Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler 53 16.02.2019, 18:26

"Irbis" (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler

"Irbis" 2001 yılında ortaya çıktı. Vladivostok'tan yetenekli motorsikletçiler, Japon ve Avrupa markalarından çok daha düşük ve uygun olmayan kendi modellerini oluşturmaya karar verdiler. Her şey scooter Z50R ile başladı. Şirket bayi merkezlerini açarak yeterince hızlı bir şekilde gelişti. Bugüne kadar, otuzdan fazla motorlu taşıt modeli ve çok sayıda aksesuar, yedek parça ve ekipman sunulmaktadır.

İlginç olan motosikletler "Irbis", daha fazla düşünülecek bir model numarası.

Şirket hakkında biraz daha

Şirketin ismi kar ismi ile seçilmiştir.Orta Asya'da yaşayan ve Kırmızı Kitapta listelenen nadir bir hayvan olan bir leopar. Bu yırtıcı bağımsız, hızlı ve büyük mesafeleri geçme yeteneğine sahiptir. Kısacası, agresif motorlu taşıtlar için istenen tüm özelliklere sahiptir.

motosiklet irbis 125

Gösterişsiz kar motosikletleri, motosikletler, ATV'ler vescooter dinamizmi, özgürlüğü ve aktiviteyi sevenler için mükemmeldir. Onlarla hem deneyimli biniciler hem de yeni başlayanlar için ilginç olacak. Tüm ekipman güvenilirdir ve Rus yollarında onurlu davranır. Geliştiriciler, yeni Irbis motosikletleri piyasaya sürüldüğünde tüm müşterinin yorumlarının dikkate alınmasını temin ediyor. Dizinin iki türü vardır:

 • yol;
 • off-road.

Yol motosikletleri

Bu şehir sürüşü için harika bir seçenek. Bu tipteki modeller küçük bir motorla temsil edilir: yüz on ila yüz elli kübik santimetre. Onları sürmek güvenli ve güvenlidir. Maksimum hız saatte yüz kilometredir.

Irbis motosikletleri

Ayrıca, harcamak istemeyenler için de yararlı olacaktır.Trafik sıkışıklığında geçirdiği zaman, ama çabucak ve kolay bir şekilde işe ve eve dönüyor. Bu amaç için uygun bir teknik olarak, motosikletler "Irbis" mükemmeldir. Onlar için fiyatlar off-road modellerinden çok daha düşük. Düşük güç, acemi sürücüleri kazalardan koruyacaktır.

Arazi

Daha fazla güç bununla karakterizedirIrbis modellerinin sınıfı. Motosikletler aşırı sürüş ve yarışmalara ve yarışlara katılım için satın alırlar. Motorun hacmi yüz elli ila iki yüz elli küp arasındadır. Maksimum hız saatte yüz otuz kilometre.

Tüm modeller mükemmel manevra kabiliyetine sahiptir. Bu nedenle, bir makine seçerken, tasarım güvenilirliğini, ağırlığını ve hareketliliğini ilişkilendirmek gerekir.

Yol ve off-road modellerine bölünmeoldukça keyfi. Yine de, sürücü, örneğin, şehrin sadece kros modellerde bulunmayan aydınlatma ekipmanlarıyla seyahat ettiğini dikkate almalıdır. Öte yandan, güçlü amortisörler ve sabit frenler olmadan, zorlu araziden zevk alarak sürmeniz mümkün değildir.

türleri

"Irbis" - diğer şirketlerin tekniğinin yanı sıra, motosikletler de aşağıdaki türlere ayrılabilir.

motosiklet iris fiyat

 1. helikopterler, her şeyden en önemlisi, rahat,rahat bir koltuk, krom her türlü ayrıntıya sahiptir. Ancak, masif doğasından dolayı, manevra yapmak için çok yavaştırlar. "Irbis" de Garpia adıyla bu sınıfın modeli bilinir. Fiyatı 90.000 ruble ila 150.000 ruble arasında değişebilir.
 2. sportbıkehızlı sürüş için tasarlanmış veHız özelliklerini olumsuz yönde etkileyebilecek gereksiz kolaylıklar olmadan agresif bir görüntü. Burada rahatlık hakkında düşünmezler - ne zaman ne de arzu vardır. Bu modeller deneyimli motosikletçiler için satın alınmalı, yeni başlayanlar için alınmamalıdır. Sportbikes, örneğin, model Z1 250CC, fiyatı yaklaşık 170 000 ruble.
 3. enduroAksine, bunun için mükemmel bir rehber olacakMotosiklet yarışları. Bir yandan, idare etmek kolay, öte yandan, onlara nasıl manevra yapılacağını öğrenmek iyidir. Enduros ile başlayan sürücüler başkalarına göre daha az kaza geçiriyor. Onlarla birlikte, hem zorlu arazilerde hem de iyi bir yolda seyahat etmek kolaydır. Aynı zamanda, bu model diğerlerine göre daha ucuzdur. Bu sınıfın "Irbis" modelleri, Intruder, TTR250R ve diğerleridir. Bunların fiyatları daha düşük ve 65.000 ila 85.000 ruble arasında değişiyor.
 4. geçitlerEnduro'ya benzer, ancak şehir etrafında sürüş için aydınlatma cihazları yok. Bu TTR125, TTR125R vb. Bu tip daha ucuz: 48 000 ila 60.000 ruble arasında fiyat bulabilirsiniz.
 5. Evrensel MotosikletEn sık yollarda bulunabilir. Onlar güçlü, hafif ve aynı zamanda rahat ve şık motosikletler "Irbis" olduğu gibi, yarışçılar için iyi bir seçenektir.

Bu tekniğin sahiplerinin neredeyse tüm modellerinin yorumları temel olarak olumlu bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Doğru model nasıl seçilir?

Bununla başlamak için amaçlarla tanımlanması gereklidir.bir motosiklet satın almak. Özellikle şehir etrafında sessiz ve ılımlı bir yolculuk mu, yoksa tepeler ve darbelere karşı birçok engelle geziler mi var? Ya da ulaşım, yarışa katılmaya hizmet edebilir mi? Amacı belirledikten sonra, Irbis'in sahip olduğu avantajları incelemeye başladılar. Bunların arasında motosikletler arasında şunlar yer alıyor:

 1. Görünüş.Motosikletin dışına bağlı olarak seçilirİşletileceği yol. Yine de, modellerin herhangi birinde, dikkat çekebilecek bir şık vardır. Renkler ve şekil, zamanın eğilimlerini dikkate alarak geliştirilmiştir.

 2. Kolaylık.Motosikletin amaçlandığı yoldaGüvenle ve özgürce davranır. Sürücü koltuğunda rahat hissedecek. Birçok model ayrıca daha fazla rahatlık için bir sırtlık ile donatılmıştır.

 3. Kullanılabilirlik.Şirketin başlangıçtaki hedefleri herkes için nakliye geliştirmekti. Bu nedenle, tüm modeller arasında alıcı kendileri için uygun olanı seçebilir.

"Irbis" - motosikletler, modern ve yüksek kalitede mevcuttur.

Bu motor tekniğinin özelliklerini daha ayrıntılı olarak iki tip modelle ele alalım.

 1. TTR250 (enduro).
 2. Kros motosikletlerini temsil eden TTR125, "Irbis".

TTR250

Bu araçta çizmek gerekiyordikkat. Çin üretimine rağmen mükemmel teknik özelliklere sahiptir. Burada uzun ömürlü iyi sertlik, büyük tekerlekler, marşa tekme ve mükemmel zemin açıklığı süspansiyonu vardır.

Motorun prototipi "Honda" SV250'dir.

motosikletler irbis yorumlar

İletim, motosikletleri "Irbis" olanları yorulmadan tekrar eden özel bir övgü hak ediyor. Bununla ilgili değerlendirmeler çok sayıda sunulmuştur.

Bisiklet iyi yönetiliyor. Ancak, bir ülke yolunda saatte 60 kilometre hızla hafifçe hareket edebilir. Bununla birlikte, hızla tesviye etmek o kadar da zor değildir.

motosikletler irbis model aralığı

Küçük fiyata rağmen, kalitesi mükemmel.

Irbis TTR125

Bu model en popüler biridirBu üreticinin Cihaz "Japon" a eşit olma eğilimindedir. Güvenilir bir şasiye sahiptir ve motor saatte yüz kilometre hızlanabilmektedir. Pilot için rahat bir iniş sağlar.

2013 yılında bazı değişiklikler yaptı. Şimdi bir elektrikli marş ve elektronik bir hızölçer vardı.

"Irbis" -125 motosikletlerinin sunulduğu iki değişiklik vardır:

 • Şehir;
 • off-road.

Motosiklet 188'i aşmayan bir yüksekliğe sahip sürücüler için uygundur.santimetre. Off-road versiyonunda, ulaşılması zor olan yerler omzunda olacak. 72 kilogramlık birim, herhangi bir zor durumdan kolaylıkla seçilebilir.

kros motosikletler

Acemi sürücüler için idealdir. Bununla birlikte, bir off-road motosiklet sürme temellerini öğrenmek kolaydır.

Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemelerGoruntuler resim galeriler

Related news

 • Karnıbahar Kızartma Videosu
 • Türkiye, ABD ve NATO’dan bağımsız olmak için silah üretimini arttırıyor’
 • Oktay Usta Elmalı Browni Yapımı Tarifi Videosu
 • Bir kova içinde kurutulmuş domates: tarifi

 • Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler 24

  Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler


  Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler 87

  Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler 69

  Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler 7

  Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler 72

  Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler 91

  Irbis (motosiklet): model aralığı, fiyatlar, incelemeler 8