Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları

Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları


Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 86 20.03.2019, 12:26

Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları.

Fotoğrafa Hyundai Verna'ya bakarsanız, dikkat çekici bir şekilde,modelin olağanüstü bir görünüme sahip olduğuna. Arabayı yolda tanıyabilen biri yapar. Bununla birlikte, tasarım sempati sadece amatörlerin kategorisindeki otomobil sahipleri tarafından yaşanır.hyundai verna

Kısa bilgi

Üreticiler, bu modeli yaratarak çalıştılartüm müşterilerin isteklerini ve pazar gereksinimlerini göz önünde bulundurun. Zaten bu otomobilin fiyatı öncekinden çok daha düşük - Hyundai Accent. Bu, Verna modelini diğer büyük üreticilerin diğer makineleriyle yeni bir rekabet seviyesine sokuyor. Son zamanlarda Koreli otomobillerin satış hacmi arttı. Bu Hyundai Verna üreticilerini teşvik ediyor ve başarıya güveniyorlar. Çocuklarının motoru, otomobilin oldukça emin bir şekilde hareket etmesini sağlayan orta sınıfın kapasitesindedir. Sürücü, büyük bir akarsuda sürüş yaparken bile tekerlek arkasında rahat hissedecektir. Göz önünde bulundurulan araç, acemi bir sürücünün bile baş edebileceği oldukça basit bir denetime sahiptir. Burada, belki ve Hyundai Verna'nın övünebileceği tüm temel olumlu nitelikler. Bu modelle ilgili bazı sahiplerin yorumları çok terbiyesizdir. Bu sürümü beğenmedi mi? Bu konuda daha fazla.

eksiklikler

Bu arabanın eksikliklerinden birincisi düşünülebiliren iyi taraf olmadığı kanıtlanan iç mekan tasarımı. Bazı sahipler için siyah-beyaz renkler şaşkın. Açık renklerle boyanmış ucuz detaylar özellikle seçkin. Böyle bir otomobilin sahibi, kabindeki temizliği kolayca izleyemez. Tasarımcılar şanzıman kurulumuyla aşırı derecede ısrar ettiler. Kulpları herkesin alıştığı seviyenin altında. Bu belirgin rahatsızlık yaratır. Buna ek olarak, direksiyon simidi de oldukça uygun değildir. Bununla birlikte, adalet uğruna, Hyundai Verna üreticilerinin, hayal gücünü mutluluk ve etkilemesi gereken ana sınıfın temsilcisi bir arabadan ziyade "atölye" yaratmaya daha istekli olduklarına dikkat edilmelidir. Bu nedenle, aslında, model çok parlak değil çıktı. Hyundai Verna versiyonunun bir bütçe seçeneği olduğunu unutmayın. Değeri 20.000 doları aşmaz. Ve genel olarak, amaç göz önüne alındığında, araba oldukça onur duyuyor görünüyor.

fotoğraf hyundai verna

Hyundai Verna: özellikler

Temel ekipman, ihtiyacınız olan her şeyle donatılmıştırsürücü ve yolcuların konforu için. Üreticiler bu montajın modelini iki benzinli motorla donattılar: 1.4 litrelik bir hacim ve 95 litre kapasiteli. a. ve 1.6 litre ve 112 litre. a. Araba, beş ileri manuel şanzıman veya dört vitesli bir otomatik ile donatılmıştır. Hyundai Verna, zor hava koşullarında dahi rahatlıkla çalışabilen bir makinedir. Hiç şüphesiz ki, ortalama alıcı odaklıdır. Buna ek olarak, sunulan versiyon, artan çaplı havalandırmalı bir fren sistemi ile donatılmıştır. Kit ayrıca ABS anti-kilit fren sistemi içerir. Üreticiler, Hyundai Verna'nın yolcuları için koruma seviyesiyle çok çalışmışlardır: model yan ve çift ön hava yastıkları ile donatılmıştır.

Araba iç bölmesi

İçinde Hyundai Verna düzgün hissediyortasarım: tüm çizgiler tam ve açıkça ifade edilir, boşlukların ideal boyutunu ve tüm eklemlerin detaylandırılmasını etkiler. Bununla birlikte, arabanın iç kısmı, bazı alıcıları korkutan renk kombinasyonu nedeniyle standart dışı olarak kabul edilir. Aracın görünümü modern olarak tanımlanabilir. Makinenin genel otomobil akışından öne çıktığı söylenemez. Fakat dışarıya doğru model tanınabilir. İzlenimi artırmak, Hyundai Verna'nın ayarlanması gibi bir olaya başvurmak olabilir.

hyundai verna yorum

Diğer Özellikler

Otomobilin manevra kabiliyeti tamamen sorumludurBu sınıfın makinelerine uygulanan şartlar. Aktif olarak hızlanır ve tartışılmaz şekilde yavaşlar. Süspansiyon gürültülüdür, ancak aynı zamanda yolun dengesizliğine hafifçe tepki verir. Tekerlekler tamamen direksiyona tabidir. Bu modelin gösterge paneli özellikle seçkin değildir. Çok bilgilendirici olarak tanımlanabilir. Ancak, bunun birçok hayranı yeterlidir. Sürücüler bir şekilde iç mekandaki minimalizmi not ederler. Ancak, kabin oldukça rahat - burada gereksiz bir şey yok.hyundai verna özellikleri

Kalkınma tarihi

Verna modeli nasıl ortaya çıktı? Bildiğiniz gibi, araba Hyundai Accent araba severler arasında büyük bir popülerliğe sahipti. "Accent" in ikinci serisi Verna olarak yeniden adlandırıldı. Bu marka ilk olarak 2006 yılında bayilerdeki Rus tüketicisine tanıtıldı. Latince romantik adı Verna, "önümüzdeki bahar" olarak çevrilir. Yenilik, hemen bir bütçe seçeneği olarak karakterize edildi. Hyundai Accent, Güney Kore'deki fabrikalarda üretildi. Satış başladıktan altı aydan kısa bir süre sonra, model dünyadaki en iyi satışlardan biri haline geldi. Araba dört kıtada çok popüler oldu. Özellikle araba Avrupa'da beğendi. Bu talep, bazen bazı bisiklet modellerinin maliyetine ulaşan şaşırtıcı derecede düşük fiyatla garanti edildi. 1999 yılında yeni bir model olan Hyundai Verna, otomotiv tüketici pazarına giriş yaptı. Popülerliği de oldukça hızlı bir şekilde büyüdü. Araba daha az aktif olarak satılmamıştı İki model arasındaki karışıklığı önlemek için, Kore pazarında, sonraki versiyonun Accent arabası yeni bir isim aldı - Verna. Ayrıca iyi bilinen serilerin üçüncü modeli olarak adlandırılmaya başlandı.

ayarlama hyundai verna

Temel ekipmanın maliyeti

Araba Hyundai Verna en çok biri olarak kabul edilirMevcut. Temel ekipman alıcıya sadece 14 000 dolar mal olacak. İçerir: 1.4 litrelik bir motor, 5 vitesli bir şanzıman (mekanik), elektrikli yükseltici ve bir kontrol mekanizması ile donatılmış bir direksiyon simidi. Mevcut ve hava yastıkları, ayrıca merkezi kilit. Ve 17 000 dolarlık bir kutu-makine ile yeni bir araba satın alabilirsiniz.

Sonuç

Her açıdan Hyundai VernaAccent ve Elantra gibi modeller arasında bir yer kaplar. "Accent" markası ile benzerlik her şeyde bazı "asketizm" olduğunu gösterir. Maliyete gelince, o zaman "Verna" fiyatı Elantra varyantına daha yakın. Dünyadaki otomobillere olan talep sürekli artıyor. Birçok sürücü basit ve manevra kabiliyetli bir arabaya sahip olmak ister. Birinci sınıf bir model gibi görünmese de teknik özellikler açısından temel ihtiyaçları karşılayacaktır. Bu durumda, incelediğimiz araba çok şey.

Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları

Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları

Related news

 • Stromae: kelebek ile bir rapçinin biyografisi
 • Erkenci Kuşta geçen hafta: Sanemin kıskançlıkları yüzümüzü güldürdü
 • Bosna Hersek’ten sıfır gümrükle ithalat tartışması
 • 2014 FIBA Dünya Kupası, 2014 FIBA Dünya Kupası final maçı, ABD, Sırbistan, James Harden, Milos Teodosic
 • Çok Sipariş Alan 2019 İğne Oyası Modeli Yapımı Videolu
 • Bir ceket bombası bir bombadır

 • Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 35

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları


  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 51

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 11

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 73

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 94

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 59

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 55

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 88

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 23

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 25

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 68

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 39

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 67

  Hyundai Verna: araç sahiplerinin özellikleri, fotoğrafları ve yorumları 58