House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 28 14.01.2019, 05:31

"House-2" eski katılımcısı Oleg Krivikov ("Miami"): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam

Oleg Krivikov - çekici bir genç adamgörünüm ve kadifemsi ses. "Dom-2" gerçeklik şovuna katılarak tüm Rus şöhretini kazandı. Bu yakışıklı adamın nerede doğup okuduğu öğrenmek ister misiniz? Projeden ayrıldıktan sonra ne yapar? Bilgileri paylaşmaya hazırız.Oleg Krivikov biyografisi

Oleg Krivikov: Biyografi

21 Kasım 1990'da doğdu. Onun doğduğu şehir Yekaterinburg. Kahramanımız sıradan bir aileden. Oleg'in ailesi müzik ve televizyonla hiçbir ilgisi yoktur.

Okulda okula kötü değildi. Çocuğun en sevdiği iki konu vardı - müzik ve çizim (daha sonra çizim). Baba ve anne, çocuğun kapsamlı gelişimi ile ilgileniyordu.

7 yaşında Olezhka bir müzik okulu ve dans stüdyosuna gitti. Bütün bunlar kahramanımız tarafından çok seviliyordu. Ağır istihdam nedeniyle yorulduğundan şikayetçi değildi.

Krivikova'ya şirketin ruhu deniyordu. Çok arkadaşı ve sevgilisi vardı. Amatör performanslarda neşeli ve aktif bir adam yer aldı. Birden fazla ödül aldı.

Kendin ara

Oleg'in yakınları ve arkadaşları,liseden mezun olduktan sonra Enstitü'ye giderek burada dans öğretmeye veya şarkı söylemeye devam edecektir. Ama adam herkesi şaşırttı. Krivikov, Dişhekimliği Bölümü'ne başvurdu. Üniversiteye kaydoldu. Bununla birlikte, hiç yüksek öğrenim görmedi. Üçüncü yıldan sonra Oleg belgeleri enstitüden alıp Moskova'ya gitti.

Yetişkin yaşam

Başkentte Yekaterinburg'lu bir adam zorundaydı.Ebeveynlerinden mali bağımsızlığını güvence altına almak için çok çalışın. Yüksek büyüme ve cazip görünümü, başarılı bir model kariyeri oluşturmasına izin verdi. Mavi gözlü sarışın atletik vücut tam anlamıyla büyük talep görüyordu. Moda şovlarına ve parlak yayınlar için fotoğrafçılığa davet edildi. Ancak hepsi bu kadar değil. Oleg Krivikov reklamlarda rol aldı ve çeşitli etkinlikler düzenledi (partiler, düğünler, kurumsal partiler).

Genç yakışıklı adam kısa sürede iyi bir para kazanmayı başardı. Oleg'ün eksiksiz mutluluk için yoksun olduğu tek şey bu sevgili kız. Yakında bu durumu düzeltmeye karar verdi.Oleg Krivikov

"Dom-2"

4 Mart 2011, ünlü TV projesindeBina sevgi, mavi gözlü, uzun boylu sarışın. O Oleg Krivikov oldu. Ancak, onun gerçek adı o ses etmedi. "Ev-2» adamı lider Katılımcılar ve Oleg Miami olarak tanıttı.

Birçok kız güzele dikkat etti vekendine güvenen genç adam. Fakat ciddi bir ilişki kurmaya çalışmadı. “Doma-2” nin sakinlerinin ümit edebileceği her şey, kendi tarafında bir flört.

Oleg Krivikov uzun süredir müdahale etmediTV projesi Zaten 24 Mart 2011'de erkekler oylamaya başladı. Ama adam umutsuzluk vermedi. Bir süre sonra geri döneceğine söz verdi. Ve sözünü tuttu.

dönüş

8 Haziran 2012 sarışın yakışıklı tekrarTV projesinde "Dom-2" çıktı. Catherine Kolisnichenko'ya sempati duyduğunu ilan etti. Kız ona ayni cevap verdi. Birkaç ay boyunca seyirciler çiftin ilişkileri nasıl kurduğunu gözlemleyebilirdi. Katya ve Oleg sonra küfretti, sonra koydu. Bir gün adam nihayet engelli esmerle ilişkileri kopardı. Oksana Ryaskaya, Varvara Tretyakova, Ksyusha Strunkina'ya baktı. Ancak, bu kızlardan herhangi biriyle uzun ve güçlü ilişkilere sahip olmayı başaramadı.

10 Şubat 2013'te Oleg Miami, Dasha Frolova ile dövüş için dışarı atıldı. Kahramanımız kötü bir şey yaptı - kızını bir temizleyici ile gözlerine sıçradı.Oleg Krivikov projeden sonra

Oleg Krivikov projeden sonra

Kahramanımız yetenekli, amaca yönelik bir adam. Bu nedenle, "Dom-2" adlı reality şovundan ayrıldıktan sonra müzikal ve televizyon kariyerine başladı.

Oleg çeşitli dökümlere katıldı. Böyle bir seçimde ünlü yapımcı Maxim Fadeev tarafından fark edildi. Dinledikten sonra Krivikov'u karşılıklı olarak yararlı bir işbirliği teklif etti. Yekaterinburglu bir adam böyle bir fırsatı kaçırmadı. Yakında seyircilere "Tie Me Tighter", "Baby", "Elveda My Love" ve diğerleri gibi şarkılar takdim edildi. Ayrıca Glukoza, Julia Savicheva ve "Silver" grubu ile düet kaydetmeyi başardı.

Şu anda, Oleg Krivikov gösteriye katılıyor"Ses" (sezon 4). Tatlı ses şarkıcısı profesyonel bir jüriyi ele geçirmeyi başardı. Kahramanımız yarı finallere başarıyla ulaştı. "Ses" şovunun 4. sezonu kazanacak mı? Çok yakında bunu öğreneceğiz.

House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşamFotograf resim galeriler

Related news

 • İf İstanbul’da Çocuk Hakları Temalı Atölye Yapılacak
 • Rusya Federasyon Konseyi Başkanı: Kuzey Kore lideri Kim, ziyaretini geciktirmek istemiyor
 • Ayın Yiyeceği Brokolinin Faydaları
 • Narenciyeli Kek Tarifi

 • House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 5

  House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam


  House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 28

  House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 66

  House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 12

  House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 62

  House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 20

  House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 7

  House-2 eski katılımcısı Oleg Krivikov (Miami): biyografi, kariyer ve kişisel yaşam 32