Kaşlar için gölgeler - sağı seçin

Kaşlar için gölgeler - sağı seçin


Kaşlar için gölgeler - sağı seçin 32 22.02.2019, 15:40

Kaşlar için gölgeler - sağı seçin

Birçok kadın ve kız, doğası gereği, mükemmel kaşlarla, yeterince kalın, düzenli şekil ve telaffuz ile ödüllendirilmemiştir.

Ama elbette bir çıkış yolu var - kaş düzeltme. Düzeltme aynı prosedürle başlar ve evi taramak ve kaşları bir veya daha fazla kozmetik ürünle (kaş kalemi, kaş gölgesi, özel jel veya balmumu, vb.) Sonlandırmak suretiyle sona erer.

Kaşlara şekil vermek için öncelikleSalonda ekstra tüyler çıkaracak ve şekli göstereceksiniz. Denote - orijinal formdan dolayı, gerekli kaşları "dikebiliriz". Her durumda, bir ayna önünde evde kaş düzeltme yapmayın - en az bir kez profesyonel bir işe gidin. Pek çok incelik var: tüylerin nasıl çekileceği, hangi yöne vb. - tüm bunlar salonda iyi bilinir. Kendini düzeltdiğin şeyi değiştirmek çok daha zor.

Form hazır olduğunda, parlak ve anlamlı kaşlar oluşturmaya başlayabiliriz. Bunu yapmak için, kaşın tüm alanını, tüm alanını doldurmak gerekir - yani, tüyler arasında boya.

Bir kurşun kalem veya gölgenin doğru tonunu seçmek çok önemlidir: saçınızdan daha koyu olmamalıdır. Fark 2-3 ton olabilir, daha fazla değil.

Kaşlarınızı kalemle çizerseniz, görsel olarakÖrneğin, geniş elmacık kemiklerinden kurtulun. Bunu yapmak için, biraz kaş çizmek gerekir, nasıl devam edersiniz. Gölgelerin yardımıyla bu elde edilemez. Kaşların üst kısımlarını çizerek, bir ev yaratıyormuş gibi, kadın vampirinin etkisini yaratabilirsiniz, görüntü cesur ve şık olacak.

Öte yandan, kaş gölgeleri çok doğal bir makyaj oluşturabilirler - yüzünde pek görülmezler.

Birkaç incelik var: Eğer gözlerin de ayrı kurduysanız, köprüden daha yakın başında daha fazla gölgeler, uygulayabilir ve bu yakınsa, o burnundan kaşların parçası, odak ucuna aktarılır boyamak gerek yoktur. Genellikle, bu arada, (yukarıdaki durum hariç) kaş geniş kısmını boyamak için tavsiye edilmez, bunun ağır kişi olduğunu kabul edilir.

Kaşların göz farı, özellikle geniş kaşların sahiplerine uygundur, çünkü kalem genellikle kabaca görünür.

Gölgelerin seçimi çok büyük: bütçe Ffleur'dan kitle pazarına (örneğin Pupa) ve ünlü MAC'ye.

Göz farı, direnç, kaplama, uygulama kolaylığı gibi farklılıklar da vardır. Ayrıca, pahalı gölgeler, kural olarak daha fazla gölgeye sahiptir.

Genellikle gölgeler matdır, ancak istisnalar vardır. Böylece, gölge kaş MAC saten ve hatta inci vardır. ve bu nedenle, ilgili paletleri, sofistike, çok renkli - bu marka kozmetik olarak profesyonel makyaj sanatçılarının veya kaş tasarımında deneyime sahip olanların üzerine odaklanmıştır.

Her iki gölgeyi ve kaşlara özel bir balmumu içeren Pupa kaşları için harika gölgeler vardır. Yazısız kaşları olanlara faydalıdır.

Birçok gölgeler iki renkte satılır - bir -karanlık, kaşları doldurmak için ve ikinci - ışık, kaş altında uygulanmalıdır. Böylece bakışlar açılır. Bu tür paletlerdeki renkler, özel olarak ve birbirleriyle mükemmel bir şekilde birleştirilmektedir.

Gölgeleri seçerken dikkat etmelisiniz.fırça - uygunsuz bir şekilde uygulanacak olağan uygulayıcı, eğimli uçlu bir fırça olmalıdır. Ayrıca, gölge düzeltildiğinde sadece "iç" kaşların kalması yeterlidir. Çok sayıda profesyonel fırça var, bunları ayrı olarak satın alabilirsiniz. Çoğunlukla birkaç fırça setinde - örneğin, oval olan - balmumu için tasarlanmıştır, ancak pratikte görüldüğü gibi, bir tane - kesik kıllara sahip olanı yönetmek oldukça mümkündür. Fırçaya özen göstererek uzun bir zaman sürecek. Ancak, her gün balmumu ve kaşlarınız için göz farı kullanırsanız, o zaman balmumu için profesyonel bir fırça almak daha iyidir.

Kaşlar için gölgeler - sağı seçin

Kaşlar için gölgeler - sağı seçin

Related news

 • Gölgeli Jean Trendi 2017 2018
 • Sıvı Yağlı İrmik Helvası Videosu
 • Kim bir kapıcı: meslek tanımı ve meslek

 • Kaşlar için gölgeler - sağı seçin 86

  Kaşlar için gölgeler - sağı seçin


  Kaşlar için gölgeler - sağı seçin 70

  Kaşlar için gölgeler - sağı seçin 10

  Kaşlar için gölgeler - sağı seçin 15

  Kaşlar için gölgeler - sağı seçin 17

  Kaşlar için gölgeler - sağı seçin 52

  Kaşlar için gölgeler - sağı seçin 36