İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI

İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI


İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI 73 15.01.2019, 11:15

Hayırlı ve huzurlu günleriniz olsun hanımlar. Rabbim her şeyin hayırlısını sizler için nasip eylesin. Çok şeker ve çok şirin görünen, yeni doğan bebek patik modelleri içerisinde yer alacak,İki Şiş Yeni Doğan Bebek Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, gerçekten çok şeker olmuş, yeni doğan bebeklerin o minicik ayaklarına çok yakışacaktır, kendi bebeğinize veya hediye olarak yapabileceğiniz bir bebek patik modeli olmuş.


İki Şişle Bebek Patik

Bebek patik modelimizÖren Hanım Bebek Patik Modelleri içerisinde yerini almış,Yeni Doğan Bebek Patik Modeliiki şişle işlenerek yapılıyor, yapımı gayet kolay ve başladığınızda kısa sürede bitirebileceğiniz bir model. Kısa sürede bittiği için kolaylıkla yaparak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. modelimiz 0 - 6 ay yeni doğan bebeklere uygun olarak yapılmış, sizler dilerseniz örnek sayısını arttırarak daha büyük yapabilirsiniz, şimdiden yapacak olanlara kolay gelsin.

0 6 Ay Bebek Patik

Daha önceden sizlerle paylaştığımYeni Doğan Bebek Patik Modelleriarasında yer alan, Yeni Doğan Bebek Patik Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim, farklı ve değişik bir model.
Ören Hanım Youtube Kanalına bizlerle paylaştığıİki Şiş Yeni Doğan Bebek Patik Modeli Nasıl Yapılır?anlatımlı videosu için teşekkür ederiz.
İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI

İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI

Related news

 • Vermek için plastik bir pencere seçin
 • Havuç Dilimi Baklava Tarifi
 • Tunusta Ekimde dinlenin: gezginlerin yorumları
 • Sevgilinizi burcundan tanıyın

 • İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI 25

  İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI


  İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI 94

  İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI 71

  İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI 12

  İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI 35

  İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI 83

  İKİ ŞİŞ YENİDOĞAN BEBEK PATİK YAPIMI 98