İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama

İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama


İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 12 18.02.2019, 12:44

İlaç "Gamavit." Kullanım için talimat, açıklama

"Gamavit" ilacı, kompleks bir immün uyarıcı ajandır. Enjeksiyon şeklinde enjekte edilir. "Gamavit" ilacı veterinerlik tıbbında kullanılmaktadır.

İlaç güçlü bir restoratif varmaruz kalma. Uzun yolculuklar, sergiler için hayvan hazırlarken araçlar reçete edilir. Kullanım için immünostimulant "Gamavit" talimatı, antibiyotikler, de-worming, cerrahi operasyonlar aldıktan sonra bir restoratif tedavi olarak kullanılmasını önerir. İlaç, antienflamatuar ilaçlarla mükemmel bir şekilde birleşir, antelmintik ilaçları kullandıktan sonra zehirlenme belirtilerini ortadan kaldırır.

İlaç, artan dayanıklılığa, fiziksel efora karşı direncin artmasına katkıda bulunur. Çare genellikle hayvanların çalışma kapasitesini uzatmak, aşırı zorlamayı önlemek için kullanılır.

İlacın bariz avantajlarından biritüm vücudu bir bütün olarak etkileme yeteneğidir. Böylece strese, hastalığa veya diğer olumsuz etkilere karşı tepkiniz aktif hale gelir.

Immunostimulant "Gamavit" (kullanım talimatları bu tür veriler içerir) bağımlılık yapmaz, karaciğer ve diğer iç organlarda yükü artırmaz.

İlaç kullanımı, destekleyici etki ile uyarıcı bir etkinin bir araya gelmesi nedeniyle kaynakların tükenmesine yol açmaz.

İlaç maruziyetinin mekanizması dayanmaktadırbileşenlerinin özellikleri. İlaç, eser elementler, vitaminler, amino asitler, nükleik asit türevlerinin dengeli bir çok bileşenli karışımıdır. İlacın bileşimi sodyum çekirdek (immünomodülatör) ve plasenta özü (biyojenik uyarıcı) içerir.

"Gamavit" çözümü jinekolojik uygulamada kullanım talimatını önerir.

İmmünostimülatör metabolik süreçleri optimize eder,su-mineral dahil olmak üzere, hücre içi enzimlerin aktivitesini uyarır, protein ve vitamin eksikliğini yeniler, biyokimyasal göstergeleri ve hücresel bileşimi normalleştirir. "Gamavit" in kullanımı sonucu, genç ve yeni doğanlarda güvenlik ve kilo artışı iyileşir, zayıflatılmış hayvanların hayatta kalması artar.

Solüsyon intravenöz, subkütanöz, intraperitoneal, intramüsküler olarak uygulanır.

Önleyici bir ilaç olarak "Gamavit"kullanım talimatı intravenöz olarak kilogram başına 0.25-1 ml önerir. Kombine bir uygulama (subkütan yoldan 0.5 ila 2 ml ve damar başına 0.5 ila 10 ml) izin verilir.

Atlarda kullanıldığında, örneğin, telaffuz edilirİyileşmeler genellikle ilk enjeksiyondan iki veya üç hafta sonra kaydedilir. Sürekli kapasitenin bir buçuk ayından sonra iş kapasitesinde sürekli bir artış kaydedilmiştir.

Raşitelerin tedavisi ve önlenmesi için tükenme,stres, farklı doğada dermatit, anemi, hipovitaminoz, hamilelik sırasında toksikoz, ilaç haftada iki veya üç kez kas içine uygulanır. Başvurunun süresi - bir aydan bir buçuk'a kadar.

Dehidratasyon, zehirlenme, tükenme ile komplike olan bulaşıcı hastalıklar için, ajan günde iki kez deri altından veya kas içine enjekte edilir. Terapi süresi üç ila beş gündür.

Şiddetli zehirlenme belirtilerini ortadan kaldırmak için, "Gamavit", bir kez beş kat dozda intravenöz, subkutan veya intraperitoneal olarak uygulanır.

Deworming ile toksikozu gidermek için, ilaç aynı anda ve her iki günde bir antelmintikler ile birlikte kas içinden kullanılır.

Komplike doğumlarla, "Gamavit" ajanı kas içine çift dozda enjekte edilir.

Hayvanları taşırken stresi önlemek için, beklenen kalkıştan 1-3 saat önce bir ilaç kullanılır. Aynı zamanda dozaj - kilogram kilo başına 0.05 ml.

Uygulamada gösterildiği gibi, "Gamavit" ilacının kullanımı komplikasyonlara veya yan etkilere neden olmaz.

Olumlu geribildirim rağmen, bir veteriner danışman olmadan ürünü kullanmayın.

İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama

İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama

Related news

 • Aldatılmamak için ne yapmalı
 • Sınırsız hayal gücüyle tasarlanmış Harajuku Lovers parfümler sadece Sephora’da
 • 17-25 Aralıkta 81 İl Emniyet Müdüründen 74ü FETÖcüydü’
 • Manchester’daki okulda şüpheli paket paniği
 • Zmeykovskiy şelalesi (Soçi): pitoresk yerlere geziler

 • İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 15

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama


  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 89

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 90

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 40

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 86

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 43

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 90

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 57

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 75

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 48

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 10

  İlaç Gamavit. Kullanım için talimat, açıklama 60