Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür

Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür

21.04.2019

Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 92

Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür?

Pnömatik için muazzam talepSilahlar, güvenlik güçlerinden bir lisans almayı gerektirmediğinden. Satın almadan önce, hangi amaçlarla pnömatik bir tabancaya ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gerekir. 15 metreden daha uzak olmayan bir mesafede hedef almak için yumuşak bir iniş, uzun namlu ve nişangah aygıtlarının ayarlanmasıyla silah satın almanızı öneririz. Bunlar, yerel üretim modellerinin çoğunda bulunan standart özelliklerdir.

pnömatik otomatik makine

Eğer bir pnömatik makinekendini savunma, bu durumda gücünü ve yapısının gücünü göz önünde bulundurun. Uzmanlar, keskin darbelerin etkisi altında vücutları hızla çöktüğünden, ithal modeller almayı önermezler. En ünlü markalar arasında şunlar tespit edilebilir: "Anix", "IZhmeh", "Umarex", "Hatsan". Maliyet, kapasite, marka, malzeme kalitesi ve diğer faktörlere bağlı olacaktır. Silah ne kadar güçlü olursa, fiyat o kadar yüksek olur.

Rusya Federasyonu kanunlarına göre pnömatik25 DZ üzerindeki namlu enerjisine sahip silahlar (otomatik silahlar, tabancalar) sadece lisans altındadır. İzin olmadan, düşük güçlü modeller satılır. Bununla birlikte, uzun menzilli tüfekler için talep her yıl artmaktadır. Bu tür silahların yasallaştırılması sorunu namlu ağız enerjisinin kendisini azaltmak suretiyle çözülür. Ve düşük güç modelleri gerçek kendini savunma araçları veya tam teşekküllü bir silah haline dönüştürülür.

En iyi pnömatik otomat (güçlü)

pnömatik silah saldırı tüfekleri

Bugüne kadar, en iyisi kabul ediliryaylı pistonlu pnömatik. Bu grupta Hatsan 125, Gamo Hunter 1250 ve Diana 350 tahsis edildi. Sunulan modellerin her biri gerçek bir av silahı olarak konumlandırıldı, ancak tüm ülkeler uygun belgeler olmadan kullanılmasına izin vermedi. Bazı Avrupa devletleri, bu sınıfın pnömatik bir otomatını yasaklar.

Bu nedenle üreticiler değiştirdilertüfekler ve güçlerini önemli derecede azalttıklarında, bu silahlar "F" harfi ile işaretlenmiştir. Bu pnömatik teknik işlemde basit ve basittir, kolaylıkla geliştirilebilir ve geliştirilebilir. Buna ek olarak, "zayıflamış" modeller çok güçlü bir malzeme, bu yüzden prototiplerine yakındırlar. Özgün sürümlerin özellikleri hakkında daha ayrıntılı bir çalışma sunuyoruz.

pnömatik otomatik makineler

Gamo Avcısı 1250

Bu yaylı piston modeli en çokdaha iyi ve daha güçlü. Atış anında merminin hızı 380 m / s'ye ulaşır. Ağırlığı dört kilodan fazla, hepsi değişime bağlı. Pnömatik otomatik makine çok dayanıklıdır, uzunluğu 1.23 m'dir. Yatak ahşaptır ve özel emprenye ile işlenir. Tüfeğin güvenliğini sağlamak ve vuruşun doğruluğunu artırmak için, imalatçılar 0,6 gr'dan az olmayan mermiler kullanılmasını tavsiye ediyor.

Hatsan 125

Klasik model, müfrezesimobil bagaja yardım et. Silah tek vuruşlu, 4,5 mm kurşun mermi ile çekim için tasarlanmıştır. Bir Türk şirketi tarafından üretilmiştir. Tüfek yatağı dayanıklı plastikten yapılmıştır. Arka plaka kolayca ayarlanabilir, uzunluğu conta yardımıyla değiştirilir.

Diana 350

Bu Alman tüfeği kalitesi ile ayırt edilir,güç ve yüksek maliyet. Pnömatik malzemelerin namlusu, 3.9 kg ağırlığında, uzun dişli (1.23 m) dişlidir. Lake sert ağaç uygulaması. Alçalmayı daha rahat ve doğru kılan bir eşleme tetik mekanizması ile donatılmıştır. Atış sessizleşiyor.

Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür

Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür

Related news

 • Hamile kalmanızı kolaylaştıracak 7 muhteşem yiyecek
 • Şarapların uygun depolanması: temel özellikler
 • Başın göbek kası: semptomlar, tedavi ve hastalıkların önlenmesi
 • İdari Sorumluluk
 • Kışın Yeni Trend Rengi Pembe Tonları

 • Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 63

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür


  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 16

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 68

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 60

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 70

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 39

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 96

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 11

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 63

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 100

  Hangi pnömatik makine en iyi ve en güçlüdür 86