisyonBir düzineden fazla şarkı söylemeye yönetilen "Factory" katılırken, hangi müzisyenler çizelgeleri ilk satırlarda bir dayanak bulmak için izin verdi. Sonra ilk albüme girdiler.

Yaratılış tarihi

Takımdaki adamların aktif olmasına rağmen"Yıldız Fabrikası" sahnesinde hareket eden grubun ismi henüz yoktu. İlk başta "boyz-band" olarak adlandırıldılar, aynı zamanda projenin yayınlandığı kanalın resmi forumunda, daha iyi bir ismin yaratılması için bir yarışma ilan ettiler. Kompozisyon, fotoğraflar ve şarkılar internette görünmeye başlayan gelecekteki Chelsea grubu, yaratıcı etkinliğini sürdürdü.

Görüntüleyenler iddia edilen seçenekleri bilmiyorlardıProjenin son sunumunda, resmi ve son versiyon olarak isimler açıklandı. 29 Haziran 2006, grubun doğum günü olarak kabul edilebilir, çünkü bu günlerde, "Chelsea" ticari markasının kullanımına izin veren belgelere verildi. Kolektifin adı yapımcı V. Drobysh tarafından onaylandı.

"Yıldız Fabrikası" nın çekimi bittiğinde, hepsiRusların büyük şehirleri etrafında turlara katılanlar katıldı. Konserlerde "Chelsea" kollektifinden erkekler çok seçkinlerdi. Kompozisyonu tamamen farklı insanlardan uyumlu bir biçimde birleştiren grup, her bir performansı önemli bir şekilde etkiledi ve canlandırdı. Kolektif çok hızlı bir şekilde popülerlik kazandı ve halkın sevgisini cömert alkış ve hediyelerle sergiledi.

Celtsi kompozisyon fotoğraf grubu

yapı

Her katılımcıya Victor Drobysh dikkat çekiyoryetenekli müzisyen ve şarkıcı. Adamların müzik kolektifine girdikleri bu nitelikler ve doğal yetenekler sayesinde, kısa süre sonra “Chelsea” grubu olarak tanındı. Kompozisyon: Denis Petrov, Roma Arkhipov, Arseny Borodin ve Alexei Korzin. Bu formda, sanatçılar 2006'dan 2011'e kadar gruptaydı.

Ardından Roman solo bir kariyer yapmaya karar verdi vekolektiften ayrıldı. 5 yıl içinde, üç adam, ama taraftarların popülerliğini ve bağlılık etkilemedi. Roma Arkhipov da güzel şarkıların çok sayıda yazma, oldukça başarılı bir kariyer yaptı.

Kadirlerin kompozisyon grubu Roman Arkhipov

Yaratıcı başarılar

Çocuklar aktif olarak bir müzik kariyeri yapmaya başladılar.Çarpıcı bir hızda güzel kompozisyonlar kaydetme. Zaten varlığının ilk yılında kolektif, "Yıldız Fabrikası" ndan birçok şarkı içeren ilk albümünü çıkardı. Kompozisyonun Philip Kirkorov ile birlikte kaydedilmesi, erkekler için bir sonraki önemli olay. Daha çok tanınan "Chelsea" grubu oldu. Kompozisyon (Roman Arkhipov ve takım arkadaşları) grubun şarkılarını rotasyona bırakan prodüktörüyle büyük ölçüde popülerlik kazandı. Gururları ve geliştirme arzusu nedeniyle, grup üyeleri, daha sonra grubun ikinci albümüne dahil edilen çok sayıda şarkıyı İngilizce bile kaydetmişlerdir.

Grup kurulduktan bir yıl sonra yapımcı karar verdi.sanatçıların canlı şarkı söyleyen taraftarlarını kanıtlamak ve her bir performansın müzik eşliğinde seslendiren müzisyenleri bir araya getirdi. Bundan sonra, sanatçıların kariyeri daha başarılı oldu, bu sayede Avrupa ve Amerika'nın birçok şehrinde konserler düzenlediler. Aynı zamanda kolektif, oldukça sıcak ve uygun bir şekilde alındıkları Almanya ve İsrail'e gitti. Grubun izleyicilerin dikkatini çeken önemli sayıda klip çektiği gerçeğini göz ardı edemezsiniz.

Bir grup insan kompozisyonu Denis Petrov

Onur ödülleri

"Chelsea" - bileşimi sadece değişti bir grupBir kez, yetenekleri ve gayretleri sayesinde kazandıkları çok sayıda Rus ödülü var. En yüksek olanlar arasında "Altın Gramofon" ve "Ses Pisti" diyebiliriz. Bugüne kadar, çocuklar da oldukça popüler ve aranan sanatçılar.

Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi

Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi

Related news

 • TÜRVAK Müzesi’nde Yaz Atölyeleri Başlıyor
 • Calvin Klein markası da değişiyor
 • Yeni modeller Haberleri, Güncel Yeni modeller haberleri ve Yeni modeller gelişmeleri
 • Woman in Business ile İş Hayatındaki Cinsiyet Eşitsizliğine Son
 • Mutfak dekorasyonunda siyah rengini kullanmanın yolları
 • Akhisarsporda Manu krizi çözüldü

 • Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 17

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi


  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 72

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 88

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 46

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 33

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 22

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 24

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 40

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 86

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 90

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 11

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 99

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 69

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 73

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 68

  Genç popüler kompozisyon. Chelsea grubu: popüler bir kolektifin yaratılış tarihi 7