Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar
Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

Piyasadaki tüm şilteler,herhangi bir sorun olmadan olabilir tüm bu çeşitliliği kaybolmak alıcılar için yeterli fırsat açıyor. Bu nedenle, uzmanlar ve zaten sahipleri yorumlarını akıllı manzaralı silahlı sevdikleri ürün, tüketicinin daha doğru ve doğru yönlendirme için şilte bir derece derlenmiş "test".

yatak reytingi

Ürünün seçiminin hemen yapılmasına dikkat edilmelidir.Yetişkin bir çocuk için bir yatak seçiminden biraz farklıdır, bu nedenle ikinci durumda, bu tür üretimde uzmanlaşan bir firmayı tercih etmek daha iyidir.

Şilte imalatçılarının derecelendirilmesi

Rusya'da, önde gelen pozisyonlar, ürünlerinin kalitesi, akıllı hizmette ve buna göre tüketiciler açısından farklılık gösteren beş şirket tarafından tutuluyor:

 • "Ascona".
 • "Ormatek".
 • "Drimlayn".
 • "Toris."
 • "Konsolos".

Yabancı üreticiler arasında, aşağıdaki şirketler kıskanılacak bir talebin tadını çıkarmaktadır:

 • Sealy.
 • Serta.
 • Simmons (Sleepeezee).

Rusya'da minder üreticileri (çocuk ürünleri reytingi):

 • "Ascona".
 • "Şişe Dolphin".
 • "Virtüöz".
 • "Pali".
 • "Ekobebi".

Her kategoriden en dikkate değer modelleri düşünün.

Yaylar üzerinde ortopedik döşekler

En iyisi:

 1. "Ascona Balance Smart".
 2. "Dreamline Combi-3 Bonnel".
 3. Koleksiyon "Toris".

Ortopedik yatakların reytinglerinden biri tarafından açılmaktadır.Ascona - Denge Akıllı (90х200 cm) popüler ve uygun fiyatlı modelleri. Ürün için ödemek zorunda kalacak tutar, şirketin resmi web sitesinde 2,5 bin ruble arasında dalgalanıyor.

Tasarım Özellikleri

Bu yatak Bonnell teknolojisi kullanılarak yapılmıştır.omurga elastik olarak desteklenir, deformasyon ve diğer çarpıklıkları önler. Uyku yüzeyinin esnekliği, yayların yumuşaklığı ile birlikte, herhangi bir ses ve sürtünme olmadan rahatça dinlenebilmeyi mümkün kılar. Bikonik şekle bağlı olarak, yayların bobinleri komşu bölümlerle temas etmemektedir, ki bu da tek tek bölümlerin deformasyonunu (bütün bir birim) içermemektedir.

ortopedik yatakların değerlendirmesi

Poliüretan köpük tabakları ek olarak verirÜrünün yumuşaklığı ve sponboard ile korunması toksisiteyi ortadan kaldırır ve yatağı mükemmel bir şekilde havalandırır. Tasarım uykunun üzerine baskı yapmaz ve uyku sırasında kanın serbestçe dolaşımını sağlar. Ürünün kritik yükü 90 kg'dır.

Sahiplerin değerlendirmeleri çoğunlukla olumlu, ancak bazı kaygan kapsama hakkında şikayet, bu yüzden elastik bantları ile özel sayfaları kullanmak daha iyidir.

Her iki Drimlayn "(5500 sürtme.) ve" Toris Koleksiyonu "90 x 200 cm (6000 ruble) "adlı Kombi-3 '80 x 200 cm" belirlenmiş kalite açısından ve uzmanlar modelin özelliklerine yaklaşık olarak aynı.

Orta sertliğin ortopedik ürünleri

Bunlar arasında şunlar bulunur:

 1. "Ormatek Optima Lite Bonnel".
 2. "Ormatec Divorion Bonnel" serisi "Eko".
 3. "Ascona Balance Smart".

Bu kategoride yatak reytingi açılırOrmatek'ten kanıtlanmış Bonnell teknolojisi (80x200 cm) ile Optima Light modeli. Ekonomi sınıfının bu modeli (3700 ruble.) İyi bir itibara sahip, hem işletme hem de kalite açısından pahalı ürünlere göre daha az değil.

Modelin özellikleri

Tek bir yay bloğu "Bonnel" garantilerYüksek ortopedik göstergelerle birlikte yatağın güvenilir ve konforlu esnekliği. Ana dolgu olarak, kanıtlanmış ve kanıtlanmış hipoalerjenik malzeme "Ortho-phoem" (yapay lateks) kullanılır. Uyku sırasında tüm kan dolaşımını iyi bir şekilde dağıtarak, uyku sırasında iyi kan dolaşımını sağlayarak ve uyku sırasında vücuttaki arka yükü hariç tutar. Ürünün kritik ağırlığı 110 kg'dır.

üst minder

Sahipler model hakkında çok sıcak tepki verirler, ancak bazen bildirilen özelliklerdeki uyumsuzluktan şikayet ederler (rijitlik pasaportta belirtilen üründen biraz daha düşüktür).

Ayrıca dikkat çeken model “Eco” (temel boyutlar 80x190 cm - 3000 ruble) ve “Ascona” den (3000 ruble) “Balance Smart” (taban boyutları - 80 x 200 cm).

Yaylar üzerinde sert ürünler

En iyi olarak tahsis etmek mümkündür:

 1. "Dreamline Eco Strong."
 2. "Ascona Balance Palma".
 3. "Dreamline Bonnell Rüyası 1".

Sertlik için yatak reyonu model tarafından açılır"Dreamline" 90x200 cm (6200 ruble) "Eko Güçlü". Zaten başlıktan bu oldukça "güçlü" bir ürün olduğu açıktır. Yani gerçekten: yaylardaki özel çapraz çubuklar tüm yapıyı önemli ölçüde güçlendirir ve 150 kg'a kadar olan ağırlıkla serbestçe başa çıkabilmenizi sağlar.

şilte üreticileri

Ürünün her iki tarafında kaliteli bir lateks döşenir ve kapak, sargıya kaplanmış çekici bir jakardan yapılır.

Bu modelin sahiplerinin görüşleri azdır.ama çoğu tüketiciden oldukça memnun. Bazen şikâyet eden tek şey, bu yüzden düşük bir anatomi düzeyinde, aksi halde - iyi ve iyi yapılandırılmış bir model.

Ascona - Palma Balance 120x200 cm (6000 rub.) 'Dan klasik bir modele dikkat çekiyor. Dreamline'dan (6300 ruble) doğal hindistan cevizi tabağı ve Dream 1 Bonnel 90x200 cm.

Baharsız ürünler

Yaysız yataklar (en iyisi):

 1. "Ascona Kompakt Etkisi".
 2. "Konsolosluk Klasik Filon."
 3. "Konsolosluk Klasik Pegasus."

"Ascona" dan "Kompakt Etkisi" 90x200 cm(4300 ruble.) Yapının ana kısmı farklı yoğunluk indeksi olan yapay bir lateks bloğu olan benzersiz sistem "Multizone" temelinde yapılır.

rusya'da yatak üreticileri

Ürünün yüzeyi üç anatomik oluşurYatakta vücudun yüküne kabaca karşılık gelen siteler. Nispeten düşük bir fiyata, model iyi ortopedik göstergeler, uzun ömür, iklim değişikliğine karşı direnç ve mükemmel aşınma direncine sahiptir.

Ana kaplama olarak kullanılırSon derece elastik kumaş "Buon" - bakım malzemesi için son derece iddiasız. Sponboard bulunan ek ekipman, ürünü aşınmaya ve kire karşı korumaya yardımcı olur. Yatak üzerindeki kritik yük 90 kg'dır.

Modelle ilgili incelemeler çoğunlukla iyidir, ancak bazıları hızlı bir şekilde soluklaşan dış kaplamadan memnun değiller, aksi takdirde "Kompakt Efekt" mükemmel bir şekilde dengelenmiş bir ürün haline geldi.

Ayrıca dikkat modeli "Klasik Filon" layık(temel boyut 70x195 cm'dir) 10 500 ruble için Konsoldan poliüretan köpük (5000 ruble) ve Klasik Pegasus (temel boyutlar - 90х190 cm) ile doldurulmuştur. Yüksek fiyat, doğal lateks varlığına bağlıdır.

Çocuk minderleri

Çocuk yataklarının (yeni doğanlar dahil) değerlendirmesi aşağıdaki gibidir:

 1. "Afalina Bayu-Bai".
 2. Italbaby Jolly Plus.
 3. Lapsi Cocolatex Lux.
 4. Ormatek Çocuk Konforu.
 5. Traumeland Kar Tanesi.
 6. "Dreamline Baby Hool Hard" /
 7. "Пликскс Junior".

"Afalina Bayu-Bai" sahiplerinin geri bildirimleri ile değerlendirerek, en popüler modelin özelliklerini düşünün.

yenidoğan için şilteler

Şirketin resmi web sitesinde ortalama fiyat4 bin ruble içinde dalgalanır. Bu ürünlü sandviç (120x60 / 65 cm), yenidoğan için minderlerin reytingini boş yere değil, pek çok kullanışlı özelliğe sahiptir.

Şirket neredeyse hepsini topladıkanıtlanmış ve kanıtlanmış teknolojiyle birleştiğinde sentetik ve doğal dolgu maddelerinin avantajları. Ürünün çok katmanlı yapısı doğal hindistancevizi, köpük poliüretan köpük ve doğal lateks içerir. Bu bileşenler, vücudun sadece yatak boyunca anatomik olarak bükülmesine izin verir, yenidoğanın omurgalarının bükülmesine izin vermez.

Ürünün katmanları birbirine yapıştırılmamış, ancak düzgüncedikilmiş, yatakları ebeveynlerin gözünde daha çevre dostu ve çekici hale getirmektedir. "Bayu-Bai" hakkındaki yorumlar son derece olumludur ve sahipler oybirliğiyle ürüne ilk sırada yer vermektedir (çocuklara yönelik şilteler). Bazen genç anneler ve babalardan şikayetçi olan tek şey, yani fiyat için, aksi halde - bu çocuk için harika bir model.

"Bayu-Bai" nin başlıca avantajları:

 • yaysız yüksek teknoloji tasarım;
 • kullanışlı ve çıkarılabilir jakar örtüsü (seçenekler: pamuk, yün);
 • iki taraflı tip;
 • yapıştırıcı kokusu yoktur;

Derecelendirmede yer alan diğer katılımcılar da kendiayırt edici özellikler ve ebeveynlerin dikkatini hak ediyor: bir yerlerde modeller özgünlük ve büyüklükte ve iyi bir fiyat ve kalite dengesinde bir yerde farklılıklar gösteriyor. Her durumda, yukarıdaki listede, cüzdan veya tasarım yoluyla istediğinizi seçebilirsiniz.

Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

Related news

 • Astım: Bu nedir Hastalık hakkında daha fazla
 • 2019 İlkbaharYaz Takı Trendleri
 • Slavianski Bazaar - birkaç kişi hayal kırıklığına uğrayacaktır
 • Dünyanın En Uzun Kuyruklu Köpeği Keon
 • Mide ülseri için diyet ne olmalı

 • Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar


  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar

  Şilteler Değerlendirme: açıklama, fotoğraf ve yorumlar