İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları

İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları


İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 83 06.02.2019, 23:36

İlaç "Gepa-Merz". Kullanım talimatları

"Gepa-Merz" ilacı, hepatoprotektif bir ajandır. İlaç, oral uygulama için bir çözelti yapmak için bir infüzyon çözeltisi ve granül konsantresi olarak mevcuttur.

İlaç "Gepa-Merz". tanım

Aktif madde L-ornitin-L-aspartatglutamin ve üre sentezini amino asitler aspartat ve ornitin yardımıyla etkilemektedir. Araştırma sonucunda glutamin sentezini arttırmanın amonyak içeriğini azaltmaya yardımcı olduğu bulunmuştur. Bazı durumlarda, dallanmış ve aromatik amino asitlerin oranı geliştirildi.

İlaç büyüme hormonu ve insülin üretimini geliştirir, parenteral beslenmenin gerekli olduğu patolojilerin arka planına karşı protein metabolizmasını teşvik eder.

İlaç "Gepa-Merz" (enjeksiyon için tozhipera-izotemi (toksik lezyonlar, yağ dejenerasyonu, siroz, hepatit) ile komplike kronik ve akut karaciğer hastalıkları için reçete edilir. Endikasyonlar, özellikle bilinç bozuklukları (precoma veya koma) için kombine terapi olduğunda, hepatik ensefalopati (belirgin ve latent) içerir.

Resepsiyon için bir çözüm yapmak için granülOral "Hepa-Mertz" kullanım talimatları, detoksifikasyon karaciğer fonksiyonlarında (içme veya aşınmanın arka planında) ihlalleri önermektedir.

Granüller 200 mililitre sıvı içinde çözülür. Yemeklerden sonra günde üç kez kullanmak için "Gepa-Merz" ilacını kullanın. Aynı zamanda dozaj - üç ila altı gram (bir veya iki poşet).

İntravenöz infüzyon ilacı "Gepa-Merz"Kullanım talimatı günde yirmi gramın (dört ampul) girişini önerir. İlaç konsantresi, 500 mililitre infüzyon çözeltisinde çözündürülür. Bilinç bozukluğu olan hastalar (koma veya precoma durumunda) günde sekiz ampule kadar uygulanabilir (durumun ciddiyetini dikkate alarak). İnfüzyon için 500 mililitrelik çözelti için altı ampülden fazla çözünmemesi tavsiye edilir.

"Gepa-Merz" ilacının damlatılmasıKullanım talimatları, saatte beş gramlık bir hızda egzersiz yapmanızı tavsiye eder. İnfüzyonların süresi ve sıklığı, ayrıca tedavi süresi bireysel olarak belirlenir. Bulantı ve kusmayı önlemek için bozulmuş karaciğer fonksiyonu ile, uygulama oranı hastanın durumuna göre ayarlanmalıdır.

Çocuklarda, "Hepa-Merz" infüzyonu için çözelti için konsantre uygulanmamaktadır.

İlaç, böbrek yetmezliği, aşırı duyarlılık şiddetli aşamasında kontrendikedir.

Uygulama gösteriyorsa, gözlemleniyorsaİlacın terapötik dozu iyi tolere edilir. "Gepa-Merz" ilacını kullanırken olası yan etkiler arasında kullanım notları alerjik reaksiyonlar, mide bulantısı veya kusma (nadiren). Kural olarak, semptomlar kısadır ve tedavinin kesilmesini gerektirmez.

Zararlı hakkında bilgi eksikliği rağmenilacın doğum öncesi dönemde ve emzirme ile birlikte etkisi, randevu kesinlikle belirtilere göre yapılır. Hemşirelik ve hamile kadınların durumu bir uzman tarafından izlenmelidir.

Klinik uygulama kendini gösterir gibiHepa-Mertz ilacının kullanıldığı patoloji, dikkati konsantre etme ve karmaşık mekanizmaları veya taşınmayı yönetme kabiliyetini olumsuz yönde etkiler. Böylece, ilacı alan hastalarda, bu yetenek de bozulabilir.

Bir uzman reçetesine göre ilacı kullanırken, aşırı doz yoktur. Bazı durumlarda, sindirim sistemi bozuklukları muhtemeldir.

"Hepa-Mertz" in kullanımı doktor ile anlaşılmalıdır.

İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları

İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları

Related news

 • MOR ÜÇGENLERDEN YUVARLAK SABUN LİFİNE
 • Tığ İşi Örgü Yapımı
 • Bebe Vitrini Kadınlar Kulübü Üyelerine Özel Kampanya
 • Tablolama işlevi: Bir program nasıl yazılır
 • Bir hipotez nedir Tanımı ve kavramı
 • Bir yavruyu düzgün şekilde yetiştirmek için: küçük bir numara ve sevgi denizi

 • İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 61

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları


  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 92

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 68

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 43

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 37

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 17

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 10

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 82

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 43

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 10

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 27

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 67

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 89

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 56

  İlaç Gepa-Merz. Kullanım talimatları 33