İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar

İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar


İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 10 11.02.2019, 06:38

İlaç "Longidase". Görüşler, endikasyonlar

İlaç "Longidase" (3000 veya 1500 IU) sahipenzimatik, proteolitik etkiler. İlaç, enjeksiyonların hazırlanması için liyofilize edilmiş fitiller formunda üretilmiştir. Aktif maddeler: azoksim bromür ve hiyalüronidaz.

"Longidase" ilacı, bir konjugat (bileşik) olan hiyalüronidaz ve bir suda çözünür yüksek moleküllü taşıyıcıdır.

Parenteral uygulamadan sonra ilaçhızlı sistemik absorpsiyona tabidir. En yüksek konsantrasyon yirmi yirmi beş dakika sonra kaydedilir. İlaç vücut boyunca hızla dağıtılır. Maksimum konsantrasyonda fitillerin rektal uygulanması durumunda, ilaç bir saat sonra ulaşır.

İlaç "Longidase" (uzmanların yorumları bunu onaylar) antioksidan, bağışıklık düzenleyici, şelatlama, anti-inflamatuar özelliklerinin yanı sıra uzun süreli bir etkiye sahiptir.

İlaç maruziyetinin süresiGilururonidaz enziminin aktif fizyolojik taşıyıcısı ile kovalent bağlanması ile elde edilir ve bu da farmakolojik aktivitesine sahiptir.

İlaç "Longidase" antifibrotik vardıretkisi, akut inflamatuar fazın seyrini zayıflatır. İlaç, inflamatuar mediatörlerin sentezini düzenler, humoral immün yanıtı arttırır, vücudun enfeksiyona karşı direncini artırır.

"Longidase" terapötik dozlar (değerlendirmeden edinildi)doktorlar bunu doğrularlar) bir operasyon müdahalesinin ardından veya sonrasında durumun kötüleşmesine neden olmaz, bulaşıcı bir sürecin gelişmesine neden olmaz, kemik dokusunun rejenerasyonunu yavaşlatmaz.

Çalışmalar sırasında ilacın vücuda karsinojenik, mutajenik, teratojenik ve embriyotoksik etkileri saptanmadı.

"Longidasa" ilacı 12 hasta için tavsiye edilirBağ dokusu hiperplazisi ile komplike olan patolojilerde kombine tedavinin bir parçası olarak yıllar. Endikasyonlar alveolit, pnömofibroz, tüberkülozdur. İlaç küçük pelvis, kronik interstisyel sistit adezyonları için reçete edilir.

"Longidase" ilacı kozmetolojide tavsiye edilir,ameliyat, ortopedi uzun süre iyileşmeyen yaralar için. Tıp dermatovenerolojide farklı lokalizasyonun sınırlı skleroderması ile reçete edilir.

Liyofilize toz ayrıca kullanılırkeloid, hipertrofik yara izleri, ameliyat sonrası yanıklar, yanıklar, yaralanmalar, piyoderma. Enjeksiyonlar, adhezyonlar için hematomlar, artrit, eklem kontraktürleri için reçete edilir. İlaç tanı ve tıbbi ürünlerin biyoyararlılığını arttırır.

İlaç "Boylam" (mum) talimatıKronik prostatit, Peyronie hastalığı, üreter ve üretra darlığı kullanımını önerir. Prostatta iyi huylu hiperplazi başlangıç ​​aşamasında fitiller uygulayın. İlaç ayrıca üreter, mesane, üretra üzerinde ameliyat sonrası skar oluşumu, darlıklar önlenmesinde kullanılır.

Jinekolojide, ilaç "Longidase" intrauterin snehiae, kronik endomyometrit için kullanılır.

İlaç malign neoplazmlarda kontrendikedir. Hamilelik sırasında ve ayrıca çocuklukta (12 yıla kadar) "Longidase" ilacı reçete edilmemiştir (doktorların cevapları açık değildir).

Dikkatle, böbrek yetmezliği için ilaç, yanı sıra pulmoner hemorajilerin anamnezinin varlığını kullanın.

"Longidase" çare (hastaların yorumlarıBuna kanıtlayın) olumsuz reaksiyonlara neden olmaz. Bazı durumlarda, alerjik reaksiyonlar meydana gelebilir. Enjekte edildiğinde, enjeksiyon bölgesinde bazen bir ağrı olur.

Ilaç kullanmadan önce bir doktor danışmak için "Longidase" tavsiye edilir.

İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar

İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar

Related news

 • ABDden Irakta kurulacak yeni hükümete: Her alanda destekçisi olacağız
 • Kırgın Çiçekler 48.Bölüm izle
 • Yurdaer Okur Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Renklere İnat Modern Zamanların Siyah Beyaz Çekilmiş En İyi 30 Filmi
 • Kolay Sepet Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 24

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar


  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 37

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 18

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 71

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 23

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 23

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 90

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 49

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 82

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 3

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 7

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 70

  İlaç Longidase. Görüşler, endikasyonlar 100