Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar 37 03.02.2019, 23:54

Kaş jeli "Vivien Sabo": yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar

Kozmetik "Vivienne Sabo" olmasına rağmenPiyasa çok uzun zaman önce ortaya çıkmadı, binlerce kadının kalbini kazanmayı başardı. Popülerliğinin sırrı, düşük bir gelire sahip bir bayana bile sahip olabileceğinden, düşük kaliteli lüks kozmetik ve erişilebilirlik değil, kalitesinde yatmaktadır.

Markanın tarihi

2006 yılında Rus dağıtım şirketi"Degrade", kendi markanıza ait dekoratif kozmetik ürünleri yaratma fikrini buldu. Ancak markayı yaratırken, sadece güvenilir üreticiler bulmak değil, aynı zamanda piyasada yeni bir ürün yaratmanın temelini oluşturacak eşsiz bir hikaye bulmak da gerekiyordu.

Benzersiz efsaneyi yeniden canlandırmak içinkimyager Vivien Sabo ve sevgilisi Louis'i kız hakkında söyleyen bir adam. Paris'te 30'lu yıllarda gençler yaşıyordu. İlişkileri sevgi ve tutkuyla doluydu. Birlikte, kendi kozmetik ürünlerini üretme alanında, üniversitede elde ettikleri becerileri mutlu bir şekilde uyguladıkları kimyasal deneyler yaptılar. Onların coşkusu bir başarıydı ve kozmetik üretimi için kendi laboratuvarlarını yaratmayı düşünmeye başladılar. Ama, ne yazık ki, hayalleri gerçekleşmeye yönelik değildi. Genç Fransızları ayıran savaş patlak verdi ve Vivian'ın izleri zamanla kayboldu.

Vivien Sabo'nun günlüğü bu hikayeyi şöyle hatırlatıyor:O zamanlar geliştirilen kozmetik ürünlerinin tüm tariflerini dikkatle kaydetti. Bunlar modern kalite standartlarına ve kozmetik temeli doğdu Vivienne Sabo üzerinde ince ayar edilmiş, üretimi şu anda da güzel bir kızın adını taşıyan İsviçreli şirket «Vivienne Kozmetik AG», devreye girer.

Hemen değil, ama belli bir süre sonra, hayallerimVivien gerçek oldu ve onun adıyla bir marka yaratıldı. Buna ek olarak, tüm kozmetikler menekşenin aromasını, sevgilinin her sabah verdiği sevdiği çiçekleri giyer.

Kozmetik "Vivienne Sabo": çeşitler

Vivienne takunya

Mark Vivienne Sabo - Fransızca ile kozmetiktirşık, modern, merak uyandıran, zarif, romantik ve uygun fiyatlı. Fransız isimlerinin şiiri, Rusların ruhunda belli bir heyecan uyandırır, klasikler ve üsluptan birazcık vazgeçer, sevgi ve tutkuları hatırlar. Özel bir tarz, bezelye, klasik Fransız baskı ve çiçek ambalajlarını vurgular.

Marka Vivienne Sabo zengin bircilde zarar vermeyen modern bileşenleri içeren dekoratif kozmetik çeşitleri. Bu markanın kaynakları hipoalerjeniktir ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Bunlar yüz için ürünler: temel, düzeltici, kapatıcı, pudra ve allık. Bütün çizgi çok çeşitli tonlara sahiptir. Gözler için bir dizi içerir: maskara, kaş jeli Vivienne Sabo, hangi satın alma, eyeliner, göz farı, göz ve kaş kalemleri hakkında düşünmenizi sağlayan değerlendirmeleri. Ayrıca dudak ve oje için kozmetik ürünleri de bulunmaktadır. Ürün yelpazesi, her zevke ve aksesuarlara yönelik aromalarla tamamlanmaktadır.

Tüm fonlar, son gelişmeleri ve dünya kalite standartlarına uygun olarak İsviçre'de yapılmaktadır.

maskara

vivian sabot karkaslarıVivien Sabo'dan gözler için ürünler, karkaslarözellikle çok farklı. Bu kategoride, hacim, güçlendirme, beslenme, uzatma ve büküm kirpikleri amaçlayan maskara bulabilirsiniz. Havadar ve elastik bileşimi topak oluşturmadan, her saçları sihirli bir şekilde örter. Kirpikleri büyüleyici yapar ve makyaj kusursuzdur. Karkas ve kolajen gibi besinler, zenginleştirilmiş yağlar, özenle her cilium bakmakta olan yeşil elma, pirinç kepeği balmumu ve akasya zamkı, bir kök hücre ekstresi, olumsuz çevresel etkilere karşı korumak için, onları güçlendirmek ve besler.

Fırçalar kullanımı kolay vebileşimin tabandan kirpiklerin uçlarına eşit dağılımı. Onlar görev ile başa, olsun veya ultraobem uzamaya "Vivienne Sabo" (maskara) ait kozmetik yardımcı uygulandığında hafifçe ayırarak birbirine kirpiklerini batmıyor.

Maskara makyaj için kolayca çıkarılır, gözlerin altında leke ve iz bırakmaz.

Kaş jeli

kaş vivien sabo için jel yorumlar

Kaş jeli "Vivien Sabo", Fixateur hakkında değerlendirmeBu araca dikkat etmeyi, kılları iyi bir şekilde düzeltmeyi, şekil ve yön vermeyi sağlamaya zorlar. Kaşları iyi bakımlı ve kusursuz gözüküyor, dikkatsiz ve oynak. Bu araç kusursuz ve eşsiz bir makyaj oluşturmanıza yardımcı olur.

Kaş bakımı bir çare ile takviye edilebilirİdeal Sublime hattı, "Vivien Sabo" dan yağ. Bu durumda kaşlar için maskara özeldir ve kirpiklere ideal bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Bu ürünün temeli, kirpik ve kaşların doğal rengini geri kazanmaya yardımcı olan ve onları besleyen, güçlendiren ve besleyen dulavratotu yağı ve vitamin kompleksidir. Kılları kalın, güçlü ve güzel yapar. Bu alet kaşları daha da etkili hale getirir.

Göz farı

vivian takunya gölgeleri

Gölgeler "Vivienne Sabo" mükemmel görüntüyü tamamlar. Aralığın tamamı arasında dörtlü bir göz farı var - Quatre Nuances. 2014-2015 kış-sonbaharının moda tonlarını yansıtıyor. Mavi, Violette, Marine: Üç versiyonu sunulmaktadır. Dokuları kadife ve ince bir saten parlaklık etkisini birleştirir. Cameo'nun kabartma gölgeleri şartlı olarak Cameo'nun imgesini takılara kopyalar. Sadece bir askıya asılmak yerine bir zincire asılmak istiyorlar. Mat bileşim hafif bir parlaklık ile doldurulur. Gümüş ile pırıltı Rivoli "pasta de-mermi" bir desenle dekore edilmiştir. Tek bir uygulamada titreşen makyajı yeniden oluştururlar. Dayanıklı Petits Jeux, gün boyunca giyilebilecek kadar iyi, tamamen makyajlarını önemsemiyorlar, çünkü aşağıya dönüp parçalanmıyorlar. İlk uygulamada, ikinci ve üçüncü uygulamadan sonra düzgün bir doygun renge dönüştürülen berrak, hafifçe ince bir gölge verilir. Çift gölgeler Jeter du Chic, klasik sürümde daha koyu ve açık renkler bir arada sunulur. Gözün dış köşesine koyu bir ton uygulanır ve iç göz kapağının köşesine bir ışık akar. Yumuşak bir gül kokusuyla Fleur de Velours'un tonları, bir asır boyunca bir saten taşmasıyla ağırlıksız bir kadife peçe oluşturur.

Tüm gölgeler altında, donukluk, dayanıklılık ve nemlendirme sağlayan bir sabitleme tabanının kullanılması tavsiye edilir.

"Vivien Sabo" dan makyaj için temel

Vivienne takunya

Her makyaj, her şeyden önce başlar.Cildin hizalanması. Vakıf, kapatıcı veya düzeltici yardımcı olacak eksiklikleri kaldırın. Sadece iyi kamuflaj olmayan maddeler oluşur fakat Matira nemlendirir ve epidermisi canlandırır, besler edilir. Toz "Vivienne Sabo" makyajı birleştirilmesi amaçlanıyor cilde mat bir görünüm verir ve fazla parlaklık ortadan kaldırır, silkiness verir, kusurları maskeleme, dermis rengine uyarlanmıştır, iltihabı azaltır ve yaraları iyileştirir. Kompakt formda, ufalanarak ve top halinde üretilir. , Makyaj ve heykel yüzünü tamamlamalarına yardımcı Blush kaldırmak için avantaj ve dezavantajları vurgulayın.

Dudaklar için kozmetik

ruj vivian takunya

Dekoratif dudak bakımı rujlarla temsil edilir,parlar, kurşun kalem ve dudak kremi. Ruj “Vivienne Sabo” sadece makyaj yapmakla kalmaz, aynı zamanda bakım gerektirir. Nemlendirici ve besleyici dudaklar verir. Ürün çeşitliliği farklıdır: mat ve inci dokuludan 3D efektli veya zengin bir şarap aroması olan ipeksi. Büyük bir renk tonu paleti sunulmaktadır.

Dudak parlatıcısı çeşitli varyasyonlarda açığa çıkar.her kadına hitap edebilir. Kremsi dokusu ve üç boyutlu, mat ve parlak. Renk çözümü çeşitlidir: parlak ve avangarddan basık ve klasik tonlara.

Makyaj kalemi, doğru uygulamayı sağlayan ve ruj ve parıltı yaymayan makyajı tamamlar. Dudakların doğal konturunu vurgular.

Balsam dudaklara bakım sağlar. Bu, iyileştirici, hint yağı ve jojoba yağı, bal mumu ve kandelilla mumları, E vitamini araçlar besler içerir nemlendirir, dudakların cildi yumuşatan ve koşullar, dökülmeye önler.

"Vivienne Sabo": kokuları

Dekoratif kozmetik takviyesi koleksiyonuaromalar. Bu beş tuvalet suları: Fleur d "amour, Vivienne, Aralarında Tres şık, Amour ephemere, Chatterie, ışık ve şehvetli bir koku ve büyüleyici lüks kadınsı olarak ve tutkulu cesur aynı zamanda seçilen kolayca büyüleyici ve baştan çıkarıcı bir koku olabilir .. cildin bakımını yapar, bu da mal sahibi görünmez kokulu havası kaplar. 4-5 saat bekletmek.

Vivien Sabo: fiyatlar

"Vivienne Sabo" ucuz kategorisine girer250 ruble değerinde varyantlar var demektir. Her kadın için kozmetik mevcuttur. Yani, kaş jeli "Vivien Sabo", hangi hevesli, yaklaşık 100 ruble maliyeti yanı sıra kaş ve kirpik tereyağı hakkında yorum. Maskara maliyeti yaklaşık 200 ruble. Bir ses frekansı kremi fiyatı 250 ila 350 ruble arasında değişir ve 300 ruble için toz satın alınabilir. Ruj ve parlaklık 200 rubile mal olurken, gölgelerin fiyatı 200 ila 300 ruble arasında değişiyor, makaleye bağlı olarak kalem 200 rubile kadar satın alınabiliyor. Tuvalet suyunun maliyeti yaklaşık 350 ruble. Fiyatlar, prize bağlı olarak dalgalanma gösterebilir, buna rağmen diğer kozmetik markalara göre düşük kalırlar.

Rusya'da Vivien Sabo: temsil

Rusya'da kozmetik "Vivienne Sabo" 2006'dan beri satıştadır.yıl ve temsilci ofisi Moskova'da bulunan şirket "Dekor" tarafından temsil edilmektedir. Şirketin dağıtım merkezleri Moskova, Ekaterinburg, Novosibirsk, Perm, Rostov-on-Don, Samara, Tyumen, Chelyabinsk, Ufa gibi büyük şehirlerde yer almaktadır.

Ürünleri için bir jel de dahil olmak üzere "Vivienne Sabo"kaş "Vivienne Sabo", yorumlar hangi mağazalar "Letual" satılan olumlu çoğu durumda, içinde, "Mıknatıs Kozmetik", "Orkide", "Milena Charm", "Yasemin", "Uniton", "Orkide", " Laguna "," Beyaz Gül "ve diğer perakende satış mağazaları ve çevrimiçi mağazalarda.

Kozmetik ürünler hakkında yorumlar

kaşları için vivien sabot

Her biri ile "Vivienne Sabo" dan kozmetik demektiryıl giderek daha popüler. Birisi bu ürünün pahalı ve hatta lüks markalara ait ürünlerden daha ucuz olmadığını ve ucuz olanların altın olmadığını söylüyor. Örneğin kaş jeli "Vivien Sabo" incelemeleri sadece pozitif olarak toplanmıştır. Kadınlar, kaşları kullandıktan sonra bakımlı gözüktüğünü, kaşların şeklinin gün boyu kaldığını belirtiyor. Uygulamadan sonra cildi biraz sıkar, fırça çok rahattır, rengi kahverengidir, fakat hiçbir şekilde kendini göstermez, hafif bir çikolata aroması hissedilir.

Hemen hemen tüm kadın mürekkebi gibi derler kikolayca aşağı düştüğü, topaklar halinde toplanmadığı, tüyleri ağırlaşmadığı, bükülme sağladığıdır. Sadece makyaj çıkarıcı ile yıkanır. Belki akşamları biraz duş alırız. Bazı kadınlarda, brakiroma 1,5-2 ay kullanımdan sonra soldu.

Göz gölgeleri de hayranlarını buldu. Düz yatıyorlar, yüzyılın sonlarına doğru yuvarlanmıyorlar, hatta günün sonunda. Alışılmadık ipeksi dokularını hissediyor. Bu sonuç tüm tüketiciler tarafından görülmedi. Bazıları uygulama zorluğuna dikkat çekiyor. Sözlerine göre, fırçayı suyla ıslatmak, gölgeleri yüzyılda bir şekilde dağıtmak gerekiyordu. Bayanlarla memnun olmadım ve toz kaldı. Onların sözleriyle, çok ağır ve sağır bir tabakada yatar, gözenekleri tıkar. Sorunlu bir cilt için Matirujushchaja tozu bir istisna oldu. Ortaya çıktığı gibi, yağlı parlaklığı, iltihapları temizler. Kullanımdan sonra cildin durumu belirgin bir şekilde gelişmiştir.

Dudaklar için kozmetikler ve "Vivien Sabo"Kaşlar için çok tutarsız bir izlenim bıraktı. Bazıları dudaklardaki tonu beğenmedi, ki dudaklardaki fark biraz farklıydı. Diğerleri, yatma biçiminden memnun kalmadı, bazıları da tamamen dudaklarında kıvrıldığına ısrar etti. Ruj hayranları onun harika 3D efektini, parlaklığını ve ses seviyesini kaydetti. Nemlendirici ve beslenmenin hissedildiği söylenir. Buna rağmen, herkes dengesiz görünse de, yayılmadığı ve akmadığı halde, istikrarsızlığını not eder.

Kozmetik "Vivien Sabo", kaşlar için maskaraÖzellikle, tartışmalı anlaşmazlıkların birçoğuna neden oldu, birisine yaklaştı ve onun içinde birileri hayal kırıklığına uğramıştı, buna rağmen her gün ona ilgi duyuyor ve her kadın tarafından denenmeye değer.

Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlarfotograflar Goruntuler Fotograf resim galeriler

Related news

 • Wolverine (kar arabası): açıklama, yorumlar. Kar Araci Stels S 800 Wolverine
 • Yeni haftaya 6 seviyesinde başlayan dolar, hareketlendi: 6.21
 • Can Yeleği Nasıl Kullanılır

 • Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar 29

  Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar


  Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar 99

  Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar 71

  Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar 61

  Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar 14

  Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar 72

  Kaş jeli Vivien Sabo: yorumlar. Yeni Fransız kozmetik Vivienne Sabo: fiyatlar 13