Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak

Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak


Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 68 18.01.2019, 16:53

Kendi dacha'nız için basit mobilyalar yaratmak

Kendi elleriyle yazlık ikamet için mobilyalar yaratmaiş ilk bakışta göründüğü kadar zor değildir. Malzemeler ahşap, metal, plastik vb. Olabilir. Çoğu zaman, bahçe mobilyaları yapılır, sıralarda tezgahlar, masa ve sandalyeler vardır.

Verim için basit bir tezgah yapıyoruz.

dacha için kendi eller için mobilyalarEğer bir profesyonelin becerilerine sahip değilsenizmarangoz, daha sonra sırt ve dekor olmadan en basit tezgah yapmaya çalışın. Bunu yapmak için, kalın bir planktonu ve bunun için bacaklar göreceğiniz iki taban gerekir. Taşlar, parçacıklar, borular ve bulabileceğiniz her şey olabilir. Bu parçalar tezgahın kurulacağı yere sıkıca gömülmelidir. Bundan sonra, tahta üst kısmına koyabilir ve bacaklarına sıkıca çivilemezsiniz. Herhangi bir renk veya vernikle boyayın. Kendi elleriyle dacha için böyle ahşap mobilya çok basit yapılır ve yeterince uzun sürecek.

Yazlık ikamet için dekoratif bir bank yapıyoruz

Bir miktar çaba gösterebilir ve sırtınızla dekoratif bir bank yapabilirsiniz. Üretimi için, birlikte biçilmişkendi elleriyle dacha için ahşap mobilyalarkütük parçaları - kütükler. Zımparalanmalı ve bir blowtorch ile yakılmalıdır. Her parçayı antiseptik ve vernikle kaplayın. Kurutulurken destekleri günlüklerden yükleyin. Yatay bir konuma yerleştirilmeli, bundan sonra tezgahın ana unsurlarını (örneğin, koltuk sırt ve sırt gibi) takmalıdır. Orijinal sürüm, düz levhalar kullanmayan bir seçenek gibi görünecektir, ancak, örneğin, asimetrik ya da virajlı. Bu, dacha için elle yapılan, orijinal görünen ve sahiplerinin zevkini vurgulayan mobilyalar sağlayacaktır. Böyle bir bankta basit bir masa hazırlayabilirsiniz; bunun için kapak için birkaç pano ve bacak için bir günlük gerekir. Bu unsurlar, bahçedeki ağaçların altında dinlenmek için rahat bir bölge yaratabilecekleri yardımlarıyla birbirlerini tamamlar. Yazlık bir ev için çamdan mobilyalar en iyisidir. Güçlü ve güvenilir olacak.

Kendi elleriyle metal mobilyalar

yazlık ikamet için çam mobilyalarıIçin ahşap mobilya yapmak istemiyorsanızvermek, metal yapmaya çalışmak. Üretmek için kalın çelik borulara ihtiyacınız olacaktır. Çapları yaklaşık 16-25 mm olmalıdır. Bu amaçlar için mükemmel eski karyoladan tüpe uyacak. Kum içine döküp yavaşça arzulanan oranlara kadar viraj vermeleri gerekir. Bundan sonra, birkaç boru cıvata ve somun ile metal burçlarla bağlanmalıdır. Sonuç olarak, bu gibi mobilyaların montajı kendi ellerini vermek için orijinal bir sandalye veya hatta bir koltuk elde edecektir. Su geçirmez verniklerle kaplanabilir.

İpuçları

Mobilyaların birden fazla hizmet etmesini istersennem, rüzgar ve güneşten zarar görmeyecek güçlü yeni malzemeler seçin. Dacha için mobilya hazırlarken kendi ellerinizle acele etmeyin. Dikkat burada önemlidir. Bunu düşünmek ve birkaç kez ölçmek daha iyidir, aksi takdirde sonuç tam olarak ne istediğiniz olmayabilir. Ülke mobilyası için kullanılacak malzeme, nerede kullanılacağına göre seçilir. Yani, cadde için yüksek kaliteli ahşap almak daha iyi, ve bir oda için kontrplak da uyuyor.

Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak

Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak

Related news

 • Demir vitriol: bahçede uygulama
 • Bebek Battaniyesi Yapılışı
 • Kendi ellerinizle çizilmeye karşı otomobil camlarının parlatılması
 • Mekong Deltası’nda romantizm

 • Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 48

  Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak


  Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 34

  Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 52

  Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 51

  Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 44

  Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 87

  Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 82

  Kendi dachanız için basit mobilyalar yaratmak 40