Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri

Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri


Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 70 12.02.2019, 04:56

Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri

Genellikle, spor ayakkabıları sıcak ile ilişkilidirGünışığı: yaz, sonbaharın başlangıcı veya ilkbaharın yüksekliği. Bu nedenle, bir şekilde hala alışılmadık sesler "spor ayakkabıları kış". Aslında içlerinde ne olabilir? Bununla birlikte, modern modeller kar sürüklenmelerinde bile en sevdiğim ayakkabıları sergilemek için oldukça izin verir.

spor ayakkabıları, kışEn ünlü markalarspor ayakkabı üretiminde uzmanlaşmak, mutlaka soğuk mevsim için bir çizgi üretmek. Çünkü kar pencere dışında düştüğü için Aslında, her zamanki rahatlığından vazgeçin!

Kış ve kışlık ayakkabılar arasındaki fark nedir? İlki yalıtımlı astar. Bu nedenle, hem doğal hem sentetik (ilk hala daha iyidir), yün, neopren olabilir (bu yeni bir ısı tasarrufu sağlayan malzeme). Üreticiler dili unutmaz, aynı zamanda bir kapitone ile tedarik edilir. İkincisi özel bir astardır. Ayrıca izole edilmiştir. Genel olarak, yüksek kaliteli modeller eksi 20 derece soguktan kurtulabilme kabiliyetine sahiptir. Ve ayakları erimiş karla ıslatılmadığını, üreticilerin ayakkabıların dış yüzeyini özel su itici bileşiklerle emprenye ettiğini.

kış erkek spor ayakkabılarıSeçim Kriterleri

İstediğiniz bir diğer önemli nokta dadikkat spor ayakkabılarınızı seçtiğinizde - kışlık tabanlarda yeterli kalınlık ve oluk olması gerekir. Aksi takdirde, dondurma yapmaya ve buz üzerinde kaymaya başlayarak, çürükleri veya daha da kötüleşen kırıkları sürekli olarak riske edeceksiniz.

Ayrıca yüksek modeller satın almak daha iyi, onlarAyakkabıların içinde düşen kara karşı koruyun. Ama dantel edip, Velcro veya fermuar - önemli değil. Burada sadece kendi tercihleriniz doğrultusunda yönlendirilirsiniz.

Bu gibi ayakkabılarınUnisex kategorisi, kış erkek ayakkabıları, harici olarak daha ayrılmış gözüküyor. Buna ek olarak, erkek ayaklarının özel yapısını hesaba katan tasarım özelliklerine de sahiptirler. Bu ayakkabı için yoldaşlar olarak, olağan kot, aşağı ceket, atlama teli, kazak seçin - sıcak ve rahat. Her ne kadar modern moda çok özgün bir kombinasyon sağlar. Belli bir cesaretle, en sevdiğiniz spor ayakkabılarını draped kısa kat, kadife veya tüvit ceketi ile deneyebilirsiniz.

kama üzerinde kış ayakkabıBayan modeller, her zaman olduğu gibi - daha canlı vezarif. Burada, çeşitli çizimler, renkler ve dekoratif öğeler (örneğin, inanılmaz popüler altın ve gümüş çiviler veya perçinler) vardır. Yukarıda söylenenlerin tümü, kama üzerindeki şimdiki moda kış spor ayakkabılarını tam olarak göstermektedir. Snickers (ikinci isim) güzel bayanlar ile görülmemiş bir popülerlik kazandı. Gerçek şu ki, bu atletik ayakkabılar elbiseler ve eteklerle oldukça iyi görünüyor. Ve gerçekten, skinny jeans veya sıkı sıcak taytlar onlar için özel olarak yaratılmış gibi görünüyor. Stilistler, kış gardırobunun birçok ilginç ve orijinal fikirlerini sunar. Seçimi gerçekten kaçırmam gerekmiyor.

Ancak spor ayakkabılarını sevdiğiniz her şey, kış modelleri hala 25 veya 30 derecenin altındaki sıcaklıkları düşürmek için tasarlanmamıştır. Bu nedenle, özellikle şiddetli donlarda, sağlığınıza dikkat edin.

Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri

Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri

Related news

 • Ayakta hematom, tedavi
 • Bitlis Haberleri: Bitlis kent merkezinde eğitime kar tatili
 • Kasımpaşalı yıldız Özgür Çek: Şampiyon olmak isteriz
 • Beyaz Kıyafet Kombinleri
 • Son Trend Gölge ve Röfle Eğilimleri

 • Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 59

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri


  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 91

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 90

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 72

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 34

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 87

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 95

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 76

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 47

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 63

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 72

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 91

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 96

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 82

  Keds - kar yürüyüşü için kış seçenekleri 22