Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan 56 07.02.2019, 15:56

Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan

Model Hyundai HD 78 (uzmanların yorumları hemenOtomobilin satışta lider konumuna yükseldi) HD72'den sonra piyasaya çıktı ve aslında geliştirilmiş şekli. Seri sürüm 1986'da piyasaya sürüldü. Halihazırda bir takım güncellemeler gerçekleştirildi, ancak tam model henüz üretimden kaldırılmadı.
hyundai hd 78

Yaklaşıyor

Hyundai HD 78 (fiyat 1 milyon rubleden başlar)şehir içi malların sık ulaşımının yanı sıra daha uzun mesafelere kadar çeşitli görevleri yerine getirebilen kamyon sınıfına aittir. Model sadece çekici bir görünüm değil, aynı zamanda özel bir işleve sahiptir. Sahiplerin geri bildirimlerinden yola çıkarak, üç kelime ile karakterize edilebilir: dayanıklılık, güvenilirlik ve dayanıklılık.

Otomobilin yüksek manevra kabiliyeti var. Dönüşün küçük bir köşesi, arabanın dar sokaklarda ve taş döşeli alanlarda bile geçmesine izin verir. Kesinlikle, böyle dinamikleri saygıyı hak ediyor. Bütün Koreli otomobil gibi, Hyundai HD 78 hafif ve yumuşak hareket, yüksek güvenlik ve daha fazla konfor vardır.hyundai hd 78 fiyat

Teknik özellikler

Bu kamyonun dikkat çekiciliğine ve dayanıklılığına değer. Önemli bir nokta, Rusya'daki otomobili yaygın olarak kullanabilmeyi mümkün kılan yerli yakıtın adaptasyonudur. Ayrıca önemli bir avantaj, çevre standartları Euro-3 ile uyum olarak adlandırılabilir. Bu tür sonuçlar Hyundai HD 78 üreticileri tarafından elde edildi.

Motor özellikleri de hak ediyorsaygı. Güç ünitesi D4DD maksimum 140 litre güç verir. a. Ancak, bu tek avantajı değildir. Bu tür ekipmanlar sayesinde, bu şehir için şehir koşullarında kolay bir sürüş sağlamakla kalmaz, aynı zamanda otomobilin yük kapasitesini de 500 kg artırır. Maksimum hız 119 km / s'dir. 100 km için ünitenin yaklaşık 19 litre yakıt tüketeceği ve kargo segmentinin temsilcileri için önemsiz bir gösterge olduğu belirtilmelidir.

Erişim kolaylığı sağlamak istiyorumHyundai HD 78 otomobilinde motor. Üretici, kabini 50 dereceye kadar uzanabilecek şekilde geliştirdi. Ayrıca, kamyon, motor ısınmasını sağlayan manuel yakıt regülatörü ile donatılmıştır. Başarıyla eşleştirildi ve vites oranları. Yüksüz araç 2. vitesten hareket ettirilir.hyundai hd 78 özellikleri

Ürün avantajları

Vücudun iyi bir kapasitesi vardır: kullanışlı hacmi 21 cu'ya ulaşır. m, yükleme yüksekliği 105 cm, buna ek olarak, tüm tarafları katlamak mümkündür.

Hyundai HD 78 - çok işlevli olarak kabul edilirTasarımcı. Bu aracın şasisine çeşitli tiplerdeki üst yapıyı kolayca monte edebilirsiniz: yerleşik platformdan vinçe. Mühendisler, şasiyi çelikten yapılmış sağlam bir çerçeve üzerine kurdular. Cihaz, enine ve daha dayanıklı hale getiren, birbirine cıvatalanmış, çapraz yerleştirilmiş çapraz çubuklarla takviye edilir.
Geliştiriciler Hyundai'nin bu modelini iyi tasarladılar, kamyondaki her şey en küçük ayrıntısına kadar düşünülüyor.hyundai hd 78 parçaları

Kullanım alanları

Hyundai HD 78 sadece aktif olarak değilticaret, aynı zamanda tarımda ve hatta inşaatta. Bu kamyon en zorlu koşullarda bile tüketicilerin pazarında mükemmel ve güvenilir bir asistan olduğunu kanıtladı. Kötü yollar veya ağır yükler bu araba için sorun değil. Maksimum yükte bile, makine yollarda iyi hız geliştirebilir. İşletmeler için, otomobil bakım masrafı çok fazla değil, çünkü şirketin resmi satıcılarının salonlarında gerekli tüm yedek parçalar var. Hyundai HD 78, zamana ve paraya değer veren insanlara uygun mükemmel bir kamyon.

Tasarım uyumu

HD 78, işlevselliğin bir bileşimidirve konfor. Uyumlu bir dış tasarımdan memnun. Aracın üç koltuklu kabini sadece yüksek kaliteli titreşim ve ses yalıtımı ile donatılmamakta, aynı zamanda arabada olduğu gibi düşük titreşim seviyesi sağlayan lastik yastıklar ile çerçeveye sabitlenmektedir. Ortada bulunan koltuğun sırtlığı rahat bir masaya dönüşür, kabinde engelsiz bir şekilde kabin içinde hareket etmenizi sağlayacak oldukça fazla alan vardır. Sürücü uzun bir yolculuk sırasında yorulursa, park freni kolunu kaldırabilir, böylece hiçbir şey dinlenmeye engel olamaz. Koltuklar ayarlanabilen yüksek bir koltuk başlığına sahiptir.

Ayrıca araba elektrikli ile donatılmıştırpencere regülatörleri ve ısıtmalı dikiz aynaları. Dümenin eğimini ve erişimini değiştirmek mümkündür. Konfor, modern klima sistemleri, ABS ve yardımcı hidrolik cihazların mevcudiyeti ile kolaylaştırılmaktadır. Yandan dönmeli tekrarlayıcılar, ayna reflektörleri ve sis farları sürücünün tüm hava koşullarında yolda rahat hissetmesini sağlar ve geniş bir cam alanı mükemmel bir görüş sağlar.hyundai hd 78 yorumlar

Paket İçeriği

Makinenin standart ekipmanı içerecektirKabin ve klimanın kendinden ısıtma sistemi, ABS ve yardımcı hidrolik cihazlar, hidrolik direksiyon, dağ freni, takometre, elektrikli camlar. Çok sayıda ek seçenek mevcuttur.

Fiyat politikası

Yeni Hyundai HD 78, fiyatı1,79 ila 2 milyon ruble, zaten satışa çıktı. Maliyet, ekipman seçimine bağlı olacaktır. Kamyonun fiyatı çok yüksek, ancak orijinal Kore montaj kalitesi tüm dünyada bilinir çünkü bu model, para değer olduğundan emin olabilir.

Çok işlevli veUzun süreli yoğun çalışma koşullarında dayanıklı olacak ve yükleme veya boşaltma için kolaylık sağlayacak düşük tonajlı güvenilir kamyon, Hyundai HD78 tam da ihtiyacınız olan şey. Birçok alıcının kendi tercihlerinden memnun olduklarını belirtmek gerekir.

Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistanGoruntuler Fotograf fotograflar

Related news

 • Antalya ve İstanbul. Şehirler arası mesafe
 • Nil ve Afrikanın diğer büyük nehirleri
 • SUCUKLU SAC KAVURMA TARİFİ
 • Sürpriz Baba Fragman

 • Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan 73

  Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan


  Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan 97

  Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan 50

  Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan 66

  Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan 60

  Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan 29

  Hyundai HD 78 - çeşitli alanlarda vazgeçilmez bir asistan 44