Intex pompası: hattın genel görünümü 64 19.01.2019, 12:29

Intex pompası: hattın genel görünümü

Intex firmasının şişme ürünleriticaretin bu segmentinde lider pozisyonlar. Yüksek kaliteleri ve uygun fiyatları nedeniyle tüketicilerle çok popülerdirler. Ancak, yatakların, havuzların, yatakların rahat ve yüksek kaliteli çalışması için bir Intex pompası gereklidir. Ürünle birlikte paketlenmediyse, şirketin şişme ürünlerinin kullanımını kolaylaştıracağı için satın almayı düşünmeniz gerekir.

intex pompası

El pompaları

En basit ve en ucuz seçenek. Bu tipteki herhangi bir Intex pompası seyahat ve seyahat için mükemmeldir. Onlar küçük boyutlu ve hafiftirler. El pompaları yelpazesi birkaç model içerir. Plaj çantasına bile kolayca sığabilen çok kompakt parçalar var. Fakat önemli bir dezavantajları var - bir adımda kovaladıkları az miktarda hava var. Küçük eşyaları şişirmek için kullanılabilirler. Örneğin, toplar, çocuk oyuncakları, yüzme çevreleri. Orta güç modelleri, hem yukarıdaki ürünleri hem de küçük boyutlu havuzları veya çocuk teknelerini şişirmek için kullanılabilir. Genellikle farklı şirket ürünleri için uygun olan birkaç nozul ile tedarik edilirler. Ve ikincisi, artan güce sahip pompalardır. Bunların yardımıyla herhangi bir ürünü pompalayabilirsiniz.

havuz için intex pompa

Ayak Pompaları

Daha önce olduğu gibi bu tür modelleriGöz önünde bulundurulduğunda, fiziksel efor uygulamasının uygulanmasını gerektirir. Ancak, bu tür yükler çok daha kolay olabilir, çünkü bir yatak, havuz veya başka bir ürünün şişirilmesi için, sadece bir ayakla itme hareketlerini gerçekleştirmek gerekir. Büyük bir havuz için böyle bir Intex pompası kullanabilirsiniz.

Elektrikli Pompalar

 • otomobil. Bu tipteki elektrikli Intex pompası çalışırAracın çakmak yuvasından. Çalıştığı her dakika 600 litre havaya kadar gidebilmektedir. Yani, kapasitesi küçük, orta ve büyük ürünleri pompalamak için yeterlidir.
 • net. Bu tipteki pompa normal bir şebekeden çalışır220 V voltajlı güç kaynakları. Standart modeller, 600 litrelik havanın her dakikasını pompalayabilir. Bu üretkenlik, her türden ürünü şişirmenizi sağlar (en küçükten en büyüğe). Ayrıca bu tür pompalar üç çeşit ağızlık ile donatılmıştır. Şişirilebilir ürünlerin çok hızlı şişirilmesi isteyenler için, artan güce sahip bir Intex pompası var. Bir dakikada 1100 litre hava alabiliyor.
 • elektrikli pompa intexevrensel. Bu tür Intex pompası, aşağıdaki gibi çalışabilirGüç kaynağı şebekesinden 220 V voltaj ile ve araç çakmağından. Hem evde hem de seyahatte kullanılabilecek çok kullanışlı bir cihaz.

Akümülatör pompası Intex

Bu modelin bağlanması için iki kablo vargüç kaynakları: standart 220 V ağ için fiş ve araç çakmak için fiş. Ama aynı zamanda bu pompanın elektriğin olmadığı ürünü kullanmanıza izin veren dahili bir bataryası var. Dakikada 600 litre havayı geçebilir.

Intex pompası: hattın genel görünümüfotograflar Goruntuler Fotograf

Related news

 • Almanyada hayvanat bahçesinden kaçan yırtıcılar yakalandı
 • Yeni iPad Pro Türkiye’de satışa sunuldu
 • Vişneli İrmik Tatlısı Tarifi

 • Intex pompası: hattın genel görünümü 91

  Intex pompası: hattın genel görünümü


  Intex pompası: hattın genel görünümü 7

  Intex pompası: hattın genel görünümü 10

  Intex pompası: hattın genel görünümü 23

  Intex pompası: hattın genel görünümü 100

  Intex pompası: hattın genel görünümü 45

  Intex pompası: hattın genel görünümü 14