Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol

Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol


Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 63 12.02.2019, 20:49

Kadyshev'in Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol

Vatandaşlarımızın bir kuşağı değil"Altın Yüzük" topluluğunun keyfini çıkarmaya ve beğenmeye devam ediyor. Çok sıradanydı: Sahibi, eşsiz Nadezhda Kadysheva olan kasetçadan dökülen masa, misafirler ve büyülü ses. Bu abartılı kadının biyografisi çoğunlukla müzik notalarından oluşuyor; ancak içerdiği bölümler var: ailede, sevgisinde ve duygularında.

Çocukluk ve gençlik

Kadyshev'in umudunun biyografisi

Kadysev'in Çocukluk Umutunun biyografisi parlamazdı.Bir çıngırak kahkahası Bu sefer kesinlikle mutlak olarak nitelendirilemez. Kız 1 Haziran 1959'da Samara bölgesinde bulunan Eski Maklaus köyünde dünyaya geldi. Küçük prenses, ebeveynleri ve dört kızkardeşiyle çevrili büyüdü. 10 yıla kadar. Sonra sanatçının annesi öldü. Düşünmeden uzun süre babası üvey annesini eve getirir. Ve Cinderella'nın hikayesi bir gerçek haline geldi: Nadia ve kızkardeşleri kimseye faydasız kaldı. Yaşlı - Verochka - şehre gitti ve fabrikaya yerleşti. Ortalama akrabalara gitti. Kadyshev'in Hope ve kızkardeşi Lyubochka'nın biyografisi, Evden uzakta --bugulma'nın yatılı okulunda. Orada bir sanatçı olarak yeteneğini ortaya koyduğu, derste tanınmış kompozisyon "Eaglet" i söyleyen kişi varmış.

14 yaşındayken kız çalışmak üzere ayrılırfabrikada dokumacı. Dört yıl sonra elini Ippolitov-Ivanov okulunun müzik bölümünün girişinde bulmaya çalışıyor ve sınavlarda başarısız oluyor. Kadyshev'in Hope biyografisi önümüzdeki sene stres, yetersiz beslenme ve sıkı çalışmadır: bir kız hazırlık kurslarına katılır, bunları işle birleştirir, bazen de elektrikli trenlerde rüyaya düşen yorgunluk.

İkinci deneme daha başarılıdır - veUmut bir öğrenci olur. Okurken kız, Enstitü öğrencilerinin yaşadığı bir yurtta yaşıyor. Gnesin. Bu adamlardan birisi, sanatçının gelecekteki kocası - Alexander Kostyuk.

Kariyer ve kişisel yaşam

umut kadyshev biyografisi

Nadezhda hala okul öğrencisi iken"Mosconcert" in birleşmesi sırasında düzenlenen topluluk "Rossiyanochka" da çalışıyorlar. Vokal verilerini geliştirmek ve sevdiği Alexander'a daha yakın olmak için, okul kızından mezun olduktan sonra Müzik Enstitüsüne girer. Gnesin. Sınıfına Profesör Nina Meskko tarafından liderlik edildi.

1983'te Kadisheva Umut'un biyografisi "Aile" adlı yeni bir bölüm açar - bir kız Alexander ile evlenir ve gelecek yıl çiftin bir oğlu olan Gregory vardır.

Beş yıl sonra sanatçının kocası örgütleniyorUmut solist olduğu "Altın Yüzük" topluluğu. Beş yıl boyunca, sanatçılar sadece yurt dışında performans gösterdi. Bir güne kadar, şirket "Birlik", onlara işbirliği sunmuyor. O andan itibaren bu topluluk ve onun enfes solisti Rusya'da popüler oldu.

Kadeşev Umutunun Biyografisi: diskografi

kadisev fotoğraf umut

Bu müzikalin tüm zamanları içinGrup 20 stüdyo albümü yayınladı. En popüler şarkılar Sanatçı "benim hatam mı ..." dir "İşte gorochki aşağı olan birisi Stream "ve diğerleri Akan"," Geniş Nehri "" bu.

Parlak elbiseler, payetler ile mayınları, beyaz, yüksektaranmış saçlar, parlak makyaj ve sıradışı bir büyülü ses - bu oyuncu Nadezhda Kadysheva. Şarkıcının fotoğrafı makalemizde. Ancak, kendi stilini periyodik olarak değiştirir ve tamamen farklı bir makyaj kullanır. Sadece dudaklarından akan büyülü şarkılar her zamanki gibi büyüleyici kalır.

Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol

Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol

Related news

 • Harley Quinn Karakteri ile Bütünleşen Margot Robbieden Film Sürecine Dair 15 İlginç Bilgi
 • Tropik Afrika çeşitliliği
 • DAMLA BONCUKLA SİYAH YAZMA OYASI
 • Minecraft Xbox One, PS4 ve PS Vitaya Geliyor
 • Zeytinyağı

 • Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 4

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol


  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 71

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 16

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 2

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 81

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 6

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 18

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 26

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 100

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 17

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 22

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 43

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 26

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 79

  Kadyshevin Umutunun biyografisi ve başarısına giden yol 60