IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 71 08.02.2019, 13:25

IMDb - nedir bu? En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz

IMDb dünya çapında bir sinematografi veritabanıdır.dünyanın en popüler ve ünlü tablolarının açıklamalarını, yorumlarını ve derecelendirmelerini içerir. Bu veritabanı, hem ünlü yönetmenlerin hem de bağımsız sevgililerin yarattığı binlerce dizi, film ve kısa filmi içeren eşsiz bir site. IMDb ile ilgili her şeyi size anlatacağız: o nedir, sitenin kökeni ve popüler veritabanının versiyonuna göre en popüler filmlerin listesini sunacağız.imdb bu nedir

Site hakkında biraz

Birçok insan kendilerine şu soruyu soruyor: "IMDb - nedir?" World Wide Web IMDb - Bir site olduğu bütün dünya aktörler, yönetmenler ve yazarlar üzerinde film ve römork, yayınlanan haber ve raporların bir koleksiyon yanı sıra mevcut resimlerin yayınlanan yorumlar ve yorumlar. Sitenin benzersizliği yaratıcıları kendi okuyucularına eve çıkmadan oy kullanma fırsatı verdik olmasıdır. Herkes, resme bakın bir inceleme bırakın ve standart ölçek (on bir) üzerinde bir değerlendirme koyabilirsiniz. Bu sayede her resmin gerçek değerini gösteren istatistikler oluşturulur. Binlerce görünümler genel kaos içinde gerçekten popüler filmleri ve TV şovlarını, hem de ot tamamen beceriksiz ve sıkıcı iş tanımlamak için izin verir.

Site neden bu kadar popüler?

 • İlk olarak, her gün milyonlarca okuyucu siteyi ziyaret ediyor, aktif olanlar: oy veriyorlar, yorum yapıyorlar.
 • İkincisi, veritabanı çok basitBir kişi bile ilk kez kendi sorularına cevap verebilir: "IMDb - nedir?". Tüm bilgilerin İngilizce yazılmasının önemi yoktur.
 • Üçüncü olarak, milyar İnternet siteleri arasında IMDb dünyada 30. sırada yer alıyor.

en iyi filmleri imdb

En iyisini seçmek için eşsiz bir fırsat sunuyoruzIMDb filmleri, diziler, kısa filmler, dünya film endüstrisinden en son haberleri öğrenin. Şu anda istatistikler, veritabanının 1500.000'den fazla televizyon dizisi, 300.000'den fazla filmin yanı sıra, sinemanın yaratıcı dünyasından 3.000.000'den fazla makaleyi depoladığını gösteriyor. Böyle bir ölçek sadece en büyük kütüphaneyle karşılaştırılabilir.

Son 50 yılın en iyi filmleri ve dizileri

En iyi IMDb filmlerihalka açık puan 8,0 puan veya daha yüksek bir puan aldı. Örneğin, resmi Ken Kesey romanından uyarlanan fazla 40 yıl önce çekildi "Guguk Kuşu". Kaliteli yönetmenin işi, düşünceli keskin arsa ve zorlayıcı oyunculuğunu kanıtlayan 9,3 puan, - Film 1975 yılında serbest bırakıldı olmasına rağmen, onun değerlendirmesi hala 8.8 seviyesinde tutulur.imbd serisi

IMDb filmleri, klasik ölçeğe göre derecelendirilmiştir; 1, izlenemeyen en korkunç filmin indeksi, 10 ise sinematografinin ihtişamını göstermektedir.

Site versiyonunun popüler resimleri:

 1. "Forrest Gump", 8.9 sayı, 1994. Yönetmen: Robert Zemeckis. Resim, gerçek olaylara dayanan dünya sinemasının bir klasiğidir.
 2. "Başlangıç", 8.8 puan, 2019 yılı. Yönetmen: Christopher Nolan. Bu ünlü bir yönetmenin bağımsız bir filmidir. Hayal dünyası hakkında büyüleyici bir hikaye sizi en büyük şüphecinin varlığı hakkında düşünmenizi sağlayacaktır.
 3. "Yıldızlararası", 8.9 puan, 2014. Yönetmen: Christopher Nolan. En (açılışında) tüm dünyanın gişe aştı resimlerinin beklenen biri. Fantastik resim uzay uzak ve dramatik dünyada kitlesini hareket edebilmektedir geliştirilen arsa, şaşırttı.

Ayrıca IMDb, bu tür resimlere bakmanızı önerirLeonardo DiCaprio ve Kate Winslet, "Schindler'in Listesi", "Pulp Fiction" ve resim Tarantino, geri kalanı "" Christopher Nolan ve tüm destan "Kara Şövalye Baba filmiyle "Yüzüklerin Efendisi", "Matrix", "Titanik"." Gerçekten sonsuzdur başyapıt tablolar listesini numaralandırma kez kendi gözlerinle değerlendirmesi bakmak yeterlidir.

Sitenin popüler dizileri

IMDb serisinin derecesibenzer ilke. Şu anda, her insanın görmesi gereken, fanteziden ve bir aile dramasıyla biten 20'den fazla eşsiz ve heyecan verici resim var.imdb filmleri

 1. "Taht Oyunları". Bu, sahada onurlu bir 9.5 puan alan çok serili bir döngüdür. Mevsimler bu güne kadar çekilmeye devam ediyor ve dünyadaki taraftar sayısı artıyor.
 2. "Her şey ciddi." Puan 9,5 puan. Muhtemelen, komployu bilen her fan, ailesi için bir erkeğin herhangi bir şey yapabildiğini kesin olarak söyleyebilir. Zayıf olup olmamanız önemli değil.
 3. "Arkadaşlar". Değerlendirme 9.0 puan. Dizinin 2004 yılında tamamlanmış olmasına rağmen, hala revize ediliyor, bu sıcak ve komik sitcom nesilden nesile aktarılıyor.

Soruyu cevaplamak için: "IMDb - nedir?"Sitenin reytinglerine bakmak," X Files "ve" Twin Peaks "dizileri," Shawshank Escape "ve" Obsession "filmleri gibi popüler filmleri seçmek ve Col Needham tarafından oluşturulan bu temanın sinematografi dünyasının gerçek özü.

IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruzresim Goruntuler

Related news

 • Sarıkamiş Haberleri: Şehit Mehmetçiklerin kardan heykellerine yoğun ilgi
 • Dulavuk kökleri saçlar için: halk ilaçları
 • Tüm kurallara göre nargile içilmesi ve hazırlanmasında olası hatalardan kaçınma

 • IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 50

  IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz


  IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 34

  IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 62

  IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 66

  IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 91

  IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 25

  IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 81

  IMDb - nedir bu En iyi filmlerin ve dizilerin dünya notu ile tanışıyoruz 87