Hala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve Trendleri


Hala Harika Görüneceğiniz 90 ‘lar Moda Ve Trendleri

Hala Harika Görüneceğiniz 90 ‘lar Moda Ve Trendleri

1-Kot Pantolonlar

Eski kot 90 larda da modern modanın ayrılmaz parçalarından olan eski kotlar halen günümüzde çeşitli baskılar ve çeşitlilikle kadınlar ve erkekler arasında eğilimini devam ettirtmektedir. En iyi kadın ve İngiltere’de erkek moda koleksiyonlarından bazılarına alttaki galerimizden de göz atabilirsiniz.

2-Yırtık yüksek bel kot pantolon ve kısa üstler

Klasik karışımlar 90 ların havalı eğilimlerinden olan yırtık veya soluk kotlar ile göbeğinizi açıkta bırakacak olan açık renkli ve eğlenceli desenli üst giysi parçalarınızı birleştirerek rahat ve şık görünümler elde edebilir 90 ların esintisini üzerinizde taşıyabilirsiniz.

90 lar moda trendleri

3-Eski giyim Tarzı

Eski giyim tarzı ile cesur ve fantezi görünümler yakalayabilirsiniz. Kalın ve parlak mükemmel kumaşlardan oluşan çeşitli kot etek, pantolon ve takımdan oluşan çeşitli kesimler ile fantezi tasarımlarla stilinize uygun tasarımlar yakalayabilirsiniz.

90 lar modası 2019 7

4-Zarif, eğlenceli kısa diz boyu elbiseler!

Diz boyu elbiseler yaz ayları için tek parça giyilebilecek harika parçalardandır. Yumuşak ve hafif renkli kumaşlardan tasarlanmış elbiselerinizi ceketlerinizle dahi kombinleyerek şık görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca denim ceketlerinizle eşleştireceğiniz çiçekli ince kemerli elbiselerinizle tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz

90 lar modası

5-90′ ların rock tarzı deri ceketleri

Bu deri ceketler ile oldukça büyüleyici ve havalı görünümler elde edebilirsiniz. Ayrıca ünlülerin de en çok tercih ettiği ve gardıroplarının olmazsa olmaz öğelerinden olan favori siyah veya kahverengi ceketlerinizi kotlarınızla kombinasyon yapabilirsiniz.

90 lar moda trendleri 2019 17

 

6-Denim dönüşü

Denim kotlar, etekler, ceketler ve gömlekler gardıropların vazgeçilmez parçalarından olmaya devam ediyor. Denim kot gömlek ve kot pantolonlarınızdan çift takım oluşturarak şık, genç ve iddialı görünümler elde edebilirsiniz. İlgili:

7-Gösterişli gerdanlık ve püsküller

Minimalist ve şık aksesuar takımlarını her türlü kıyafetlerinizle eşleştirerek havalı tarz görünümler elde edebilirsiniz. Metalik takılar, canlı taş ve diğer metal çivilerden oluşan takılarla hem fantezi hem spor görünümler yakalayabilirsiniz.

90 lar kadın moda ve trendleri1

8-Stiletto ve spor platform ayakkabılar

Spor tarz platform ayakkabılarla yürüyüşleriniz hiç bu kadar keyifli olmamıştır. Şimdi spor platform ayakkabılarınızı elbise, etek ve pantolonlarınızla uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Sizde yüksek sandalet, yüksek ve konforlu şık spor ayakkabılarını deneyebilirsiniz. Bu sezon desen ve renkli tasarımlar ayaklarımızda da yerini alıyor.


Hala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve Trendlerifotograflar galeriler


Related news Hala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve TrendleriHala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve Trendleri


Hala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve Trendleri


Hala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve Trendleri


Hala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve Trendleri


Hala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve Trendleri


Hala Harika Görüneceğiniz 90 lar Moda Ve Trendleri