İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları

İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları

İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 87 13.02.2019, 12:35

İlaç hazırlama "Bellalgin". Kullanım talimatları

İlaç hazırlama "Bellalgin", talimatUygulamaya raporlar, gastroenteroloji kullanılan ilaçların bir kombinasyonudur. Bir tablet, sodyum metamizol ve iki yüz elli miligram, benzokain benzer bir miktarda, sodyum hidrojenkarbonat yüz miligram, on beş miligram avrat otu özü (kalın) içerir. İlacın Bu aktif bileşenler yalnızca tamamlayıcı değil, aynı zamanda birbirlerinin etkisini güçlendirir değil.

İlaç "Bellalgin" (üzerinde öğretimuygulama bu bilgiyi içerir) orta derecede spazmolitik bir etki üretir, bağırsak hareketini yavaşlatabilir, asitliği ve mide suyunun salgılanmasını azaltabilir ve ayrıca lokal anestezi ve analjezik etkiler sağlayabilir. İlaç epigastrik bölgede (aynı zamanda hiperaktid bir durumda) ağrıyı gidermek için etkilidir.

Kullanım için ilaç "Bellalgin" talimatlarıBu ondört üzerinde hem kısa ergenlerin semptomatik tedavisi için kullanmanızı önerir ve yetişkin hastalar aşırı asidite gastrit, safra kesesi taşı, duodenum ve / veya mide, spastik kolit ve ülseratif lezyonlar eşlik bağırsak kolik ve gastralgia muzdarip. İzin kompleks bir tedavi parçası olarak fonların kullanımı verilir.

İlaç "Bellalgin". Kullanım talimatları, dozaj

Bu ilaç alınırIçe (oral). İlaç "Bellallin" (tablet) ezilmeli, bölünmemelidir. Resepsiyonda, yeterli miktarda saf su ile yıkamak gerekir. İlacın yemekten hemen sonra uygulanması tavsiye edilir. Kural olarak, bu ilaç uzun süreli tedavi için reçete değildir. Tedavi süresi ve optimal dozaj, sadece ilgilenen hekim tarafından belirlenir. Aşağıda ortalama veriler verilmiştir:

Mide ağrısı şikayetleri ile, yetişkin hastalara günde en fazla üç kez bir tablet gösterilir. Bir seferde üçten fazla tablet ve gün boyunca ondan fazla almayın.

Tedavinin başlangıcından itibaren üç gün sonra hastanın durumunda iyileşme görülmezse, ilacın "Bellalgin" ile farklı bir tedavi şeması verilmesine dikkat edilmelidir.

Kullanım talimatı bunu bildirirdikkate alınan farmasötik preparat, aşağıdaki istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına yol açabilir: agranülositoz (son derece nadir), lökopeni, taşikardi, kalıcı susama, gevşek dışkı / kabızlık, ağız boşluğunda kuruluk. Merkezi sinir sisteminden uykusuzluk, baş ağrısı, baş dönmesi, aşırı uyarılma ya da tersine, zayıflık, ilgisizlik gibi ihlaller göz ardı edilmez. Ayrıca ciltte deri döküntüleri, kaşıntı, ciltte kurdeşen gelişir.

Söz konusu ilaç değilkaraciğer ya da böbreklerde ciddi işlev bozukluğu, glokom, hematopoez sistemi anormalliği, iyi huylu prostat hiperplazisi. İlaç ayrıca on dört yaşından küçük ve gebe kadınlarda kontrendikedir.

Güçlendirilmiş toksik etkisi,oral kontraseptifler, non-steroidal anti-inflamatuar ilaçlar ve trisiklik antidepresanlar ile kombine edildiğinde bu ilaç tarafından üretilir.

Doz aşımı gastrik lavaj, semptomatik tedavi, enterosorbents kullanımını gösterir. Terapi bir uzman (bir hastanede) gözetiminde yapılmalıdır.

İlaç her birinde on parça kontur hücre paketlerinde satışa devam ediyor.

Tabletleri doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.

İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları

İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları

Related news

 • Lifli Yiyecekler Nelerdir
 • KABAKLI KEKLİ YAŞPASTA
 • Elektrikli otomobiller Haberleri, Güncel Elektrikli otomobiller haberleri ve Elektrikli otomobiller gelişmeleri
 • Araba bakımı nasıl yapılır
 • İğne Oyası Zeytin Yaprağı Modeli Yapımı Videolu

 • İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 83

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları


  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 50

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 90

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 91

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 24

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 24

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 89

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 93

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 17

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 65

  İlaç hazırlama Bellalgin. Kullanım talimatları 8