Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları

Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları


Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 37 22.02.2019, 22:42

Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları

Bu artistik patenci, şüphesiz, çağrılabilirFransız milli takım paten takımı için oynadığı en yetenekli solo oyuncu. Hafif, zarif, akıllı, sanatsal, ışıltılı bir gülümsemeyle - bu, buzun üzerinde nasıl göründüğü. Ve günlük yaşamda Joubert Briand ve bu patenci hangi problemleri endişelendiriyor?

Buz yolu

1984 yılında Fransız Poitiers kentinde Briand doğduyıl. Bebeklikte ameliyattan sonra (böbreğin çıkarılması), bu çocuk için bir spor geleceği olduğunu söylemek zordu. Ama zaten 4 yaşındayken, ilk önce pistlere gidiyor, o zamanlar eski kardeşler Joubert nişanlanıyor. Brian ilk önce buz dansında kendini deniyor, ama çok daha fazla zıplayarak ve akrobatik stunt çekiyor, sonuç olarak tek bir erkek patenine dönüşüyor. Memleketinin Poitiers pistinde büyük bir spora yolculuğuna başlıyor.

Brian Joubert ve ailesi çok uzun zamanArtistik patinaj yapmaya adanmış. Annesi Raymond Joubert, oğlunu şampiyonluk görevinde aradı ve eğitimle birlikte saatlerce geçirdi. Başarınıza inanan akraba ve arkadaşların desteğinin özel bir değer taşıdığı anlardadır.

Ilk madalyalar

İlk turnuvası arasında Dünya Şampiyonası oldu2000 yılında gençler. 15. sıra - bu, Joubert yarışmalarında gösterilen sonuçtur. Briand bu yıl da 3. sırada yer aldığı Avrupa Şampiyonalarına gidiyor. Bu sonuç, gelecekteki Olimpiyatlarda (2002) Fransız milli takımında yer almasına olanak sağlıyor. Aslında, patenci genç takımda yapılan tek sezon, 1999/00 sezonuydu.

Salt Lake City'deki Kış Olimpiyatları'nda dördüncü olur ve bir sonraki Dünya Şampiyonasında (2003) bir adım daha yükselir (13. sırada).

böcek tavuk

2003/04 sezonu Joubert tarafından kazanılan ilk altın madalyayı getiriyor. Briand, Grand Prix'in aşamalarından biri olan turnuva olan Skate America'da yer aldı.

Bu arada 2004 Avrupa Şampiyonası altın getirdi,Bu turnuvada, Brian en önemli rakibini - Evgeni Plushenko'yu bypass etmeyi başardı. Gümüş madalya - Aynı yıl Dünya Şampiyonalarında, ve bu sezon genel olarak buz pateninde en başarılı kariyere çağrılabilir. Brian Joubert ve ailesi sorumlu yarışmalar sırasında temas kurdu ve annesi onu desteklemek için sık sık oğluyla birlikte seyahat etti.

2005 Moskova Dünya Şampiyonası hazırlanıyorÇok iyi değil ve Torino'daki Olimpiyatlar maalesef ödül getirmiyor. Ama sonraki sezonda Joubert tekrar sadece piskoposuna yükselir - sadece vatandaşı olan Stefan Lambiel'i geçerek.

Kariyer zirvesi

Joubert'in kariyerinin zirvesi sezon olarak adlandırılabilirPatenci katıldığı tüm yarışmaların kazandığı 2006/07. Dünya şampiyonasının altıncısı olan Grand Prix'in ana ödülü, Brian'ın kariyerinde kazanamadığı Olimpiyat altın için yeterli değildi. Dünya Kupası 2007, neredeyse hiç iyileşme sakatlığı kazanmadı ve zaten Lambiel'i atladı.

briand zhuber ve ailesi

Problemler ve yaralanmalar

Dünya şampiyonasında yarışma başlamadan önce2007 yılında Brian ciddi şekilde yaralandı. Zor bir zıplamadan sonra başarısız iniş - ve o, sırtın kenarı ile ayağı keser. Gelecek yıl, bir sırt yaralanması, sporcunun rekabetten çekilmesine neden oluyor. İronik olarak, ayağın diseksiyon durumunda yine, ve Brian Joubert Grand Prix son aşamasına gelen ve Fransız şampiyonluk 2009/10 yılında çekilmek zorunda olacaktır. Ama, Tallinn patenci yaralanma iyileşir düzenlenen ve bronz olur edilen Avrupa Şampiyonası için. Tabii ki, daha yüksek bir yere güvenebilse de, keyfi program başarısız oldu ve sadece üçüncü sonuç tatmin edilmek zorundaydı.

Vancouver Olimpiyatı tamamen felaketti - genel sıralamada 16. sırada. Ancak Torino'daki şampiyonluk yine madalya getiriyor.

brian zhuber kişisel yaşam

Briand'ın kariyeri kararsızlaştı, çünküYaralanmalar ve can sıkıcı güçlükler, istikrarlı sonuçlar gösteremedi ve bu gerçek büyük ölçüde atleti üzdü. Sonuç olarak, profesyonel kariyerini tamamlamaya karar verir ve 2014 yılında uluslararası yarışmalara katılmayı keser.

Brian Joubert: kişisel yaşam

Aile her zaman bu patenci için olmuşturHayatta önemli bir an. Sevgili annem, büyük ablalar - asla onları unutmamış ve her yarışmaya her zaman akılda kalıcı hediyeler getirmiştir. Kadınların çekici görünümü ve popülaritesine rağmen, kişisel ilişkiler eklenmedi.

brian zhuber fotoğraf

Brian Joubert (fotoğrafını süsleyenParlak dergilerin kapakları) kız arkadaşıyla ayrılır ve ihaneti hakkında çok endişelidir. Medyada, sıra dışı cinsel yönelimine işaret ederek, buz patenine buz patlatıyor.

Ama Brian Joubert sadece yetenekli değil.patenci, ama aynı zamanda papağan ve sürüngenleri, motosikletleri, tüm ailenin toplanacağı rahat bir evin hız ve hayallerini seven çok nazik ve sempatik bir insan. Ekipteki arkadaşlarının bir kısmı Briand'ın Williams hastalığı olan çocuklara yardım eden bir vakfın sponsor olduğunu biliyordu. Sonuçta, bir spor yaşamla sınırlı değildir.

Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları

Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları

Related news

 • Arakanda 2 bin 500 kişi daha yerinden edildi
 • Saç Düzleştirici Nasıl Temizlenir, Ne Yapmalı
 • Kırmızı Ruj Uygulamanın Püf Noktaları
 • Uzamayan ve kırılan tırnaklar için 6 öneri
 • Bira Efes: detaylı açıklama ve ürün incelemeleri

 • Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 57

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları


  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 43

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 99

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 69

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 42

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 51

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 42

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 95

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 20

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 39

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 76

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 96

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 48

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 18

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 18

  Joubert Bryant: Ünlü buz patencinin kişisel hayatı ve spor başarıları 28