İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları

İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları

İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 55 06.02.2019, 23:54

İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları

Vitaminlerin eksikliği bugün hissediliyorHer yerde insanların ezici çoğunluğu tarafından. Bu genellikle günümüzde gıdaların besin maddelerinde inanılmaz derecede zayıf olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bir diğer neden ise, vitamin ve mineral bakımından zengin ürünlerin günümüzde oldukça pahalı olması ve her ailenin düzenli olarak satın almayı göze almamasıdır. Vitaminlerin önemli bir kısmı rezerv içindeki insan vücudunda saklanamaz, bu yüzden tüketimlerinin düzenli olması gerekir. Kronik hale gelen bazı maddelerin olmaması, her zaman, örneğin hasta için, örneğin kardiyovasküler sistemin işleyişinin ihlal edilmesi gibi, herhangi bir hastalığın ortaya çıkmasına yol açar.

Bu nasıl önlenebilir? Kaliteli vitamin komplekslerinin yardımına başvurmak. Bugün piyasadaki en popüler ilaçlardan biri Vitrum Omega-3 cardio. Aslında bu ilaç vücuda yarar sağlıyor mu? Nasıl doğru alınır? Söz konusu ilacın kullanımına herhangi bir kontraendikasyon var mı? Bu ilacı alan hastalar nasıl yanıt verir? Bütün bu bilgiler makalede sunulacaktır.

omega 3 vitrum kardiyo kullanım talimatları

yorumlar

İlaç hakkında ne derlerVitrum Omega-3 kardiyo kullanan hastalar? Hazırlık kardiyovasküler sistemin işleyişinde önemli bir basınç denge, diğer sorunların ortadan kaldırılması elde etmek için etkili bir madde olarak tarif edilmektedir. Önemli "Vitrum Kardiyo Omega-3" ifadesi bir vitamin kompleksi olarak tanımladığı hatırlamak ve bu nedenle tek başına ana bileşen olarak kabul edilmemelidir. Kalp ile ilgili önemli sorunlar sadece söz konusu ilacı alarak çözülemez. Ancak, doktorların Vitrum Kardiyo Omega-3 'değerlendirmesi" ilacın delil olarak, uzmanlar bir idame tedavisi olarak etkili düşünün. Bu nedenle, bu tür araçların ihmal edilmesi tavsiye edilmez.

Vitrum Kardiyo Omega-3 ilacını özel yapan nedir?

yapı

Aracın etkinliği onun tarafından sağlanmaktadır.ana bileşenler. Her bir Vitrum Omega-3 kardiyo kapsülü, ana aktif bileşen olarak eikosapentaenoik asit, tokoferol, dokosaheksaenoik asit içerir. Bileşimde ayrıca gliserol, jelatin ve damıtılmış su bulunur.

vitrum kardiyo omega 3 talimatları yorumlar

Kullanım Endikasyonları

Hangi durumlarda Vitrum Omega-3 cardio almak mantıklı olurdu? Uzmanlar, aşağıdaki durumlarda bir ilacın reçete edilmesine izin verileceğini düşünmektedir:

 • ciddi E vitamini eksikliği ile;
 • Yağ metabolizmasının önemli bir ihlali nedeniyle ortaya çıkan koşulların önlenmesinde;
 • Lipid metabolizmasının çeşitli bozukluklarının karmaşık tedavisinde.

kardiyo omega 3 talimatları yorumlar

Kontrendikasyonlar

Vitrum Omega-3'ü kim kullanmamalıdır?kardiyo "? hastalar kendisi için ilaç katkı maddeleri, (hemorajik sendromu da dahil olmak üzere), patolojik koşullar, safra taşı hastalığı, akut pankreatit, kolesistit alevlenme (kronik bir şekilde), hepatobiliyer sistem hastalıkları alevlenme çeşitli herhangi biri ile karakterize edilen kişiye intoleransı.vitrum kardiyo omega 3 talimatları

Yan Etkiler

İlaç "Vitrum olarak rapor edildiği gibikardiyo Omega-3 "hasta tepkileri, ilacın bazen uzun süreli kullanımının çeşitli vücut sistemlerinin adına bazı hoş olmayan bir reaksiyona neden olabilir. Tipik olarak, alerjik reaksiyonlar, ilacın alımı başında ağız tadı ve geğirme balık bazı laksatif etkisi ve aynı zamanda balık oluşur.

aşırı doz

Dozu dikkatli bir şekilde izlemek önemlidirAldığınız ilacın hiçbiri, ve hiçbir durumda önerilen günlük doz olan Vitrum Cardio Omega-3'ü geçmez. Talimatlar, yorumlar aşırı dozda durumunda aşağıdaki belirtiler ortaya çıkabilir bildirmiştir: kusma, epigastrik ağrı, ishal, bulantı, (kronik durumdaydı) pankreatit alevlenme. Rahatlatan bu belirtiler lokalize edilmelidir. Kural olarak, ilaç durdurulmalıdır.

Paralel olarak istenmeyecektirilacı E vitamini içeren başka ilaçlar kullanacak şekilde düşünün. Ayrıca, pozisyondaki veya emziren annelerdeki hastalara dikkat edin. Onların tedavisi, ilgilenen doktor tarafından dikkatle izlenmelidir.

vitrum kardiyo omega 3 yorumlar

analogları

Bazı nedenlerden dolayı, bazı hastalarsöz konusu ilacı tam olarak alabilir. Bu gibi durumlarda, ikame ilaçların kullanılması doğru olacaktır. "Vitrum Kardiyo Omega-3" demişken, analogları o istemekte seçim ile zorluklar ortaya çıkmaz olduğunu kesin olarak görülebilir, böylece çoktur. İlaçlar arasında ikame raporlama aracı aşağıdaki gibidir: "alfa-tokoferol asetat" (kapsül) Hondrotek "Aevitum" "Vitrum E vitamini", "Vetoron" (kapsül), "alfa-tokoferol asetat" (yağ içinde çözelti)" Forte "(merhem)" ANTIOXICAPS "(çözelti)," E vitamini "(damla)," B-kompleksi "(kapsül)" çocuk Vetoron "(damla)," Omacor "(damla)," Limanova E "(kapsül ), "Radevit Aktif" (kapsül).

Sonra, çok popüler olan bu ilacın bazı analoglarına bakacağız.omega 3 vitrum kardiyo kullanım talimatları

 • "B-kompleksi". ilaç raporlama kullanım için endikasyonlar (postenfeksiyöz ve posttravmatik AS), yoğun egzersiz, otonom bozukluklar, menopoz, ikincil miyopati dönemi için karakteristik olan, vitamin eksiklikleri, şiddetli yorgunluk neden olduğu kas ve bağ doku, primer kas distrofisi, nörasteni, fonksiyon bozukluğu febril sendromu ile karakterize edilir kurtarma hastalıkların sonra iyileşme döneminde durumu ve asteni nevrasteniche gökyüzü sendromu. Aşağıdaki durum, bu ilacın kullanımı, ile karakterize edildiği hastalar, yasaklanmıştır: tromboembolizm riski, omurga ve bağ cihaz, miyokardiyal enfarktüs, ağır kardiyo (büyük dahil), dejeneratif (ve proliverativnye) başkalaşım eklem.
 • "Vetoron". Gastrointestinal hastalıkların bir dizi (dahil olan, yoğun zihinsel veya fiziksel stres ile çeşitli solunum hastalıkları, uygunsuz veya dengesiz beslenme, aşağıdaki durumlarda hipovitaminozu (vitamin A, C veya E) önlenmesi için birincil araç olarak kullanılır bulaşıcı hastalıklar kurtarma sırasında üst solunum yolu iltihabı, sendromu yorgun gözler orada iltihabı, gastrit, emilim), Uzun süre okurken veya bilgisayar başında çalışırken. Aşırı doz belirtilerini hissetmemek için, diğer multivitamin komplekslerinin paralel kullanımını önlemek önemlidir. Uygulamada da görüldüğü gibi, ilaç, hastanın araç ve karmaşık mekanizmaları tahrik etme yeteneğini etkilemez, bu da yüksek bir reaksiyon hızı ve önemli bir dikkat yoğunluğu gerektirir.

Depolama ve bırakma şartları

Nerede "Omega-3 Vitrum Cardio" kalmasını önerirkullanım talimatları En uygun yer kuru bir yerdir, sıcaklık on ila otuz derece arasında değişir. İlacın çocukları alamaması önemlidir. İlaç, üretim tarihinden itibaren en fazla üç yıl saklanabilir. Bu sürenin sonunda, ilaç hastanın sağlığı için tehlikeli olabilir. Her durumda, tıbbi özellikleri yararlı özelliklerini kaybedecektir.

Eczanelerden ilaç reçete olmadan serbestçe serbest bırakılır.

vitrum kardiyo omega 3 analogları

Sonuç

Hipovitaminozis ile başa çıkmak için ne yardımcı olacak veilgili sağlık sorunları? Birçok kişi, bu açıdan özellikle kardiyovasküler sistemle ilgili olan Vitrum Omega-3 kardiyo ilacının vazgeçilmez olduğunu söylüyor. İncelemeler, bazı hoş olmayan semptomlarla başa çıkmada yardımcı olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, söz konusu ilacın bir vitamin kompleksi olduğu ve ciddi hastalıkların monoterapisinin ana bileşeni olmaya yönelik bir ilaç olmadığı unutulmamalıdır. Doğru beklentiler, bu ilacın etkinliğini doğru bir şekilde değerlendirmek için yardımcı olacaktır.

Sağlıklı normlara uyumun hatırlanması gerekir.Vitaminlerin alımı sırasında beslenme, tedavi sonuçlarını iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Bu nedenle, her gün yeterli miktarda temiz içme suyunun içilmesi, kızarmış ve füme gıdalardan, beyaz unlu mamullerden ve şekerden uzak durulması önemlidir. Bitki bazında hafif bir sorbent almak iyi olur. Tüm bunlar organ sistemleri üzerindeki yükü hafifletecek ve bu ilacın kullanımından maksimum fayda sağlamanıza imkan verecektir. Diğer şeylerin yanı sıra, fiziksel egzersiz vücudun güçlendirilmesi programında önemli bir rol oynar. Düzenli olmalı, ancak orta ve hastanın fiziksel durumu ile tutarlı olmalıdır.

İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları

İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları

Related news

 • Trabzonsporda üçüncü Ersun Yanal dönemi
 • Protein diyeti
 • ÇİÇEK BAHÇESİ ÇOCUK BOLEROSU
 • Patlıcan söğürme tarifi
 • Şimdilerin Dizi Dünyasının Popüler Kötü Adamı ( Emir Kozcuoğlu )

 • İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 87

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları


  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 70

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 75

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 77

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 93

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 69

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 11

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 6

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 25

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 76

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 60

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 99

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 78

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 2

  İlaç Vitrum Cardio Omega-3: kompozisyon, kullanım talimatları. Vitrum Omega-3 cardio: doktorların yorumları 59