Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça

Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça


Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 5 14.02.2019, 18:04

Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça

Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça

Giorgio Armani, 2019 İlkbahar/Yaz kreasyonunu, Milano moda haftası kapsamında sundu. Konsept ise genel olarak zerafet ve özgürlük ağırlıklı denebilir. Giorgio Armani de İtalyan klasiğini başarılı şekilde modaya yansıtan markalardan biri. Koleksiyon, genel olarak şık olmakla beraber abartı olmayan bir gösterişe de sahip. Günlük hayatta rahat kullanılabilecek dizin hemen üstünde biten klasik şortlar, ışıltılı ve püsküllü ceketler, uzun hırka modelleri gayet ilgi çekici. Tüm bunların yanında öyle tasarımlar var ki mutlaka Giorgio Armani’den sahip olmanız gereken 5 parça seçildi bile.

 

Giorgio Armani Gözlük Modeli

 

1-İkonik Gözlükler

2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda tasarımcılar, moda ile teknolojiyi birleştirmeyi unutmamış. Her bir parçada teknoloji ile modanın o eşsiz uyumunu hissedeceksiniz.Giorgio Armani gözlük, özellikle bu modelini mutlaka çantanızda bulundurmalısınız.

Markanın Hasır Çanta Modeli

2- Hasır Çanta Modelleri

Klasik veya spor çantaların sıradanlığından çıkmak isteyenler için harika bir fırsat. Giorgio Armani’nin 2019 İlkbahar/Yaz sezonundaki hasır tasarımlı, kendinizi doğada hissettirecek bu çanta modellerine bayılacaksınız.

İtalyan modeli bir tasarım

3-Zerafetin Buluştuğu Bir İtalyan Klasiği

Giorgio Armani, bir koleksiyon tasarlayacak ve o tasarımda İtalyan kokusu olmayacak? Topuğu açıkta bırakan, ince bilekten bağlamalı sandaletlerdeki zerafet fark edilmeyecek gibi değil. İnce topuklar, feminen ruhu yansıtmış. Ayakkabı dolabınızı renklendirecek ve olmazsa olmazınız olacak bu sandaletler, 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda sizlerle buluşacak.

4- Giorgio Armani’den Tamamlayıcı Şıklık

Giorgio Armani, bu sezon zerafeti ve ışıltıyı yansıtmayı tercih etmiş, dolayısıyla bu konseptiGiorgio Armani parfümlerde de kullanmış.

5- Tamamlayıcı Aksesuarlar

Giorgio Armani, 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda zerafetin yanı sıra iddialı tasarımlarıyla da göz dolduruyor. 2019 yılına damgasını vuracak bir başka tasarım ise saatler.Giorgio Armani saatler, farklı tasarımıyla göz kamaştırıyor. Aksesuarlarınız arasında olmazsa olmazınız olacak bu beş parçadan biri de saatler.

Giorgio Armani, 217 sezonunda birçok kişiye hitap edebilmeyi başarmış. Asi görüntüden hoşlanan kadınlar bile, bu sezon Giorgio Armani’ye bayılacak. Zerafi, feminenliği ince ince işlemiş olan Giorgio Armani, çalışan kadından ev kadınına kadar, sadece kadınlar değil elbette erkeklerde de birden fazla tarz oluşturarak geniş bir kesime, birbirinden güzel ürün yelpazesi sunmuş. Giorgio Armani Piacenza, tasarımlarında ihtiyacı sunduğunu belirtir. Ancak her defasında bunun çok daha üzerine çıkmayı başarabilmiş bir modacıdır. Giorgio Armani’de bu sezon mutlaka kendinize göre bir şeyler bulacaksınız. Şortlar, bu sezon gözdeniz olacak. Şortlarla yapacağınız kombinde, Giorgio Armani saat ve hasır çantayla çok güzel bir uyum yakalacaksınız. Yaz ayları gözlüksüz olmaz. Bu sezonun yeni trendi ‘technicolor’ konseptiyle siz de güncelliğinizi korumuş olacaksınız. 2019 Giorgio Armani koleksiyonunda seçmekte çok zorlanacağınız harika tasarımlar bulunuyor. Seçimde yardımcı olması için arkadaşınızdan destek almanız gerekebilir.


Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça

Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça

Related news

 • ÖRGÜ DALGALI KARNABAHAR MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Rus antrenör Çerçesov’dan umut bıyığı hakkında açıklama: 14 yaşımdan beri var
 • Sergey Svetlakov: aktörün rolü, rolü
 • Rus uzman: Türkiye, Karadeniz bölgesinde güçlenmeyi sadece hakkı olarak değil, bir gereklilik olarak görüyor

 • Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 39

  Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça


  Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 58

  Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 41

  Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 17

  Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 21

  Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 56

  Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 50

  Giorgio Armani’den Sahip Olmanız Gereken 5 Parça 93