İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları

İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları


İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 25 09.02.2019, 20:56

İlaç hazırlama "Anvenol". Kullanım talimatları

İlaç hazırlama "Anvenol", talimatuygulamada, yeşil renkte badem şeklinde yapılır, formları - bikonveks. Bu ilacın kırılması üzerine, yeşil ve beyaz kabuğun kenarları etrafına sarı renkle sarılan nükleusu görebilirsiniz.

Bir pelet 0 içerir.58 miligram mesilat dihidroergokristin, 1.62 miligram eskülin trihidrat, 32.66 militot rutosid trihidrat. Yukarıdaki maddeler aktif aktif maddelerdir.

Ek bileşenler sunulurmısır nişastası, laktoz, stearik asit, stearin, povidon, karboksimetil nişasta, sukroz, talk, polivinil asetat, karmeloz sodyum tuzu ve karnuabskim beyaz mum, titanyum dioksit, sodyum tuzu, mavi boya patenti ve sarı kinolin.

İlaç "Anvenol" (kullanım talimatları bu verileri içerir) venotonik, anjiyoprotektif ajanların klinik ve farmakolojik grubunu ifade eder.

İlaç birleştirildi. Venotonik etki yaratır, vasküler duvarların geçirgenliğinde bir azalmaya ve mikrosirkülasyonun iyileştirilmesine katkıda bulunur.

Ilacın bir parçası olan dihidroergokristin,- ergot alkaloidleri grubunun yarı sentetik türevi. Bu madde alfa-adrenoblocking etkiye sahiptir, arteriollerin genişlemesini sağlar, venöz tonda hafif bir artış sağlar, periferik dolaşımını artırır. Rutozid ve eskülinin varlığı, antiexudative ve vasoprotective terapötik bir etki sağlar.

İlaç "Anvenol" oral uygulamadan sonraKullanım talimatları, dihidroergokristinin yaklaşık dörtte birinin sindirim sistemine emildiğini not eder. Bu madde% 68 oranında kan proteinlerine bağlanır. Vücudu safra ile bırakır. Yarı ömrü yaklaşık on dört saattir. Bu aktif aktif madde plasenta bariyerini geçebilir ve süt ile atılabilir.

Anvenol ilaç kullanım talimatları(Posttrombotik sendromu dahil), kronik venöz yetmezlik, predvarikoznogo sendromu ortadan kaldırmak için kullanılır belirler. Bu preparasyonda, karmaşık tedavi (alt uzuvların hareketsizlik uzun bir süre sonra, örneğin) trofik crus ülser, tromboz, aynı zamanda travma sonrası mikrodolaşım bozukluklarında gibi hastalıkların tedavisinde endikedir. komplikasyonları önlemek için ilaç yalnızca uzman tavsiyelerine olması gerektiğini söyledi.

İlaç anlamı "Anvenol", talimatUyarılar, bileşenlerinin intoleransı yanı sıra artmış kanama ile karakterize edilen koşullarda kullanılmamalıdır. Ayrıca on beş yaşından küçüklere kontrendikedir; bir çocuğu taşıyan kadınlar (erken aşamalarında); emziren anneler.

Tedavinin ilk aşamasında (öncehafta) günde üç kez iki hap almalıdır. Daha sonra dozun benzer sıklıkta bir hapı düşürmesi tavsiye edilir. İlaç yedikten sonra, yeterli miktarda sıvı ile bütün olarak yutulur.

Anavenol tıbbi ürün (değerlendirmeden edinildi)teyit) kural olarak oldukça iyi bir şekilde transfer edilir. Çok nadiren görülen alerjik reaksiyonlar (deri döküntüleri, kaşıntı), menoraji, baş ağrısı, yorgunluk, dışkı, kusma, mide bulantısı ve aynı zamanda burun mukozasının şişmesi.

Ilacın aşırı dozda yukarıda tarif edilen yan etkilerin belirtileri bir artış eşlik eder. Bu durumda, gastrik lavaj önerilir.

Bu ilacı reçetesiz satın alabilirsiniz.

İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları

İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları

Related news

 • TESK: Fiyat artırmayıp kahramanlığını bir kez daha gösteren bakkallarımız halkımızın takdirini aldı
 • GTA 5 için Moda: nasıl kurulur, özellikler ve öneriler
 • Yataş mobilya yemek odası
 • Kart ile Üçgen Şal Yapılışı
 • Cıvıl cıvıl bluzlar, yırtık ve bol paça jeans’ler Mavi’ye taze geldi
 • Sodalı Börek

 • İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 91

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları


  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 8

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 63

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 39

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 36

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 11

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 59

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 32

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 88

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 55

  İlaç hazırlama Anvenol. Kullanım talimatları 70