Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık

Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık


Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 18 03.02.2019, 16:24

Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık

Honda CBR 125 R - hattın layık bir devamımotosiklet sınıfı 125 CC dünya motor endüstrisinin hibelerinden. Bu motosiklet, şaşırtıcı derecede uyumlu bir şekilde birçok faydalı nitelikleri birleştiriyor. Bazıları için yeterince hızlı görünmeyebilir, ancak görevleriyle Honda CBR 125 R bir patlama ile başa çıkıyor. Kavramsal olarak, bu motosiklet bir binicinin kariyerinin ilk aşamalarına yöneliktir. Tek silindirli 125 cc motor, bükülme olmaksızın ve benzin yedek parçaları ile iyi dinamikler verir. Başarılı bir düzen, yönetimi kolaylaştırır. Genel olarak, Honda CBR 125 R verimli ve güvenli sürüş becerilerini geliştirirken genç binici verir.

honda cbr 125

Gerçekten de - ince ve uzun bir motosiklet pilot tarafından mükemmel bir şekilde hissedilir. Güvenilirlik, 130 bölümden oluşan büyük arka lastikler ekler. Süspansiyon yumuşak, ama şehirde çok iyi.

Honda CBR 125 R'ninbütçe seçeneği, gelişimi tasarlamak için en ciddi yol geldi. Motosiklet katı ve agresif görünüyor. Diğer popüler modellerin bazı özellikleri tahmin ediliyor. Optik, VFR 1200 F.'nin spor turizminin tanınabilir çizgilerini tekrarlıyor ve korumanın yan panellerinde Fireblade olduğu tahmin ediliyor. Vücudun hızlı çizgileri sana ima sanki: "Küçük, evet uzaktır." Genel olarak, restyling başarılı oldu. Buna ek olarak, Honda CBR 125 R'yi, aynı zamanda kendilerini bütçe seçenekleri olarak gören Çinli motosikletlerle kıyaslarsanız, "Japon" un çok işlevsel olduğunu ve tüm rakiplerini geride bıraktığını anlarsınız. Kontrol sistemlerinin ergonomisi son detaya kadar işlendik. Her şey göründü, hiçbir şey karışık değil ve karışmaz. Gösterge paneli, laconic - analog bir takometre (pik değeri 13 000 devir), sıcaklık, hız ve diğer pek çok önemli parametreyi gösteren dijital bir ekrandır.

honda cbr 125 fiyatHonda CBR 125 R'nin kalbi tek silindirliiki supaplı dört zamanlı motor. Modern bir yakıt enjeksiyon sistemi ile birlikte sıvı soğutma PGM FI, çok fazla güç çıkarmanızı sağlar. Hidrolik fren, piston kaliperli, arka davulu tipi. Susturucu ve katalizör, motosikletin yeni Avrupa gürültü emisyonları ve toksisite standartlarına uymasını sağlamak için biraz değiştirildi. Bu işleme iki tarafı vardır - iyi ve kötü. Kötü: 125 sanki "ses" yi sanki - metalik yankı içeren sessiz, bulanık bir ses, büyük olasılıkla hayranlarını yüksek sesle varlığını bildirir hale getirecek. Bu işleme iyi bir tarafı şimdi Honda CBR 125 R sesi uzun bir yolculuk ile lastik yok olmasıdır.

honda cbr 125 satın alMotosikletin içine monte edilmiş olmasına rağmenTayland, bu performans kalitesi hiç acı çekmiyor. Belki de bunun nedeni, başkalarının ellerine çocuklarını verdikleri için şirket Honda, Taylandlı uzmanlara, yalnızca görevi, şirketin motosikletlerinin efsanevi güvenilirliğinin görkemini korumak olan bir takıma bağlamak için yetkili bir karar vermiştir. Tabii ki böyle bir adım biraz daha pahalı parçalar yaptı (özellikle de sürücüye karar verildiyse unutulmamalı), ama buna değdi.

honda cbr 125

Motosikletin bütçe yönelimi, Honda CBR 125'in maliyeti üzerinde iyi bir etkiye sahipti. Fiyatı üç buçuk bin dolar civarında dalgalanıyor. "Japon" için fena değil.

Bu motosikletin tüm avantajları göz önüne alındığında, güvenle söyleyebiliriz: bu Honda CBR 125 iyi bir birim! Satın al ya da en azından buna değdi.

Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık

Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık

Related news

 • Simit Poğaça Tarifi
 • Ayça kaya diyetleri ile Etiketlenen Konular
 • Halkevleri Uçurtma Çocuk Dergisini Çıkarmaya Başladı

 • Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 57

  Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık


  Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 59

  Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 71

  Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 2

  Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 86

  Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 57

  Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 64

  Honda CBR 125 R - güçlü ve şık bir ufaklık 3