Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör

Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör


Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör 2 20.02.2019, 17:11

Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör

Igor Olegovich Bukharov en çokünlü şarap şefleri ve restaurateur'ların yanı sıra "Distillator" ve "Vinomania" gibi dergileri yayınlamaktadır. Yakın zamandan beri, Endüstri İşletmesi Enstitüsünde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. Rusya'daki restoran işinde bir yenilikçi oldu ve ilkini haute cuisine'nin Moskova restoranında açtı.

Makale, Igor Olegovich Bukharov'un ayrıntılı bir biyografisini ve bu işe nasıl gideceğini değerlendiriyor.

Erken yıllar

Igore Olegovich Bukharov

En ünlü Rus restaurateur doğdu 3Haziran 1960'da Moskova ordusunun ailesinde. Rus başkentinde doğmuş olmasına rağmen, oğlu ortaya çıkmasından bir süre sonra anne-babası Almanya'ya taşındı. Bunu yapmak için babam Igor'un çalışması gerekliydi.

Annesi ve babası uyrukluRusça. Gençliğinde, Igor Bukharov'un büyükbabası popüler klasik şarkıcıydı ve Sovyetler Birliği'nin Odessa, Mariinsky ve Bolşoy'un en ünlü tiyatrolarında defalarca seslendirdi.

Şehrin lise bitiminden sonra Weimar Igororta boy (175 cm) olup kendi ifadelerinde çok atletik bir genç değildi. Genç yaşta Igor Olegovich Bukharov'un fotoğrafı medyada herhangi bir yerde sağlanmıyor.

O yetişkin olduktan sonra, genç bir adamorduya gitti, orada Murmansk'un yanında bulunan bir motorlu piyade bölümüne atandı. Böylece iki yıl görev yaptı ve eve döndü.

Terhis sonrası, Igor Olegovich Bukharovtüm belgeleri üniversiteye teslim için zamanında toplayabildi ve bir çalışma yeri ve çalışma yeri yoktu. Bu nedenle Moskova restoranlarından birinde şef yardımcısı olarak çalışmak zorunda kaldı. Bu eser arkadaşı Konstantin Ilyutin tarafından önerildi.

Bu olay Igor Olegovich Bukharov'un kariyerinde önemli bir rol oynadı.

Buhara Igore Olegovich fotoğraf

Altı yıl boyunca Igor çalışmak zorunda kaldıİyi bir başarı elde etmeyi başardığı yemek sanatı. Budapeşte'deki çalışmalarını tamamladıktan sonra, müdür yardımcısı görevi için "Aist" adında bir başka popüler restorana davet edildi. Dahası, restoran işinde daha fazla tırmanmaya başladı ve Hamburger kafeteryasını yönetmeye başladı.

Ayrıca, en ünlü restoranlarda yönetim pozisyonlarında çalışırken, halk ikramında ekonomi konusunda uzman olan Georgy Plehanov Enstitüsü'nde yüksek öğrenim gördü.

1997 yılında, Igor Olegovich Bukharov seçildi40 katılımcı ülkenin uluslararası bir kuruluşunun bir parçası olan Rusya Restaurateurs Federasyonu başkanı olarak. Kamu catering sektöründe çok sayıda başarı elde ettikten sonra, adı "Kremlin" gıda ünitesinin yöneticisi için çalışıyor.

Kişisel hayat

Buhara Igore Olegovich Biyografi

17 yaşındaki Igor Olegovich Bukharov, televizyon programı "Let's Get Married" ile ünlü bir oyuncu ve tanınmış televizyon sunucusu Larisa Guzeeva ile evlendi.

Evlilik zamanında, karısı onun arkasındaydı.2 boşanma ve o Igor hemen bir yerli düşünmeye başladı oğlu George kaldırdı. Sendikanın sona ermesinden bir süre sonra, kızları Olga onlar için doğdu.

Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör

Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör

Related news

 • Barbie Pasta
 • Sağ elini neden kandırıyor İşaretlerin yorumları
 • Bir cenin neden dışkıda kan alabilir
 • Tığ İşi Kedi Motifli Çocuk Beresi Yapılışı Videolu Açıklamalı

 • Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör 23

  Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör


  Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör 47

  Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör 55

  Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör 51

  Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör 62

  Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör 22

  Igor Olegovich Bukharov - olağanüstü bir Rus restorantör 53