İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky 88 17.01.2019, 05:17

İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon "Primorsky"

Eğer mükemmel bir tatil hayal ediyorsanız, o zamanBu, mutlaka büyük bir tatil kasabasına gitmez, örneğin, Gelendzik'e gidebilirsiniz. Divnomorskoe (Primorsky), Gelendzhik'e sadece 12 kilometre uzaklıktaki en ekolojik temiz yerleşim yerlerinden biridir. Burada açık deniz, temiz hava, şaşırtıcı çevreleyen doğa ve çok sayıda eğlence programı.

Yorumlar Gelendzhik yatılı ev sahil

Tatilin tanımı

Verilen dinlenme nesnesi mükemmelkonumu. Bu sayısız incelemelerle kanıtlandı. Gelendzhik. Pansiyon "Primorsky", Divnomorsk'un kalbinde yer almaktadır. İyi peyzaj ve altyapıya sahip 4 hektarlık bir alanı kaplamaktadır. Kendi ulaşımında dinlenmeye gelenlerin, yatılı evin sınırında bulunan korunaklı otoparkı kullanmaları için davet edilir. Konuklar için çeşitli spor alanları var. Pansiyon binasına 100 metre mesafede, 2005 yılında aydınlatılan Sergiy Radonezhsky kilisesi yükseliyor. Buna ek olarak, tatilciler için birkaç kafe var ve akşamları konuklar için bir dans pisti var.

Gelendzhik muhteşem deniz tatil oteli

yerleştirme

Ancak okumakla öğrenebileceğiniz tek şey bu değilyorumlar. Gelendzhik. Pension «Primorsky». Burada, 830 koltuk için tasarlanmış altı beş katlı bina, misafirler için inşa edilmiştir. Tek, çift ve üç kişilik odalar bulunmaktadır. Her (tek kişilik oda hariç) ayrı WC, televizyon, buzdolabı ve sundurma, klima vardır. Gerekirse, oda kapaklı ayarlanır. Eğer 5 yaşına ulaşmamış bir çocukla tatile gidiyoruz, ayrı bir koltuk kitaba değil mümkündür. Bu durumda, onun konaklama ücretine dahil edilmeyecektir. Çocuk 5 yaşında, ama o henüz yaşı 12 yaşını doldurmamış ise - bir indirim yapılmamaktadır.

Güç kaynağı

"Primorsky" adlı yatılı eve gelen konuklar (Gelendzhik), incelemelerbu aynı zamanda,günde 3 öğün yemek sağlayın. Yatılı evin yemek salonunda karmaşık bir menü sunulmaktadır. Hizmet Garsonlar tarafından yapılır. Misafirlerin hizmetinde bir bar ve bir kafe bulunur.

holiday hotel seaside Gelendzhik yorum

Plaj geri kalanı boyunca ayrılamaz bir yerdir.

Plaj, özel dikkatin verildiği bir cisimdirBu tatil beldesi tatilcilerin dikkatini. Çok sayıda incelemeyi bırakıyorlar. Gelendzik (pansiyonlu "Seaside", kendi plajı yok) pansiyonun tüm konuklarını 250 metre uzaklıktaki şehir plajını ziyarete davet ediyor. 7 dakika içinde yürüyebilirsin. Bu muhteşem bir mesire sahip güzel hazırlanmış bir çakıl taşlı plaj. Burada her türlü su aktiviteleri var.

Geri kalanlar boyunca geziler

Yatılı evin topraklarında bir gezi var.plaj dinlenmesini bilişsel ile birleştirmeyi ve böylece daha çeşitli ve ilginç hale getirmeyi sağlayan ofis. Bu birçok değerlendirme ile kanıtlanmıştır. Gelendzhik, özellikle ev "Seaside" binmeden, güzel şelaleler, Lago-Naki plato, Dolmen Sağlık ziyarete misafirlerine sunuyor. Azish mağarasına seyahat etmek şaşırtıcı olacaktır. Ayrıca misafirler, teleferik yürümek Yengeç geçit bakın "Sail" ve daha rock davet edilir. Bu yatılı evde dinlenilemez, çünkü eşsiz ve eşsizdir.

İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon PrimorskyGoruntuler galeriler resim fotograflar

Related news

 • Koç bir erkek. özellik
 • BASİT AJURLU Örgü Modeli – Şiş İşi İle Örgü Modelleri
 • Tığ İşi Çiçek Süslemeli Çocuk Panço Yapımı. 3 yaş
 • Iş dünyası karikatürleri

 • İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky 82

  İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky


  İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky 82

  İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky 59

  İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky 32

  İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky 60

  İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky 44

  İncelemeleri bize ne söyleyecek: Gelendzhik, pansiyon Primorsky 10