İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar

İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar


İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 26 26.01.2019, 02:49

İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar

Tavuk ve bıldırcın yumurtalarının güvenliği içinkuluçka makineleri kullanılır. Modern modeller otomatik kuplör ile yapılır. Boyutlar açısından, bu cihazlar oldukça farklıdır. Hem küçük sahipleri hem de büyük şirketler için üretilmektedir.

Inkübatörler için kontrol sistemleri sağlanmıştırFarklı. Bu durumda, üreticiye çok bağlıdır. Bu 5 bin ruble bölgesinde ortalama bir ev modeli. Şu anda, endüstriyel değişiklikler kullanıcılara 25 bin ruble mal.

Külkedisi inkübatör otomatik

Bir ev modeli nasıl seçilir?

Her şeyden önce hacmini belirlemek gereklidirmodeli. Kural olarak, ev modifikasyonları 50 yumurta için düzenlenmiştir. Bununla birlikte, piyasada, üreticiler bazen daha kompakt modeller sunmaktadır. Sahip oldukları kabuklar genellikle plastikten yapılır. Termal korumada önemli ölçüde farklılık gösterir. Bazı inkübatörlerin ek bir sızdırmazlık bandı vardır.

Küçük bir cihaz seçerseniz, o zamanŞebeke lojmanlarla yapılmalıdır. Palet hijyenik tipte seçilmelidir. Isıtıcıya dikkat etmek de önemlidir. Çoğu zaman akkor lambalarla kullanılır. Hava dağıtıcıları, yapının üst kısmına monte edilmelidir. Böylece yumurtalar eşit şekilde ısınır. Yerli bir inkübatör için bir fan yeterlidir. Ortalama kalite modeli 5 bin ruble civarında çalışacak.

otomatik inkübatörler fiyat

Endüstriyel inkübatör nasıl seçilir?

Ile kaliteli bir endüstriyel inkübatör seçinyumurtaların otomatik darbesi oldukça basittir. Standın bir ısı yalıtım malzemesi bulunmalıdır. Bir ses bildirimi ile, termostat çok yararlı olacaktır. Kablolu tip ısıtıcı seçmek daha tavsiye edilir.

4 yumurta için dört lamba olmalıakkor. Ayrıca, inkübatörlerin kapaklarının kapalı tipte olması gerektiği de belirtilmelidir. Kamera için bir fan yeterlidir. Elektronik termostat kapının yanında bulunmalıdır. Zamanımızın içinde 25 bin ruble alanında yüksek kaliteli bir sanayi modelidir.

yumurtalar için otomatik inkübatörler

Novital Covatutto 54 ürün açıklaması

Için böyle endüstriyel otomatik inkübatörleryumurtalar büyük güçle yapılır. Modeller için standlar bir ızgara ile kullanılır. Doğrudan palet hijyenik tiptedir. Kapak bu durumda değildir. Toplamda, tasarımda üç nemlendirici var. Taraftar, bir tane yüklü. Oldukça geniş bir izleme penceresi, yumurtaları kolayca izlemenizi sağlar.

Eğer alıcıların fikrini düşünüyorsanız, o zaman sıcaklıksadece kontrol ünitesi tarafından ayarlanabilir. Bu durumda elektrik tüketimi 10 kW'dır. Bu modelin duvarları genişletilmiş polistirenden yapılmıştır. Birçok sahibine göre, onları temizlemek çok basittir. Alüminyum kasa podkalkoj ile yapılmıştır. Belirtilen kuluçka makinesini zamanında almak için 24 bin ruble fiyattan satın alabilirsiniz.

Yapılandırma seçenekleri Novital Covatutto 162

Sunulan endüstriyel inkübatörBirçok alıcı tarafından otomatik yumurta devrilme öncelikle standların yüksek kalitesi için değerlenir. Bu durumda, ızgara ile birlikte kullanılır. Sıcaklık bir regülatör yardımıyla ayarlanabilir. Ayrıca bu modelde yerleşik bir termometre var. Doğrudan duvarlar döküm köpükten yapılmıştır. Sıcaklıktaki hatalar iki dereceyi geçmez. Sahiplerine göre otomatik yumurta çevirme mekanizması düzgün çalışıyor. Bu kuluçka satın 29 bin ruble için olabilir.

"Nasedka" markasının Müşteri Yorumları

Ev kuluçka "Nasedka" harika sahiptirtalep ediyoruz. Bu modeldeki fişler kapalı tiptedir. Destekler büyük bir yüke dayanır ve pratik olarak deforme olmazlar. Alıcının yorumları güvence altına alındığında, nemlendiriciler yüksek kaliteye ayarlanır. Bu model için ısıtıcı kablolu bir tip kullanır. Cihazın güç tüketimi 22 W'yi aşmaz. Bu durumda sıcaklık regülatörü dijital tiptedir. Inkübatör "Nasedka" satın 5 bin ruble fiyatlandırılabilir.

otomatik yumurta çevirme ile inkübatör

"Külkedisi" modeli hakkında fikir

Ev inkübatörü "Külkedisi" (otomatik)Tüketicilerden gelen yorumlar olumlu. Ancak, hala bazı olumsuzlukları var. Her şeyden önce, zayıf raflara dikkat etmeliyiz. Bu durumda destekler büyük bir yüke dayanmaz. Sıcaklıkta önemli bir hatadan bahsetmek de önemlidir. Belirtilen parametre maksimum 2.4 dereceye ulaşır. Modelin duvarları genişletilmiş polistirenden yapılmıştır. Müşterilere inanıyorsanız, onları kolayca temizleyebilirsiniz. Bu kuluçka makinesini 6 bin ruble için özel bir mağazada satın alabilirsiniz.

Cihazın genel bakış "Nesushka"

Inkübatör (otomatik) "Nausushka" idealdirbıldırcın yumurtası için uygun. Modelin güç tüketimi 33 watt. Duvarları genellikle genişletilmiş polistirenden yapılır. Sıcaklığı ayarlamak için, yerleşik regülatör takılıdır. Alıcıların geri bildirimlerine inanıyorsanız, hata önemsizdir. Bu durumda fan, inkübatörün arkasında bulunur.

Güç kaynağı oldukça güçlüdür. Kaliteli nemlendiriciler nedeniyle yumurta problemleri nadirdir. Isı yalıtım sehpası, desteklerin üzerindeki hazneye yerleştirilmiştir. Sunulan modelin paleti hijyeniktir. Doğrudan plastik yük destekleri büyük dayanır. Sahiplere göre, döner mekanizma düzgün çalışır ve çok nadiren başarısız olur. Bu otomatik inkübatörler stand (piyasa fiyatı) yaklaşık 6 bin ruble.

otomatik inkübatör

Modelin açıklaması "Tandem 120"

Belirtilen inkübatör (otomatik) kullanılırtavuk yumurtalarını saklamak için. Bu durumda, ızgara ile birlikte kullanılabilir. Elektronik termostat, yapının üst kısmında bulunur. Maksimum sıcaklık hatası 1.3 derecedir. Cihazdaki destekler ısı yalıtım malzemesinden yapılmıştır. Projeksiyonlar, ızgara için oldukça geniş tasarlanmıştır. Doğrudan hava nemlendiricisi, yapının alt kısmında bulunur.

Oldukça geniş bir izleme penceresi izlemeyi sağlarcihazın arkasında. Hava dağıtıcısı sadece bir tane monte edilir. Güç tüketiminin parametresi 23 W düzeyinde. Durum alüminyumdan yapılmıştır. Ayrıca fişlerin kapalı tipte olduğuna dikkat etmek de önemlidir. Bugün için satın almak için, bu inkübatör 30 bin ruble fiyatlandırılabilir.

Otomatik döşeme hen INCUBATOR

"Tandem 125" modelindeki müşteri geri bildirimleri

Bu inkübatör (otomatik) farklıdırKaliteli ısıtma elemanlı diğer modeller. İki hayranı var. Destekler plastikten yapılmıştır. Alıcılar göre, döner mekanizması her zaman çalışır. Izgaralar standart olarak localarla yapılır. Toplam iki nemlendirici kuruldu.

Desteklerin sabitlenmesi için çıkıntılar 7 mm'dir. Termostat elektronik olarak monte edilmiştir. İnkübatörün belgelerine göre, içindeki sıcaklık hatası iki dereceye kadar dalgalanır. Elektrik tüketimi 11 kW'dır. Bu kuluçka makinesini 32 bin ruble alabilirsin.

"MiniLine 30E" modelinin özellikleri

Bu inkübatör (otomatik) üretilmektedirözellikle bıldırcın yumurtası için. Kamera oldukça büyüktür. Doğrudan tava hijyenik olarak monte edilir. Toplamda, model iki ızgaraya sahiptir. Nemlendirici, bu durumda yapının alt kısmında bulunur. Alıcıların geri bildirimlerine inanıyorsanız, o zaman modelin güç tüketimi küçüktür.

Fan sadece bir inkübatöre sahiptir. Boşluklar kapalı tipte kullanılır. Kablolu ısıtıcı düzgün çalışıyor. Sahiplerine göre, modeldeki termostat çok nadiren kırılıyor. Bu durumda görüntüleme sistemi standarttır. Piyasada bir model satın 31 bin ruble için olabilir.

kuluçka makinası

Cihazın özellikleri "Mini Line 100"

Bu inkübatör (otomatik) üç ile satılmaktadırnemlendiriciler. Bu durumda palet havalandırma delikleri ile kullanılır. Doğrudan döner mekanizma düzgün çalışır. Tüketicilerin sözlerinden, onu yapılandırmak oldukça kolaydır. Kablolu ısıtıcı, yapının alt kısmına monte edilmiştir.

Sıcaklık kontrol cihazı sesli olarak sağlanırbildirimi. Cihazın güç tüketimi 13 kW'dır. Termometre üreticisi kalite sağlar. Bu inkübatörün ayakları ısı yalıtım malzemesidir. Piyasada bu modele yaklaşık 27 bin ruble değer.

İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar

İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar

Related news

 • ELMALI BİSKÜVİ
 • Türkiye ile makarna. yemek tarifleri
 • Örümcekli Yuvarlak Lif Modeli Yapımı Türkçe Videolu
 • Mühendis - işte bu bir meslek. Bir mühendisin görev tanımı ve görevleri

 • İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 64

  İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar


  İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 65

  İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 92

  İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 66

  İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 88

  İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 86

  İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 68

  İnkübatör otomatik: seçim konusunda tavsiye. Yumurtalar için otomatik inkübatörler: yorumlar, fiyatlar 96