Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir

Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir

Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 41 28.02.2019, 11:21

Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir.

Yenidoğan bebeği - minicik ve çokyaratmaya dokunan, her insanda sevgiye neden olur. Güzel kaydırıcılardaki küçük bacaklar, küçük saplar gömlek kovanlarından, çok güzel yüzü dantel başlığı ile çerçevelenmiş gözüküyor - gülümüyor değil misiniz? Ancak yine de, bu güzel resimdeki bir şey yeterli değil. Tam olarak ne? Elbette güzel çerezler.

Örgü pinets muhtemelen en büyüleyicibebek bekleyen bir kadının gelebileceği bir meslek. Sonuçta, bu şirin küçük şeyler çok güzel, tam da en küçük çocuklar için icat edildi, ellerimizin sıcaklığını, onlara gömülmüş olan ruhun bir parçasını saklıyorlar, çünkü çok küçük bir adam için yapıyoruz. Birçok kişiye pinlet yapmak çok zor gibi görünüyor, ancak bu değil, sadece biraz ayrıntıyı anlamanız gerekiyor. Planları ve çalışma sürecinin açıklamasını incelemek için biraz zaman harcarsanız, çok tecrübesiz örgütçiler bile herhangi bir zorluk yaşamazlar.

Nasıl örgü yapacağını bulamadıysanparmaklıklar, o zaman ganimetler tığ işi ile bağlayabilirsiniz, çünkü daha kolaydır. Ne? Birçok örün bir anda birlikte örülmüşse ve bir kadın daha önce hiç bir konuşma yapmamışsa, kafası karışabilir, üzülebilir ve bebeği için bu küçük mucize yaratma arzusunu kaybedebilir. Örgü önlükleri tığ işi daha kolaydır, çünkü iş döngüsü yalnızca bir tanesidir ve mevcut model çeşitliliği şaşırtıcıdır.

Burada, örneğin, en basit ve en kolayİğnelerin çeşitleri. Beş düzenli zincir zincirini kancaya alın, bir halka ile kapatın ve bir tığlu daire olmayan bir dizi sıra kravatlayın - her ilmikte 2 çubuk. Ardından, tığ işi olmayan sütunlarla 5-6 sıra daire halinde örülür ve her birinde mevcut olan sayıya eşit 3 adet daha fazla çubuk eklenir. Ardından sütun sıralarını tıraş olmadan ters yönde, aynı zamanda bir daire içinde örtün, ancak ilave etmeden ve sırayı kapatmadan bacağın deliği üstte olacak şekilde örtün. Bu şekilde 8-10 sıraya (bu istenilen ebatlara göre değişir) örülür, daha sonra giyeceğin topuğunun çözülmesi veya yarım katlanmış açık bir yeri dikmesi yeterlidir. O zaman ürünün üstünü bağlamalısınız. Bunu yapmak için, paçavranın ön kısmındaki ipliği, bacağın deliğinin açıldığı yerde düzeltin ve bu delikte bir tığ işi bir sıra olan her bir delikte iki çubuk bulunan sütunlarla örülü bir halde tutun. Ardından, başka bir renkte ipliği takın ve oluşan ipi, tığ olmayan bir sütun ile sütunlarla birbirine bağlayın. Bundan sonra, sadece zincirin dizeden iki zinciri birbirine bağlamak gerekecek - bunlar danteller olacak, sonra dantelli olacak, bu da dantelin altındaki mevcut delikler içine gidip biraz sıkıştırıp bağlayacak. Loblarla çok güzel ayakkabılar çıkıyor. Dantellere, eğer isterseniz, ponponları bağlayabilirsiniz.

Çerezlerin herhangi bir varyasyonu çok hızlıdır çünküişler boyut olarak küçüktür ve bu nedenle, çok sabırlı olmayan ve çalışmalarının sonucunu hızlı bir şekilde görmek isteyen insanlara bile bile güvercin kemerleri giydirin. onlar iyi çocuklarının bacaklarına sabitlenir farklı bağları var çünkü Kendilerini patik, daha rahat çorap. üst ve ince sürgü ve sıcak çorap, külot ve hatta gerekli ise koyarak olanak tanıyan bu da, gergin olarak Elbise, herhangi bir giysi olabilir. Ve modellerin seçimi sadece sınırları bilmiyor. terlik, botinochek, ayakkabı, çorap, fırfırlar, fırfır dantel, düğme, şeritler, çiçek veya karmaşık vyvyazat ile hayvanlar boncuklar, büyük boncuk nakış yüzleri şeklinde patik bağlayabilir.

Bazıları güvenle önyargıların,Bir bebek beklerken anne ellerini ilgili veya doğumdan sonra bile en güzel ve kaliteli, hepsinden daha yüz kat daha iyi bacaklarını sıcak, ancak mağaza, Patik satın aldı.

Örgü iğneleri çok önemli bir noktaya sahiptir -Onlarda iplik tüketimi küçüktür ve istenirse artıklardan oluşturulabilir. Ama yine de, iplik iyi, kaliteli ve yumuşak olmalıdır. Ürün kış için örme ise, o zaman doğal yün seçmek en iyisidir. Şu anda, iplik seçimi çok geniş ve kesinlikle renkleri ve tonlarını bulabilirsiniz. Bu durumda, ucuz sentetik veya yapay yün ipliği saklamamalı ve satın almamalısınız. Bebeğiniz için ve dolabında doğal olmayan malzemelerden yapılmış şeylere yer olmamalı. Yazın avluda olması durumunda, pamuktan yapılmış ince bir iplik seçmek en iyisidir ve pinnetlerin örülmesi balık modellerinin modeline göre yapılır, böylece bebeğin bacakları aşırı ısınmaz.

Ayrı ayrı renk skalası hakkında bilgi vermek gerekir. Patikayı farklı renklerde bağlamak istiyorsanız, birbirleriyle uyum içinde olan ve elbette çocuğun giysileriyle birleştirilen renkleri seçin. Sirk palyaçosu gibi görünmeyin ve parlak, çığlık atan kıyafetlerle giyinmeyin, çünkü bebeklikten beri iyi tatlar ekildi. Yani, her şey güzel ve uyumlu olmalı, çünkü bu çağdaki patik sadece bir giyim unsuru değil, belki de bebeğin sahip olduğu ana ve ilk süslemedir.

Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir

Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir

Related news

 • Kategori: Style Kadın
 • Snowboard Dünya Kupası
 • Soganlı Yumurtalı Mıhlama Videosu
 • Ödeme gücü ve likidite
 • Rusya vatandaşları için Türkiyeye bir pasaportum olması gerekiyor mu
 • Karakolda dayağın görüntüsü ortaya çıktı

 • Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 50

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir


  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 28

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 91

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 51

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 89

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 58

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 80

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 79

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 53

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 71

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 13

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 99

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 58

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 20

  Genç ya da gelecekteki bir annenin en büyüleyici işgali, pinet örme işidir 71