Globus-Cars: yorumlar

Globus-Cars: yorumlar
Globus-Cars: yorumlar

Globus-Cars: yorumlar

Globus-Cars oto merkezi büyükler arasında popülersermayenin motor gösterileri sayısı. Müşteriler arasında iyi bir ün kazandı. Burada otomobillerin en ünlü modellerini satın alabilirsiniz, çünkü otomobil şovu Moskova'daki resmi satıcıdır. Cars-globus.ru hakkındaki yorumlar, her zaman incelenebilecek çok sayıda otomobil olduğunu ve ardından bunlardan herhangi birinde bir test sürüşü yapıldığını bildirdi. Danışmanlar satılan markalar hakkında kesinlikle her şeyi bilirler: bedenin, ekipmanın ve fiyatların seçenekleri ve renkleri. Herhangi bir ziyaretçi bir araba seçebilir ve ardından onun için sigorta ayarlayabilir. Ayrıca Globus-Cars Showroom'da bir araç kredisi satın alabilirsiniz. Yorumlar ve diğer bilgiler aşağıda açıklanmıştır.globus arabalar yorumlar

Hakkımızda

Globus-Cars otomobilleri sataryerli ve yabancı üretim. Burada herhangi bir araba bulabilirsiniz: Bütçeden premium sınıfa, olumlu geri bildirim ile yargılamak. Salon Globus-Cars'ta çok rekabetçi fiyatlarla araç satın alabilirsiniz. Yeni araba yeterli paraya sahip değilse, o zaman kilometre ile seçenekleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Tüm bu kopyaların herhangi bir problemi yoktur, bunlar www.cars-globus.ru adresindeki incelemelerde sürekli olarak belirtilen, çok iyi kalitededir. Teknik durum ve belgeler açısından - her şey temiz.

Şirketin çalışanları uzun zamandır burada çalışıyorlar.harika bir deneyim. Müşterinin veya ziyaretçinin Moskova'daki Globus-Cars showroomundaki arabalarla ilgili herhangi bir soruyu cevaplayabilecekler. İncelemelerde, otomobillerin tüm özelliklerini, olası renklerini, ekipmanlarını ve fiyatlarını bilmelerini yazıyorlar.

Müşterinin bir araba satın almak için yeterli parası yoksa, şirket bunu karşılayacak ve karlı bir program kapsamında bir kredi elde etmede yardımcı olacaktır. Ayrıca burada sigorta ayarlayabilirsiniz.arabalar globus ru yorumlar

Hizmetler

Genel olarak, otomobil bayii araba satar, ancak, ek olarak, diğer hizmetleri sağlar:

 • Kredi kaydıMüşteri belirli bir model seçtiyse ancaksatın almak için yeterli para yok, o zaman kredi satın alabilirsiniz. Krediler, müşteri için en uygun şartlarda yapılabilir. Bu, birçok kamu bankaları ile showroom'un işbirliği nedeniyle mümkündür. Servis, satın alınabilecek tüm arabalar için geçerlidir.
 • Sigorta.Bir araba satın aldıktan sonra, onu sigortalamanız gerekir. Bunu sadece hala bulunması gereken güvenilir sigorta şirketlerinde yapabilirsiniz. Globus-Cars showroomuna başvururken, sigorta sadece farklı programlar için iyi bir üne sahip şirketlerde verilir. Sigorta anında ödenebilir veya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Trade-In sistemi.Bir ziyaretçi bir araba satın almak isterseZaten bir tane daha var, eski arabayı yenisiyle değiştirebilir. Bu yöntem eski bir araba satma işlemini büyük ölçüde kolaylaştırır ve iyi bir indirim elde etmenizi sağlar. Tüm otomobiller değerlendirilir, bundan sonra uzman, piyasadakiyle aynı olan maliyeti belirler.
 • kurtarma. Devlet kullanım programı da Globus-Cars showroomunda geçerlidir. Eski bir otomobilin teslim edilmesini ve bir sonraki satın alım için indirim sağlar.

Bir araba alırken, herhangi bir müşteri, satın alma anına bağlı olan çeşitli hediyelere güvenebilir. Çoğu zaman bu bir dizi kış lastiğidir. Başka hediyeler var.

haysiyet

Birçok kişi Globus-Cars'ı seçer ve herhangi bir otomobil gösterisi yapmaz. Gerçek şu ki, bu şirketin diğerlerine göre birtakım avantajları var.

Sunulan tüm araçların maliyeti rakiplerinden daha düşük. Bu, tüm araçların üreticiden aracısız bir şekilde showroom'a gelmesi nedeniyle başarıldı.auto show globus arabalar yorumlar

Burada araba satın alabilirsinizbüyük sayı. Maliyet, işlev ve sınıf bakımından farklılık gösterir. Bu nedenle, herhangi bir ziyaretçi kendi isteklerine uygun bir model seçebilecektir. Ürün yelpazesi, cars-globus.ru şirketinin web sitesinde bulunabilir ve bunlar hakkında da yorumlarda bulunabilir.

Araba bayisinin tüm çalışanları özel bir eğitim kursunu geçti ve sıklıkla bilgi seviyelerini geliştirdi. Araba alımıyla ilgili herhangi bir soruyu cevaplayacaklar.

Bir TOE üretmek veya sadeceotomobili servise, daha sonra showroomun teknik merkezinde tecrübeli uzmanlar tarafından yapılabilir. Ayrıca çeşitli düzeylerde sorun giderebilir ve vücut onarımı yapabilirler.

Eğer müşteri Moskova'da değil, başka bir köyde yaşamıyorsa, o zaman yolda iyi bir miktar para harcıyor. Şirket tüm bu maliyetleri karşılamaya hazır, ancak bunun için bir araba satın almanız gerekecek.

Adres ve zaman çizelgesi

Motor şovu Moskova Çevre Yolu'nun 44 km uzağında Moskova'da bulunuyor. Program 08: 00-21: 00 saatleri arasında.arabalar globus ru Moskova'da satıcı satıcısı

Kullanılmış arabalar

Birçok insan koşuya sahip arabalara inanıyorher zaman farklı problemler vardır. Ancak, bu, Globus-Cars'ta kullanılmış bir araba alırken, belgelere göre tamamen "temiz" olacağından emin olabilirsiniz. Tüm araçlar, ekipman üzerinde kontrol edilir, herhangi bir arıza tespit edilirse, ortadan kaldırılır. Pas ve korozyonun ortaya çıkması nedeniyle arabaların sıklıkla bir vücuttan geçtiği bir sır değildir. Globus-Cars Auto Salon'un incelemelerinde, sorunlu bir gövdeye sahip modellerin bile kullanılmadığı için otomobillerin böyle bir problemi olmadığını belirtiyorlar.

Mevcut tüm arabalar, yapabilirsinizelde etmek. Firmanın web sitesinde bulunan ürün çeşitliliği ile tanışabilirsiniz - cars-globus.ru, otomobiller hakkındaki incelemeler ve hizmet kalitesi de burada bulunabilir. Otomobillerin ana kısmı bütçe modelleri. Onlar büyük talep var. Durumları genellikle pratik olarak fabrikada kalır, ancak maliyet önemli ölçüde azalır. Bu, bütçe modellerinin uzun bir süre çalışmadığı gerçeğinden kaynaklanmaktadır, ancak yalnızca güncellenmiş sürüm yayınlanana kadar.

Mileage ile bir araba satın almak en iyisidirBütçe çok sınırlıysa, ancak iyi işlevselliğe sahip bir makineye ihtiyacınız var. Tüm satın alma süreci asgari bir zaman sürmektedir. Müşteri, satın alınacak arabayı doğru bir şekilde belirlemeli ve sonrasında test sürüşü yapmalıdır. Son aşama, belgelerin yürütülmesidir. Tüm süreç yaklaşık bir saat sürüyor. Kredi alımlarında, süreç daha uzun bir süre için gecikebilir.globus cars 44 km yorumlar

Ticaret sistemi

Hemen hemen tüm Moskova otomobil bayileri değiş tokuş edilmeye hazıryeni için eski araba. Ancak, Globus-Otomobillerinde bu daha çok daha karlı yapılabilir. Bu yüzden müşterilerin çoğu burada dönüyor. Tüm süreç çok zaman almaz. Başlamak için, otomobili değerlendirme için sağlamanız gerekir. Uzmanlar, durumunu kontrol edecek ve maliyeti belirleyecek. Önerilen fiyattır ve yeni bir araba alırken indirime eşit olacaktır.

Trade-In programı sayesinde artık ihtiyacınız yokEski bir araba için alıcıları bulmakta zamanınızı ve sinirlerinizi geçirin. Mümkün olan en kısa sürede yenisi ile değiştirilebilir. Bundan sonra müşteri hala yeni bir araba almak için yeterli paraya sahip değilse, o zaman kredi hizmetini kullanabilir. Yeni veya kullanılmış bir araba için değişim yapılabilir, ancak daha modern. Tüm kopyaların satışa sunulmadan önce dikkatli bir şekilde kontrol edilmesi nedeniyle, kilometreli ve şartlı araçların yasal temizliğinden şüphe etmeyin. Pek çoğu bu programa güvenmiyor, değerlendirmelerle yargılıyor. Globus-Cars güvenilir olabilir.

krediler

Müşteri herhangi bir özel beğendiModel, ancak maliyeti çok yüksek, o zaman kredi yardımcı olacaktır. Globus Otomobilleri en uygun kredi koşullarını sunmaktadır. Böylece, herhangi bir araba satın alabilirsiniz, maliyeti 3 milyondan fazla ruble değil. Bazı kredi programları, altı aydan yedi yıla kadar bir süre için kredi başvurusunda bulunmanıza izin verir. Ayrıca, tüm tutarı önceden ödeyebilirsiniz, bu bir ihlal olarak kabul edilmeyecektir. Bir krediyi kaydetmek için çok sayıda belge sunmaya gerek yoktur: sadece bir Rus pasaportu ve ehliyet gereklidir.showroom globus arabalar moskova hakkında yorum

kurtarma

Rusya'da 2014 yılında faaliyete başladıdevlet geri dönüşüm programı. Eski arabalardan kurtulmak ve daha yenilerini tanıtmak için tanıtıldı. Böyle bir programda, Globus-Cars otomobil salonu (MKAD 44 km) katılımcı oldu. İncelemelerde, hem araba hem de kamyon teslim etmek mümkün olduğunu söylüyorlar. Bir ön koşul, makinenin 6 yaşından büyük olması gerektiğidir. Programa göre araç, fiziki ve tüzel kişiye teslim edilebilir.

Bu program için ayrıca bir araba kiralayabilirsinizve yeni bir modelin satın alınmasında indirim elde edin. Otomobil iyi durumda ise, ancak yaşı 6 yıldan fazla ise, o zaman bunu Trade-In programı altında değiştirmek en iyisidir. Eğer mekanizmaların çoğu arızalıysa, böyle bir kopyasını elden çıkarmak en iyisidir. Uzmanlar, durumunu dikkatlice kontrol edecek ve aracın maliyetini arayacaktır. Orijinal maliyetin yanı sıra servis edilebilir yedek parçalardan oluşur. Elemanların çoğunluğu normal modda çalışıyorsa, indirim daha yüksek olacaktır.

Ayrıca bir araba kiralayabilir ve kullanabilirsinizYeni otomobilin kredisi için ilk ödeme olarak indirim. Bu durumda, ödemeler yalnızca bir sonraki aydan gerekli olacaktır. Ödünç verme programı bir ilk ödeme sağlamazsa, geri dönüştürülen aracın maliyeti sonraki ödemeler olarak kullanılabilir.www arabalar globus ru yorumlar

Sigortanın kaydı

Araba sigortası zorunluduroperasyonunun durumu. Ancak, bir araba satın aldıktan sonra, bu prosedür tüm otomobil bayilerinde sunulmamaktadır. Globus-Cars firmasında, satın alınan aracı en uygun şartlarda farklı programlar altında temin edebilirsiniz. Tüm süreç çok zaman almaz.

Burada Casco programına göre araba sigortalayabilirsiniz. Bu servis her yerde mevcut değildir. Kasko politikası zorunlu değil, ancak sürücülerin neredeyse yarısı bunu yapıyor. Araba acı çekerse, her durumda ödemeleri garanti eder. Sahibini ele geçirirken tazminat ödenecektir. Kaza durumunda, kimin suçlu ve yaralı olduğuna bakılmaksızın aracı tamir etmek için tazminat alınacaktır.

OSAGO'nun politikaları neredeyse her şeyi düzenlemeyi teklif ediyoraraba galerisi. Bu zorunludur, onsuz araba kayıt hesabına koyamazsınız. Böyle bir politika, kullanılmış araç sahiplerine yardımcı olacaktır, çünkü farklı unsurlar giyerler, bu da bir kazaya yol açabilir. Bu durumda, yaralanan tarafın onarımı için para ödemek zorunda değilsiniz, bu sigorta şirketi tarafından yapılacaktır.

Globus-Otomobil Yorumları

Şirketin müşterileri genellikle geri bildirim bırakır. Çoğu otomobilin maliyetinin diğer araba galerilerindekinden daha düşük olmasını seviyorlar. Burada koşuya sahip otomobiller de cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca, müşteriler, Globus-Cars incelemelerinde sunulan tüm hizmetlerin kalitesinin bir rakımda olduğunu iddia ediyor. Personel her zaman herhangi bir sorunu çözmede yardımcı olacaktır.

Sonuç olarak

Globus-Cars'ın showroomunda bir araba satın alabilirsinizuygun şartlarda. Eğer satın alma az bir miktar ertelenirse, kilometreli arabalara bakmak daha iyidir, bunun seçimi büyüktür. Ayrıca kredi üzerinden de satın alınabilir. Satın almadan önce, Globus-Cars ile ilgili yorumları okuyun, salon hakkında çok sayıda ilginç bilgiye sahipler.

Globus-Cars: yorumlar

Globus-Cars: yorumlar

Related news

 • İş fikri: belgeler için kapak üretimi. Kapak üretimi için donatım
 • Yaprak-desenli-örgü-atkı-modeli
 • Kumru Tarifi Videosu
 • Saçın Gür Olması İçin Ne Yapmalıyım
 • Soğuyan patates kızartması nasıl ısıtılır

 • Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar


  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar

  Globus-Cars: yorumlar