Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 30 09.02.2019, 19:08

Kasha "Bebek Bakıcısı": ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim

Anne için bebeğin görünüşüyle ​​anne başlaryepyeni bir hayat. Şimdi, sadece düşünemediği ama aynı zamanda şüpheli olamayacağı endişeler ve problemlerle başa çıkıyor. Bu tür endişelerden biri, tamamlayıcı beslenmenin başlangıcında kırıntıları için hangi tür yulaf ezmesi seçeceğine karar verilmesidir. Sonuçta, daha sonra pek çok değerli önemsemeyi hesaba katmak önemlidir - ve tadı (eğer tatsızsa, çocuk yemek yemeyi reddederse), besinleri, mineralleri ve tüm zararlı katkı maddelerinin yokluğunu hesaba katmak önemlidir. Bir seçenek "Bebek Bakıcısı" püresidir. Bu konuyla ilgili değerlendirmeler çok çeşitlidir, bu nedenle, son bir seçim yapmadan önce, bunlarla aşina olmak gerekir.

"Bebek Bakıcısı" ile tanışıyoruz

Dikkatli anneler hemen ortaya çıkıyorMantıklı soru: 200 g kuru karışımdan yirmi gram yulaf lapasını nasıl pişirebilirsiniz? Standart porsiyon kutuları ile karşılaşmış olanlar, bir paketin sadece 7 porsiyon için tasarlandığını bilmektedir. Ancak bu, anneler tarafından bilinen, anneleri tarafından bilinen ve daha lezzetli ve kullanışlı bir şey arayan anneler tarafından bilinen "Baby Sitter" adlı yulaf lapası adı altında lezzetli bir bebek ürünü için geçerli değildir. Ve bu püresi kesinlikle doğru bir seçime atfedilebilir, çünkü bu sadece besleyici ve ekonomik değildir. Bebeğe hem tat hem de yarar sağlar.

Vitaminler, mineraller - bu en iyi kahvaltı!

Ve aslında, kim böyle bir karışıklık denedi ki,zevk teyit edecektir: minik parçalar için püresi her zamanki kısmının hazırlanması için, karışımın sadece iki kaşık yeterli olacaktır. Bu neden mümkün? Bu bir sır değildir, çünkü kuru bir ürünün bu kadar sade bir tüketimi, sıcak jelatinizasyonun uygulanmasının ve tahılların termal bir yöntemle işlenmesi için modern teknolojik sürecin sonucudur.

lapası bebek yorumlar

Hazır yulaf lapasında kesinlikle tüm yararlı maddeler depolanır. Bu arada, henüz bilmiyorum olanlar için, püresi "Bebek Bakıcısı", yorumİnternet ile doldurulmuş, içerirŞüphesiz bebek için çok yararlı olan 8 mineral ve 13 vitamin. Bu, kalsiyum, demir, folik asit ve çocuğun sağlığı için önemli olan diğer hayati unsurları içerir.

Teknolojik sürecin avantajı nedir?

Diğer çocuk püresi lapa "Bebek Bakıcısı" aksine, yorumlarÇocuk hekimlerinin onun hakkındaki önerilerini içerenbebekleri beslemek için kullanmak, bir dizi özelliği vardır. Bunun için mikroelementler kapsüllerde mevcuttur. Sıvı karıştırma işlemi gerçekleştiğinde, bunlar pürenin bileşimine dahil edilir ve nihai üründe eşit olarak dağıtılır. Bu, diğer kastaların kasıtlı bir avantajıdır.

sütlü lapası bebek yorumlar

Kapsüllerde mikro elementler, güvenilir bir şekildeOldukça yıkıcı olan ıslak etki ve ısıl işlemden korunur. Ve üretim sürecinin sona ermesinden sonra - tüm eylemin bir sonucu olarak - hazır porselenler, mükemmel tat nitelikleri ve bebek için kuşkusuz besin değerine sahiptir.

Kahvaltı sırasında, kapsüller mideyeÇocuk, orada yavaş yavaş çözünmeye başlar, bu da minerallerin ve vitaminlerin tamamen emilmesini sağlar. Böyle lezzetli bir yemek yemeye karar veren hem çocuk hem de yetişkinlerin sağlığı için hiçbir tehlike, yalnızca iyi faydaları temsil etmemektedir.

Biz çocuk için avantaj seçiyoruz

Bugün, mağazalar krohtulek için oldukça geniş bir yiyecek yelpazesi sunduğunda, genç bir anne bunu hemen anlayamıyor ve doğru ve aynı zamanda en uygun seçimi yapamıyor.

karabuğday bebek buğdayı

Karapuzika diyetinde bir yulaf lapası -En önemli yemeklerden biri. Hem evde hem de satın alınabilirler. Annem satın alınan ürüne tercih ederse, satışa sunulan seçenekleri anlamamız gerekir.

Kalite kontrol - öncelikli

Püresi "Bebek Bakıcısı", hangi değerlendirmeleri genellikleEbeveynler bebeğin diyetine girdikten hemen sonra hemen ayrılırlar, dört aylık yaşta kırıntılara uygundurlar. Çok lezzetli, bu yüzden en titiz gençleri bile sevebilirsiniz. Neye dikkat etmeliyim? Bu sütsüz bir tahıl "Bebek Bakıcısı" dır. Onunla ilgili yorumlar üreticilere teşekkür eder, çünkü süt eksikliği, alerji riskinde önemli bir azalma anlamına gelir.

karabuğday bebek buğdayı süt ürünleri içermez

Bu tahılların üreticisi İsrail’dirYüzyılın üçte biri için çocuklar için gıda üretimi yapan "URBIS" şirketi. Ürünlerin kalitesi üzerinde kontrol, üretimin her aşamasındadır. Kırıntıların ihale sindirim sisteminin özelliklerini dikkate alarak püresi bileşimi geliştirilmiştir. Bu diyette şeker, tuz, tatlandırıcı veya dolgu maddeleri bulmak imkansızdır. Ayrıca, annelere tavsiyede bulunan çocuk doktorları, beslenmeye nereden başlayacaklarını, bu karışıklığı oldukça tavsiye edebilirler.

karabuğday vkusnotischa

Yönetim için önerilen tahıllardan biriİlk yemek, tabii ki, "Bebek Bakıcısı" karabuğday lapası. Onun yorumları bebeği sevdiği gerçeğini ifade ediyor. Ve hatta çok fazla. Pek çok anne, 6 aylıktan itibaren ona eşlik etmeye başlar. Bu püresi, hem suda hem de sütte, bebek formülünde veya diğer sıvılarda mükemmel şekilde seyreltilir. Pişirmek için, fazla zaman yoksa veya çocuk çok sabırsız ise, sadece birkaç dakika sürer, bu çok uygundur.

Şeker ve tuzsuz püresi olmasına rağmen,Yeterince lezzetli, bebekler genellikle tüm çeşitlerini büyük bir zevkle yerler. Tek dezavantajı yüksek maliyeti (200 gram kutu için yaklaşık 410 ruble) ve mağazalarda bulmak neredeyse imkansız.

püresi bebek bakıcısı mısır

Yani, püresi "Bebek Bakıcısı" buğday, süt ürünleri içermez. Elbette anneler, kalitesi hakkında konuşurlar. Kutu çok basit ve mütevazı ve fiyat "ısırıkları" görünüyor, ancak sadece bakım veren anneler tarafından etkilenebilir değil. İlk olarak, üretici her zaman sadece kaliteli doğal ürünler sağlar. İkincisi, pürenin şaşırtıcı kıvamı: gerçek bir tahıldır ve bu çok tahıllar ağızda çok yumuşak bir şekilde çözünmektedir. Bu kalite hem henüz bir dişi olmayan çocuklar hem de bunları daha önce almış olanlar için iyidir. Üçüncüsü, pürenin içinde doğal bir tat var. Dördüncüsü, iyot ve demir ile zenginleştirilmiştir. Yani çocuğunuzun sağlığını korumayın.

Çocuklar başka nelerden hoşlanır?

İşte bundan iki daha lezzetli ve aromalı portatiflerdizi. Yulaf "Bebek Bakıcısı" mısır. Bu mısır gevreğinin yorumları, önceki yulaf lapası hakkındaki heyecanlı ifadelerden biraz farklı. Ancak, büyük olasılıkla, bu, bütün çocukların, zevkle mısır yemesi değil gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Biraz tuhaf ama daha az kullanışlı değil. Çocukları memnun edemeyen tek şey, bu lapa hazırlanırken topaklar oluşturmanın mümkün olmasıdır.

Yulaf lapası "Bebek Bakıcısı" yorumiyi. Anneler karapuzikovun beslenmesinin başlangıcı için de oldukça uygun olduğundan eminler. Ek olarak, süt, su, meyve suyu veya sebze suyu üzerinde yetiştirilebilir. Ve kaç porsiyon kaşığı ekleyeceğinize ve hangi sıcaklığın sıvı olacağına bağlı olarak, seçim yapma tutarlılığı.

yulaf lapası yulaf lapası bebek yorumlar

Kural olarak, çocuğa herhangi bir yiyecek vermeden önce, anne önce dener. "Bebek Bakıcısı" birçok annenin kalplerini (ve karnını) kazandı. Onu dene. Karapuziki çok memnun olacak!

Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirimresim Fotograf fotograflar

Related news

 • Yağlı Ciltten Kurtulmak için 7 Etkili Yöntemler
 • İstanbul Yaz Okulları 2016
 • Genç Bir Cilt İçin İpuçları
 • Fotoğraflarda Güzel Çıkmanın 7 Basit Kuralı

 • Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 27

  Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim


  Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 3

  Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 55

  Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 56

  Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 56

  Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 6

  Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 51

  Kasha Bebek Bakıcısı: ebeveynlerden ve çocuk doktorlarından geribildirim 52