İlaç Tolzingon: kullanım talimatları

İlaç Tolzingon: kullanım talimatları

22.04.2019

İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 33

İlaç "Tolzingon": kullanım talimatları

İlaç "Tolzingon" bir phytopreparation,immün uyarıcı, antimikrobiyal ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. İç kullanım ve tabletler için damla şeklinde bir ürün üretilir.tolingon kullanım kılavuzu

"Tolzingon" ilacının farmakolojik özellikleri

Kullanım talimatı, çare olduğunu açıklıyorkombine bir bitkisel preparattır. Farmakolojik etkisi, bileşimde aktif biyolojik maddelerin varlığına bağlıdır. İlaç antiseptik, antiviral, immün uyarıcı ve anti-enflamatuar özelliklere sahiptir. Ilaç bileşenleri olan papatya, atkuyruğu ve marshmallow, bağışıklık savunmasını, meşe kabuğu, milfoil, uçucu yağlar ve polisakkaritleri uyarır, bir anti-enflamatuar etkiye sahiptir, mukoza solunum yollarının şişmesini azaltır.

"Tolzingon" kullanımı için endikasyonlar

Kullanım talimatı ilacı açıklarSolunum yolu, farenjit, larenjit, bademcik iltihabı patolojilerinin tedavisi için reçete. İlaveten, ilaç, soğuk patolojilere yatkınlıkla bağışıklığı uyarmak, viral solunum yolu enfeksiyonlarındaki komplikasyonları önlemek ve antibiyotik terapisinde yardımcı bir element olarak kullanılır.togglingon yorumlar

İlaç "Tolzingon": talimat, fiyat

Tabletler 2 akut bir süre boyunca uygulanırVuruşta 6 kata kadar olan üniteler, 12 yaşın altındaki çocuklara her defasında bir hap verilir. Hastalığın şiddeti geçtiğinde, tedavi yedi gün daha devam eder. Akut patoloji bulgularının ortadan kalkmasından sonra, ilaç aynı hacimde günde üç kez kullanılır. Kapsüller dahili olarak bir sıvı ile alınmalıdır. Tabletlerin maliyeti yaklaşık 230-280 ruble. Dahili alım için damlalar tabletlerle aynı şekilde alınır. Bir keresinde, yetişkinler 25 damla, 12 - 15 yaş altı çocuklar, beş yaşından çocuklara - 10 damla içme için reçete edilir. İlaç seyreltilmeden kullanılmalı ve yutmadan önce ağızda biraz tutulması gerekir. Damla fiyatı yaklaşık 250-300 ruble.

"Tolzingon" un yan etkisitaksi talimatı fiyatı

Kullanım talimatı iyi gösteririlacın tolere edilebilirliği. Nadir durumlarda, alerjik reaksiyonlar, ishal ve mide bulantısı olabilir. Papatya çiçeği içeren fonlarla ilaçların eşzamanlı kullanımıyla, Compositae grubunun bitkilerine hipersensitivite reaksiyonları meydana gelebilir. İlk alerjinin belirtileri ile, ilacı iptal etmelisiniz.

"Tolzingon" kullanımına kontrendikasyonlar

Kullanım talimatı yasağı belirtirBileşenlere aşırı hassasiyetle ilacın kullanımı. Dikkatli ve sadece hamilelik için akut ihtiyacı olan ilaç "Tolzingon" kullanın. İncelemeler, tabletlerin altı yaşın altındaki çocuklara götürülmemesi gerektiğini göstermektedir. İlaç yüzde 19'a kadar alkol içerdiğinden, etanol ile zarar görebilecek hastalara damla şeklinde dikkat edilmelidir.

İlaç Tolzingon: kullanım talimatları

İlaç Tolzingon: kullanım talimatları

Related news

 • İkimizin Yerine 90. Bölüm Özeti 6 Aralık Sugna Suikasta Uğrar
 • Spinal Anestezi Sonrası Nelere Dikkat Etmeli Baş Ağrısı Belde Ağrı Olur mu
 • Kendi elinizle bahçede Alp slayt: nasıl yapılır
 • Evde pratik bayatlamayan poğaça tarifi
 • Şerbetli Tart Kek Tarifi

 • İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 78

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları


  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 14

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 79

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 60

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 42

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 14

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 51

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 20

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 95

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 71

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 85

  İlaç Tolzingon: kullanım talimatları 77