Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri
Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

Demir atı için ayakkabı seçerken, her birimiz en uygun kalite ve fiyat oranını arıyoruz. Ciddi kış için ayakkabı giymektir. Çeşitli seçenekler var: çivili veya sürtünmeli lastikler alın.

Fark nedir?

Çivili lastikler kullanım için tasarlanmıştırbuzlu yüzeylerde, haddelenmiş karda. Neshipovannye lastikler - popüler "Velcro", buzlu asfalt, ıslak ve gevşek kar üzerinde sürüş için uygundur. Bu nedenle, seçim kullanım koşullarına bağlıdır. Sürtünme lastikleri çoğunlukla şehirde sürüş için seçilir, çivili lastikler aşırı çalışma koşulları için tasarlanmıştır. İklime, aracın çalışacağı alanların hava durumuna göre seçim yapmanız gerekir.

ne lastikler kış için daha iyidir Ayrıca, kış lastiği seçimini etkileyen önemli bir kriter onların fiyatı olacaktır. Maliyete bağlı olarak, bütçeye, orta fiyat segmentine ve premium sınıfa ayrılabilirler.

Ancak, fiyata bakmak, unutmaasıl önemli olan yol güvenliği. Bu nedenle, lastiklerin kalitesi çok önemli olmalıdır. Pratikte görüldüğü gibi, en iyi kalitede ürünler dünya çapında bir üne sahip lider üreticiler tarafından sunulmaktadır. Hangi lastikler kış için daha iyidir? Burada müşteri geri bildirimi her zaman kritik değildir. Bakalım, bu sektörün mastodoları üzerinde durmak gerekli.

Üretici seçim kriterleri

Otomotiv üretiminde liderlerin konuşmasılastikler, bu şirketler tarafından uzmanlaşan pazar payı, uzmanlar tarafından derlenmiş reyting, tüketici yorumları dayanmaktadır. Hangi lastik markası daha iyi? Aşağıdaki şirketler tarafından uzun yıllar boyunca üretilen otomobil lastikleri çeşitli üstlerin başında.

Otomobil lastikleri üretiminde dünya liderlerinden üçü

2007'den beri dünyanın lider lastik üreticisiarabalar için 1931 yılında kurulan Japon şirketi Bridgestone. Bu şirket tarafından üretilen ürünler, yüksek bir kalite düzeyiyle ayırt edilir ve premium sınıfa aittir. Lastiklerin mukavemetine dair testler, şirkete ait sitelerde gerçekleşir. Kış lastikleri üretiminde, aşırı çalışma koşulları için tasarlanmış çivisiz lastiklere imtiyaz verilir.

ne marka lastikler araba lastiklerinden daha iyidir İkinci pozisyonda, başkabir Japon şirketi - vakıf yılı 1917th olan Yokohama Rubber Company. Önerisi Mercedes Benz, Subaru, Porshe, Mazda, Toyota gibi otomobil şirketleri ile uzun vadeli bir işbirliği. Bu şirketin lastikleri en talepkar müşteriyi tatmin edebilir.

lastiklerin en iyi lastikleri nasıl seçtiklerini inceler

Önde gelen üreticilerin sıralamasında "Bronz"Otomobil lastikleri Fransız firması Michelin'e gidiyor. Bu şirket 1889'da ortaya çıktı. Michelin'in son yüzyılın 90'ında düşük yuvarlanma direncine sahip olan ve yakıt tasarrufu sağlayan son yüzyılın 90'ında yer alan birçok buluştan biri de bu.

Reytingde 4-5 yer

En iyi "işçiler" listesinde dördüncü sıradaSağdaki araba için kauçuk, Goodyear Tire ve Rubber Company tarafından alınır. Bu şirketin geçmişi uzak 1898'de başlıyor. Gösterge, bu organizasyonun efsanevi Ford otomobilinin ilk lastik tedarikçisi olduğu gerçeğidir. Şirketin çipi, doğal malzemelerden üretilen ürünlerin üretilmesidir. Sıvıları boşaltmak için oluklu lastiklerin ilk mucidi olan Goodyear Tire ve Rubber Company idi. Ayrıca, hasar durumunda bile özelliklerini değiştirmeyen lastiklerin icadı var.

kış hibe değerlendirmeleri için en iyi lastikler nelerdir İlk beş lider Continental AG'dirlastik üretiminde tanınan Avrupa sayısı 1 olan. Alman şirketinin uzun bir geçmişi var, 2016 yılında 225 yaşında ve daha az değil. Küçük bir anonim şirketin varlığı sırasında dünya çapında şubeleri ile lastik endüstrisinin bir canavarı haline gelmiştir.

TOP üreticilerinde 6-10 yer

İlk 10 üreticinin sıralamasında altıncı sıradalastikler İtalyan Pirelli & C. var. Şirket 140 yıldan fazla süredir spor arabaları için lastikler konusunda uzmanlaşmıştır, bu da aşırı durumlarda çalışmalarını mümkün kılmaktadır. Bu markanın lastiklerini satın alarak, demir atınızın her türlü hava koşulunda kontrol edilebildiğinden emin olabilirsiniz.

ne marka lastikler kış için en iyisidir Yedinci sırada Nokian Lastikleri. Fin üretici aslen 1904 yılında kurulan Nokia Grubu'nun bir parçası oldu. münhasıran bitkiler lastikler yapmak ayrı bir şirket, Nokian Lastikleri 1988 yılında başladı. Şirketin uzmanlık kış lastiklerinin üretimidir. geri çekilebilir sivri İlk otobüs Nokian lastikleri yapılmış oldu.

Sekizinci sıra Güney Koreli tarafından sıkıca işgal edildi.Hankook Lastikleri. 1941 yılında kuruldu. Bugün Hankook Lastikleri dünyanın birçok ülkesinde şubelere sahiptir. Bu üreticinin lastikleri aşınmaya dayanıklıdır, frenleme sırasında mükemmel sonuçlar gösterir, bu da aracın kontrol edilebilirliğini artırır.

Derecelendirmedeki sondan bir önceki yer sabitlendiAmerikan üreticisi Cooper Tire & Rubber Company. Şirket 1914 yılında kuruldu. Bugün dünyanın 13 ülkesinde şubesi var. Bu şirketin lastiklerinin ayırt edici özelliği, en yüksek kaliteye sahip nispeten düşük bir fiyattır.

İlk on Sumitomo Lastiği kapatırIndustries, Ltd. Bu hızlı büyüyen Japon şirketi 1909 yılında kuruldu. Mükemmel kalitede tüm mevsim lastikleri üretiminde uzmanlaşmıştır.

Tüm araç sahiplerini endişelendiren soru

Hangi lastikler kış için daha iyidir? Dünyanın önde gelen lastik üreticileri hakkında fikir sahibi olacağımızdan, 2015-2016 sezonunun ilk on kış lastiğinde sayısız uzman değerlendirmesinin sonuçlarına dahil olan belirli modelleri dikkate alacağız. Bu derece "Hangi çivili lastikler kış için daha iyi?" Sorusuna bir cevap verecektir. Araba sahiplerinin yorumları - ilk önce güvenmeniz gereken şey.

Top 3

Fin çivili lastikler Nokian listesinde liderHakkapeliitta 8, şiddetli kışlar için büyük bir buzul örtüsü ile tasarlandı. Bu lastikler önceki versiyonuna göre önemli değişiklikler geçirdi:

hangi çivili lastikler kış değerlendirmeleri için en iyisidir

 • diş bloklarının sayısı arttırılır;
 • ankraj tipi sivri yerleri optimize edilir;
 • kolza tohumu yağı içeren kauçuk bileşimini değiştirdi.

Bütün bunlar yüksek hakkında konuşmamızı sağlar.Nokian Hakkapeliitta lastiklerinin buz dayanımı, çevre dostu olması ve rölatif sessizliği, ürünlerin dayanıklılığı, 8. Alıcının geri bildirimlerine göre dezavantajları yüksek fiyattır. Birçoğu aşırı gürültüye dikkat çekiyor, ancak maalesef bu çivili lastik için yaygın bir dezavantaj. "Hangi lastikler kış için daha iyi?" Sorusunun yanıtı. Nokian Hakkapeliitta lastikleri 8 lehine ana argüman denilen yorumlar dikti.

En iyi kış lastiklerini değerlendiren ikinci yer2015-2016, Michelin X-Ice Xi3'e ait. Bu kusursuz kış lastiği, çıtaların Z şeklinde kesimi sayesinde arabanın buza ısırılmasını sağlar. Sırt bloğunun kenarı, su ve kar lapalarını gideren mikrop sıçramaları gibi çalışan büyük silindirik deliklerle donatılmıştır. Bütün bunlar Michelin X-Ice Xi3'ü sadece şehir koşullarında değil, aynı zamanda yüksek hızlı otoyollarda da işletmeyi mümkün kılıyor. Sürücülere göre, bu lastikler, arabanızı kolayca kontrol etmenizi sağlayan, aşınmaya dayanıklı, yumuşak ve sessizdir. Hangi lastikler kış için daha iyidir? Sürtünme lastikleri hayranlarının yorumları, Michelin X-Ice Xi3'ün lehine konuşur.

Üçüncü sırada kesinlikle ürün varAlman Continental tesisi - ContiIceContact. Bu lastikler Alman kalitelerinin itibarını haklı çıkarmaktadır. Çivili lastik, çalışma yerine bakmaksızın mükemmel sonuçlar gösterir: buz, asfalt, ıslak kar, haddelenmiş kar. Pasifliğin varlığına rağmen pasiflik mükemmeldir, akustik yük minimumdur.

2015-2016 kış lastiği reytinginde 4-5 pozisyon

Dördüncü sırada Goodyear UltraGripBuz +. Bu sürtünme lastiği, otomobilin kontrolünü kolaylaştıran yüksek kalitededir, aşırı gürültülerden rahatsız hissetmemek için yolu hissetmek rahattır.

Onur beşinci sırada Nokian Nordman 5'e aittir. Rus lastikleri karla kaplı parkurlarda sürüş için tasarlanmıştır.

kış lastikleri için hangi lastikler daha iyidir

Bu ürünün TOP-10'a girişi daha ziyade,Lastiklerin avantajlarının gerçek bir değerlendirmesi yerine ücretli uzmanların pazarlama kursu. Alıcılara göre, lastikler çok çabuk aşınır, buzda dengesizdir. Herkes kaygan bir yolda sürerek böyle bir lastikle başa çıkamaz. Soru güvenlikle ilgili. Olumsuz yönlerine rağmen, bu lastikler hala popüler.

6-10 yerler

Altıncı sırada, Yokohama iceGUARD tarafından güvenle işgal edildi.Stud iG55. Japon üretici de bu durumda kaliteden memnun. Çivili lastik Yokohama iceGUARD Stud iG55, aracın manevra kabiliyetini artırmanıza, yoldaki tutuşu artırmanıza olanak tanıyan düşük sıcaklıklarda yumuşaklığı korumak için tasarlanmış benzersiz bir kauçuk bileşimine sahiptir.

Gislaved Nord yedinci sırada yer aldıFrost 100. Üretimleri, kıta Avrupası'nın Rusya iştiraki tarafından gerçekleştiriliyor. Bu lastiklerin kalitesi kentsel tip için yeterlidir. Çivili lastik, kendisini ve buz, buz, kar püresi üzerinde kendini gösterdi. Kış lastikleri, çok gurur verici düşünceleri Gislaved Nord Frost 100'dür.

Sekizinci olmayan yerde lastikleri yer alıyorVredestein Snow Trac 3, kuru ve ıslak asfalt üzerinde ılıman bir iklimde kullanıldığında mükemmel sonuçlar verir. Buz için zayıflar. Lastiklerin incelemeleri (sunulan dereceye göre en iyi lastikleri seçmek için, okuyucu muhtemelen temizdir) birçok sürücünün Vredestein Snow Trac 3'ü seçtiğini göstermektedir.

Listenin sonuna bir adım lastiklerContinental VikingContact 6. Burada Alman kalitesi kalıcılığını göstermektedir. Orijinal sırt deseni ve çıtaların bulunduğu çivisiz kauçuğun iyi bir şekilde tutulduğu ve sert bir kış mevsiminde kendinizi rahat hissetmenize olanak tanıdığı görülüyor.

En iyi 10 lastik Bridgestone Blizzak Spike-01 ürününü bitirin. Japon üreticileri, buz, asfalt, ıslak kar üzerinde kendine özgü manevra yapmaya izin veren, özgün bir çapraz şekilli dikenler formu geliştirdiler.

Peki hangi lastikler kış için daha iyi? Son yere varmış olan şirket hakkındaki yorumlar, hem olumlu hem de olumsuz. Herhangi bir ürün alıcısını bulur.

Hangi lastik markasının kış için daha iyi olduğu hakkında bir sonuç

Tüketici geribildirimi oy birliğiyle Nokian Hakkapeliitta 8'in çivili lastiklerin kış için en iyisi olduğunu öne sürüyor.

Sunulan değerlendirmenin küçük bir analizini yapalım. Otomobil lastikleri, sadece olumlu olan müşteri yorumları, en iyi 10 lidere girdi. Önde gelen şirketlerin lastik üretimi için güvenilirliği onaylandı. Şaşırtıcı değil, ilk on dünya çapında bir üne sahip üreticilerin lastiklerine çarptı. Uzun yıllardır lastik üreten kurumların müşterilerinin güvenini takdir ederek, hammaddeden tasarruf etmemek, test yapmak ve sonuç olarak, dünya çapında tüketiciler tarafından 5+ olarak hesaplanan rekabetçi bir ürün elde ediyorlar.

Hangi lastikler kış için daha iyidir? yorumlar

Derecelendirme kazanan firma Nokian. Sunulan lastiklerin herhangi birinin çalışma kalitesi de, takılacakları tekerlekler üzerinde, aracın teknik özelliklerine bağlı olacaktır.

Hangi lastikler kış için daha iyidir? Yorumlar "Grant Lada", örneğin, çok çeşitli. Ama kesin olarak, bir şey kesin: eğer bu araba ilk ondan lastikle çalkalanırsa, yollarda mükemmel bir şekilde kendini gösterecektir.

Fiyat segmentinde konutÜrünler, o premium lastikler bir priori ucuz olamaz demek istiyorum. Ama hayatın bedeli ölçülemez derecede yüksektir. Hangi lastikler kış için daha iyidir? İncelemeler, lastik seçiminin doğrudan aracın sınıfına bağlı olduğunu göstermektedir. Sevgili yabancı otomobil ucuz lastiklere uygun değil.

Kış lastiklerini satın almadan önce, görüşler ve incelemeler ayrıntılı olarak incelenmelidir.

Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

Related news

 • Cilt Çatlakları Nasıl Geçer: Cilt Çatlaklarına Doğal Çözüm
 • Uno’ dan Tereyağlı Üzümlü Çörek
 • Vejetaryen Beslenme
 • Fn düğmesi çalışmıyor: nedenleri ve çözümleri
 • Nükleer santral nedir

 • Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri


  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri

  Hangi lastikler kış için en iyisidir: sahip yorumları, imalatçıları, açıklamaları ve özellikleri