Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 92 18.02.2019, 05:01

Kayak merkezi "Loza" - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil

Banliyölerde yaklaşık yirmikayak merkezleri. "Snezkom" 'un yanı sıra, hepsi açık havada bulunur ve yalnızca kış sezonunda çalışır. Bununla birlikte, hepsi modern standartlarla donatılmamıştır. Beş tanesinden ayrı olarak tek tek çıkarmak mümkündür. Bunlar Moskova yakınlarında "Loza", "Sorochany", park "Yakhroma", kulüp "Shukolovo" ve "Chulkovo" gibi kayak merkezleri. Moskova bölgesi İsviçre'den uzakta ve en ilgi çekici parkurların temsil edildiği Dmitrov ilçesinde bile maksimum 100 metre yükseklik farkı var. Ancak bu tatil beldelerine arabayla veya trenle yalnızca birkaç saat ulaşabilir, aksine en azından birkaç gün boyunca bir araya gelmeniz gereken yol, konaklama ve yemek için ödeme yapmanız gereken "serin" olanlardan farklı olarak.

Dmitrov ilçesindeki en iyi kayak merkezlerinden biri

asmanın kayak merkeziBaşkentin hemen yakınında, sadeceYaroslavl karayolu boyunca 50 kilometre uzaklıktaki Sergiev Posad kasabası yakınlarında, kayak merkezi "Loza" bulunur. Yaroslavl istasyonundan arabayla veya trenle oraya gidebilirsiniz. Kayak merkezi "Loza", programın genişletildiği günün Cuma ve Cumartesi günleri hariç 10: 00-20: 00 saatleri arasında açıktır - sabah 10'dan akşam 10'a kadar sürebilirsiniz. "Büyük Dağ" daki üçüncü asansörün çalışma modu sınırlıdır.

GC Loza bölgesine giriş ücretsizdir. Sadece asansör, eğitim ve ekipman kirası ödenir. Asansörler için 5 tarif var. Bunlardan Medeni Kanuna kişisel ziyaret programınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. 6 yaşın altındaki çocuklar ve emeklilik yaşındaki insanlar serbest asansörü kullanmaktadır.

Loza GC rotaları

Kayak merkezi "Loza" 4 farklı arazi yolundan oluşmaktadırkayak merkezi resmi web sitesi200 ila 350 metre uzunluğunda. İnişlerde yükseklik farklılıkları - 50 ila 70 metre arasında. Yamaçlara kar topları uygulanır. Eğitim altına girmek dışında yollar aydınlatılmış ve asansörlerle donatılmıştır. Burada dağ kayağı, snowboard ve snowboard yapabilirsin.

GC "Loza" da asla fazla ziyaretçi yok. kış sporları Aşıklar yeni ekipman çalıştırın ve kayaklar üzerinde durmak için çocuklara öğretmek olan hafta sonu geçirmek için, sezon başlamadan önce veya ciddi yamaçlarında bir gezi öncesinde "ısınmak" ve sadece büyük (Moskova eğitimi hizmetleri diğer tatil daha ucuzdur).

GC "Loza" nın Altyapısı

Kayak tesisi "Loza", yanı sıra tüm Moskova yakınlarındaTatil köylerinde, deneyimli kayakçıların hızla "kayak yapmaya başladıkları" yeni başlayanlar için bir çocuk kayak okulu vardır. Eğitim, deneyimli antrenörler tarafından sadece 350 metrelik bir uzunluğa sahip olan eğitimsel iniş üzerinde gerçekleştirilmektedir. GC'de çocuklar için ekipman, kayak, snowboard veya bigfoots alabileceğiniz bir kiralama var.

Moskova asma yakınındaki kayak merkezleri

Arabalar için büyük otopark ücretsizdir.tatillerde ve hafta sonlarında bile yeterli alana sahiptir. Rahat bir kafede mükemmel bir şekilde hazırlanmış: yerel pirzola ve tatlıları asla unutamayacaksınız. Piknik meraklıları için yakacak odun alabileceğiniz mangal ve şiş kiralamak mümkündür. Bu arada, otel "Sunrise" ya da en yakın tatil evinde bir iş alabilirsiniz, böylece gerçek bir birey ya da aile tatili oluşturur.

Kayak merkezi "Loza" nın avantajları

Kamu Hizmeti "Loza" ciddi bir hizmet kurduGüvenlik, herhangi bir olaydan kaçınıyor. Bir sağlık hizmeti var. GC "Loza", Moskova ve Moskova bölgesindeki kayak tutkunları arasında çok popüler. Burada yeni başlayanları kabul eden sürekli bir kontenjan var. Tatil hakkında ziyaretçilerin yorumları değişmez mükemmel.

Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatilgaleriler resim Fotograf Goruntuler

Related news

 • Bu virüsler sizden habersiz kripto para üretiyor
 • AK Partide Kurtulmuş ve Çelik, Yıldırımı zor durumda bıraktı
 • Makarna Yapmanın Püf Noktaları
 • Örgü Panço Kaç İlmekle Başlanır

 • Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 22

  Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil


  Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 100

  Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 87

  Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 61

  Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 80

  Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 19

  Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 35

  Kayak merkezi Loza - metropolis yakınlarında harika bir kış tatil 82