House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam

House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam


House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 46 03.02.2019, 19:15

"House-2" Nastya Kovaleva'nın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam

Nastya Kovalyova'nın kim olduğunu biliyor musun? Nasıl ünlü oldu? Değilse, makalenin içeriğini okumanızı öneririz. Anastasia biyografisini ve ünlü televizyon projesinde kalışının hikayesini anlatıyor. Şimdi okumaya başlayabilirsiniz.Nastya Kovaleva

Nastya Kovaleva: Biyografi

Etkili sarışın 3 Temmuz 1991'de doğduKomsomolsk-on-Amur şehrinde yıl. Anastasia tam refah içinde büyüdü. En güzel kıyafetleri ve oyuncakları vardı. Birçok kız kahramanımıza hükmetti. Annesi işteydi. Bir kadının kendi memleketinde bir güzellik salonları ağına sahip olduğunu söylüyorlar.

Nastya'nın babası aileden erken ayrıldı. Annem onu ​​durdurmadı. Sonuçta, kendisi ve kızı için iyi bir hayat sağlayamadı. Yakında kadın ikinci kez evlendi. Anastasia üvey babasını çok iyi aldı. Ve şaşılacak bir şey yok. Ona kendi babasından daha fazla önem verdi. Kahramanımızın daha genç - 6 yaşında bir erkek kardeşi var.

Okulda, Nastya dört ve beş için çalıştı. Öğretmenler onun için başarılı bir gelecek öngörmüştü. Kız bir dans kulübüne katıldı. Ebeveynler bir müzik okulunda bir kız vermek istedi. Ama bizim kahramanımız buna ilgi göstermedi.

Nastya Kovalyova fotoğraf

gençlik

Kız bir sertifika almak için sabırsızlanıyorduorta öğretim. Ve bu gün geldi. O sırada Nastya Kovaleva mesleğine karar verdi. Kız bir pazarlamacı olmak istedi. Bunun için Komsomolsk-on-Amur'da bulunan Teknik Üniversiteye girdi.

Mezuniyet diplomasını aldıktan sonra, sarışın Moskova'ya gitti. Anne ve üvey baba ona iyi maddi yardım sağladı. Onlar sayesinde, Anastasia başkentte kendi konutunu aldı.

Güzel hayat

"Binbaşı" nın metroda olduğunu düşünüyorsanızya da toplu taşıma, o zaman çok yanlışsınız. Ebeveynler sevgili kızlarına bir Toyota Camry verdi. Tam mutluluk için, tüylü bir arkadaş vardı - Yorkshire terrier. Bir gün Anastasia bu durumu düzeltmeye karar verdi. Bu cins köpeklerin yetiştirildiği kreşle temasa geçti. Birkaç ay sonra büyüleyici bir köpek yavrusu getirildi. Kız ona Dusha takma adını verdi.

Kovalyov için pazarlamacı olarak iş alamadım. Modelleme işinde kendini denemeye karar verdi. Ama döküm ajansına gitmeden önce, sarışın kendi görünüşünün bir “yükseltmesini” aldı. Göğüslerini 3 bedene kadar arttırdı, dudaklarını pompaladı. Ama hepsi bu değil. Nastya Kovaleva (yukarıdaki fotoğraf) saç, tırnak ve kirpik büyümüştür. Rakamla her şey vardı. 167 cm yüksekliğiyle, kahramanımız 52 kg ağırlığındaydı.Nastya Kovalyova biyografisi

"Dom-2"

Ünlü TV projesinde Nastya Kovalyova varyanlışlıkla. "Yılın Adamı" nın katılımcılarından biri için daha iyi bir sunum yapmak için bir yarışma kazandı. Kız Alexei Samsonov için ilginç malzeme hazırladı. Ona göre, o projeye geldi. İnce ve kendine güvenen sarışın, telestroika'nın ana şeytanını beğendi. İlişkileri hızla gelişti. Bir hafta içinde çift ayrı dairelere yerleşti. İlişkileri "Amerikan" lunapark trenine benziyordu. Adamlar yüksek sesle kavga ettiler, sonra çabucak uzlaştılar. Alexey kız arkadaşından başka katılımcılara kıskanıyordu. Nastya Kovaleva iddialarının özünü anlamadı. Bir süre sonra çift ayrılıklarını açıkladı. Kız projeden ayrıldı.

House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam

House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam

Related news

 • Mutfak davlumbazlarının montajı: özellikler
 • Serdivan Haberleri: Soluk borusuna kaçan mısır patlağı Ozanı öldürdü
 • Yahşi Cazibe 92. Bölüm izle
 • Sebzeli Lazanya

 • House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 76

  House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam


  House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 83

  House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 38

  House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 22

  House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 65

  House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 10

  House-2 Nastya Kovalevanın eski katılımcısı: biyografi ve kişisel yaşam 84