GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur

GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur

19.04.2019

GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 86

GTA "San Andreas" da bir uçak nasıl uçar? GTA San Andreas'ta bir savaşçı nasıl uçurur?

GTA serisinin oyunlarındaki sürüşayrılmaz bir özellik, çünkü tekerlekte çok zaman harcarsınız. Bu oyunlarda her zaman denemek için çok çeşitli otomobiller olmuştur. Farklı kontrol edilebilirliklerine sahiptirler, farklı hızlara ve benzerlerine hızlanabilirler. Bu nedenle, her oyuncu uzun süre eğlenceli vakit geçirebilir. Bununla birlikte, uçakların ve diğer uçakların çok uzun sürmediğini belirtmek gerekir. Fakat GTA "San Andreas" da her şey değişti ve kullanıcılar havada gezmek için çeşitli araçlar haline geldi. Bununla birlikte, pratik olarak hepsinin yönetimle ilgili zorluklar yaşadığına dikkat edilmelidir çünkü bu süreç daha gerçekçi yapılmıştır ve çeşitli faktörler için düzeltmeler yapmanız gerekecektir. Bu nedenle, GTA "San Andreas" da bir uçağın nasıl uçacağına özel dikkat gösterilmelidir. Bu noktada çoğu oyuncunun ciddi bir sorusu var.

GTA'daki uçak "San Andreas"

GTA san andreas'taki bir uçağı nasıl uçururum

Ayrıntılı olarak düşünmeden önce,GTA "San Andreas" da bir uçağı nasıl uçururken, oyundaki bu araçların görünümünü anlamanız gerekir. Bunlardan ondan fazlası var ve hepsinin farklı özellikleri var. Her şeyden önce, jet ve vidaya bölünmüş oldukları, her türün kendi avantajları ve dezavantajları ve en önemlisi yönetim özellikleri olduğu kaydedilmelidir. Bir uçağın kontrolünü başlatmak için, önce onu bulmanız gerekir ve bunu yalnızca belirli yerlerde yapabilirsiniz. Hikaye atamasına göre havada uçma şansınız olduğunda anı bekleyebilirsiniz, aksi takdirde işler acele edebilir ve uçakların bulunduğu yerleri bulabilirsin. Diyelim ki kendi hava taşımacılığı bulmuşsunuzdur. Sonra ne yapacaksın? GTA "San Andreas" da bir uçak nasıl uçurur?

Uçak Yönetimi

GTA san andreas'taki misyon

Bu oyunu oyunda düşünmeyindüşünülemez bir şey. Gerçek şu ki sürüş sırasında olduğu gibi hemen hemen aynı tuşları kullanacaksınız, ancak hareketlerdeki pürüzsüzlük kadar daha fazla özen ve dikkat gerekecek. Ve yine de, GTA "San Andreas" da bir uçağı nasıl uçurabilirim? Her şeyden önce, aynı hareket düğmelerine ihtiyacınız olduğunu anlamalısınız. A ve D tuşlarının sırasıyla sağa sola döndürülmesinin sorumlusu, fakat daha düzgün bir dönüş için Q ve E tuşlarını denemek daha iyi. W düğmesi ivmenin bir sorumluluğudur, yani kelepçeyi sıkıştırdığınızda hızınıza ekleyebilir ve bırakırken yavaşlarsınız. Uçağın daha da yukarı çıkıp alçalabileceğini unutmayın. Bunun için yukarı ve aşağı oklar yanıtlanır ancak sadece aşağı okun üste gitmenizi ve aşağı okun altına gitmesini ve tersinin ters gitmesini sağlar. Uçan kontrolün temelleri bu, geri kalan her şey bir uygulama meselesi. Uçakları kullanmanız gereken GTA "San Andreas" ta görevlerinizi kendiniz yapın ve zamanla herhangi bir aracı kolayca uçabilirsiniz.

Alternatif yönetim

gta san andreas kod uçakları

Bununla birlikte, bu yönetmek için tek yol değildirUçakla, bir alternatif de var. GTA "San Andreas" da önemli görevleri yerine getirmeniz gerektiğinde bunu kullanmanız önerilmez. Burada dikkat, bir bilgisayar fare sahibi olmak için çok ustalıkla ihtiyaç duyuyorsunuz, çünkü kontrol sadece yardımıyla gerçekleştiriliyor. Sağ düğmeye basıldığında bakabilirsiniz, aksi takdirde uçağı kontrol edersiniz. Bu çok uygun değildir, ancak klavye üzerinde hiç oynayamıyorsanız, bu yöntemi deneyebilirsiniz - aniden sizin için daha kolay olacaktır. Bu durumda, GTA "San Andreas" kodlarında da yardımcı olabilirsiniz. İstediğiniz aracı aramak için şehri keşfetmek yerine sembol kombinasyonlarını girerek uçaklar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, lütfen kodların size uçmayı öğretmediğini unutmayın, bu yüzden bunu kendiniz halletmek zorundasınız.

kalkıştan

GTA San Andreas için uçak

Kalkış en çokönemli uçuş anları. uçamıyorsun Doğal olarak, eğer, bir uçak uçmayı öğrenmek zorunda olmayacak, bu nedenle tüm o ilk bu süreçte incelenecek. Burada öğrenmeniz gereken iki ek anahtar var. Num 2, şasiyi ve Num 8'i doğrudan çıkarmanıza izin verir. yatay uçmak istiyorum Yani, sen yerden almak ve iniş takımlarına geri çekmek için iki tuşa basın uçaklara uçaktan değişir belirli bir hızda, hızlandırmak ve gerekecektir. Num 2'nin çok önemli bir anahtar olmadığı görünebilir, çünkü onunla uçabilirsiniz, ama öyle değil. Şasiyi çıkarmazsanız, uçağı kontrol etmeniz çok daha zor olacaktır. Ayrıca bu tuşun, bu işlevi destekleyen bir jet avcı uçağınız varsa dikey bir kalkış yapmanıza izin verdiğini de unutmayın. Bu durumda, yönetim ile ilgili zorluklarla karşılaşmamak için bu modu da devre dışı bırakmayı unutmayın. GTA "San Andreas" için uçak, bu inovasyon hayranları gibi inanılmaz bir gerçek bir bulmak. Ancak yönetim birçok soru ortaya çıkarır, ancak bu kılavuzu incelerseniz, herhangi bir sorun yaşamadan bir kuş gibi gezinebilirsiniz.

iniş

gta san andreas moda uçaklar

Ancak iniş, hangi aşamadakullanıcıların ciddi zorlukları var. Ve burada bir şeyi tavsiye etmek çok zordur, çünkü bu durumda her şey pratik olarak kararlaştırılır. Şasiyi serbest bırakmayı, sadece uzun düz alanlara herhangi bir engel olmadan oturmayı unutmayın, teğet üzerinde yumuşak bir şekilde inişe geçin - bu tüm ipuçları. Burada pratik yapmak ve hatta birkaç uçağı bile kırmak zorunda kalacaksınız, ama sonunda gerekli beceriyi geliştireceksiniz.

Onlara uçak ve kod çeşitliliği

Bu oyunda çok memnun olan nedirfarklı uçak çeşitliliği. Bu arada, GTA "San Andreas" - modaya daha fazla uçan varlık eklemenize izin verecek bir yol var. Uçaklar herhangi bir sorun olmadan eklenir, ancak bunları nasıl yöneteceğinizi öğrendiğinizde oyundakiler bile size inanılmaz bir keyif verecektir. Şehrin etrafında uçmak gibi bir şey hissetmiyorsanız, kodları kullanabilirsiniz. Örneğin, JUMPJET size en havalı dövüşçüyü verir ve URKQSRK basit bir vidalı uçaktır.

GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur

GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur

Related news

 • Kendi elinizle bahçede Alp slayt: nasıl yapılır
 • Motor yastıklarının tanımı ve değiştirilmesi
 • Volkan Babacan’ın Milli takım kariyeri
 • Süt ve süt ürünleri
 • Yüz Egzersizleri İle Taze Bir Görünüme Ulaşın

 • GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 94

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur


  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 2

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 54

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 31

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 96

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 86

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 3

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 9

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 40

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 55

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 76

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 75

  GTA San Andreas da bir uçak nasıl uçar GTA San Andreasta bir savaşçı nasıl uçurur 63