Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme

Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme


Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 60 19.03.2019, 14:05

Hotel "Ibis" (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme

Nizhny Novgorod'da bulunan en konforlu otellerden biriNovgorod - "Ibis" - şehrin orta kesiminde yer almaktadır. Yakınlardaki Volka Nehri ve Novgorod Kremlin inşa edilmiştir. Bir tramvay durağı, Gorky Meydanı, Kulibina Parkı, nehir limanı, alışveriş köşkleri, ticaret kongre merkezleri, sinemalar, önemli cazibe merkezleri yürüme mesafesindedir.

IBİS ağı Ibis Otel'e aittir. Nizhny Novgorod, turistlerin antik anıtların ve büyüleyici maceraların dünyasına dalabilecekleri en büyük şehirdir. Misafirler için çeşitli eğlenceler, olağandışı gösteri programları ve sizi ilgisiz bırakmayacak ilginç gezi rotaları var.

Oda sayısı

220 modern oda yoğunlaşmıştır.dokuz katlı otel binası. Çiftler için 35 metrekarelik bir büyük iki odalı düz barındırmak için kullanılabilir. Turistlerin konforu için odalar gerekli mobilya ve aletler ile donatılmıştır. duş, tuvalet ve hijyen ürünleri içeren özel banyo bireysel kullanımı.

daha düşük Novgorod otel ibis

Pencerelerden konuklar muhteşem gözlem yapabilirler.şehir turistik yerleri. Planlı temizlik ve çarşaf değişimi. Ayrıca uydu TV de mevcuttur. İdare ile iletişim için doğrudan bir telefon var. Isı / soğuk fonksiyonlu bir split sistem kuruldu. herhangi bir fiziksel rahatsızlıkları olan kişiler için ayrı odalar da otel "Ibis" (Nizhny Novgorod) sunuyor.

Güç kaynağı

Her gün leziz kahvaltılar sunulmaktadır;yemek salonunda servis edilir. Hotel Ibis (Nizhny Novgorod), Sud-Cie restoranını ziyaret ediyor. Kaliteli şefler sizi Akdeniz mutfağının ruhunda harika yemeklerle karşılıyor. Günün 24 saati Rende Zvous barında lezzetli bir atıştırmalık ve bir bardak kırmızı şarap içebilirsiniz.

hotel ibis lower Novgorod

Ek Bilgi

Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) tekliflerikendi arabalarıyla gelen turistler için konforlu koşullar - yakınlarda iki açık otopark ve kapalı otopark bulunmaktadır. Tüm alanlarda ve odalarda ücretsiz internet mevcuttur. Teknik donanıma sahip altı oda, seminerler, konferanslar ve iş toplantıları için sağlanmaktadır.

120 kişilik bir toplantı salonu var.ses ve video donanımı. Büyük etkinliklerin organizasyonu otel personeline yardımcı olacaktır. Hotel "Ibis" (Nizhny Novgorod) bir döviz bürosuna ve bir depo odasına sahiptir. Kuru temizleme / çamaşır yıkama servisi vardır.

otelde konferans salonu

Dini Müjde ve Mağaraları Ziyaret Edinmanastırlar, Alexander Nevsky tapınağı, çok sayıda müze, tiyatro, elit gece kulüpleri - hepsi bu size Nizhny Novgorod sunuyor. Hotel "Ibis" elverişli merkezi bir konuma sahiptir. Karmaşık, yaşça büyük olmayan bir kitle için hesaplanır.

Herkes kendi beğenilerine ve ilgi alanlarına sınıflar bulacaktır. Avrupa hizmetiyle kombine düşük fiyatlar sizi memnun edecektir. Geribildirim bir onaydır. Kaliteli hizmet ve özenli tutum otelin başlıca öncelikleridir.

Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme

Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme

Related news

 • Dan Bilzerian sosyal medyayı ayağa kaldırdı
 • İşte Benim Stilim Şilan Makal’ Kimdir
 • Büklüm Büklüm Örgü Modeli Yapılışı
 • Dortmund zorlanacaktır
 • Burak Abi’yle Çocuk Şarkıları-2 Türkiye’yiz Biz

 • Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 75

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme


  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 60

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 54

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 46

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 30

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 72

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 34

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 67

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 60

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 9

  Hotel Ibis (Nizhny Novgorod) - tüm yıl boyunca rahat dinlenme 42