Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız

Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız


Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 30 07.03.2019, 16:38

Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız

En popüler günün gerçeğine rağmenBütün azizler Birleşik Devletler'i kullanıyorlar, Rusya da Cadılar Bayramı kutlamaları geleneğini kabul ettiler. Bu gün çok orjinal bir yol işaretleri: herkes korkutucu maskeler giyen veya sokaklarda hakkında yürüyen ve yayaları korkutuyorsun eğlenmenin bu formda, ürpertici makyaj empoze.

Cadılar Bayramı için su aquagrimKorkunç bir görünümün kötülüğü korkutup kaçırdığına inanılıyorEfsaneye göre, yıllar içinde bir gece yaşayan insanlarla dolaşan ruhlar. Cadılar Bayramı için makyaj kullanan küçük çocuklar kötü cüce, leprechaun ve şeytana dönüşürler. Gördükleri, tatlı isteyen tüm kapıları çalarlar. Geleneksel olarak, ev sahipleri kesinlikle motiflerle bezenmiş bir gençliği teşvik etmelidir. Kendilerini korkunç canavarlara en çok benzemek için bazı insanlar bile imajın olabildiğince gerçekçi olmasına yardım eden profesyonellerin hizmetlerine girerler. Ancak gerçekte bu gerekli değildir: Cadılar Bayramı için kendi ellerinizle makyaj yapabilirsiniz.

Elbette, normal gölgeler paleti yapmaz. Olursa olsun cadılar, zombiler ya da başka canavar şeklinde o gece görünmesini istediğiniz olsun, önceden akvagrim Halloween satın daha iyi olurdu. Bununla birlikte, görünümünüzü tanımanın ötesinde değiştiriyorsunuz. Bu durumda, pahalı uzman hizmetlerini gerekmez: Bir kural olarak, bu tür "kozmetik" nin tüm bu setleri oldukça ayrıntılı talimatlar içerir.

Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınKendi elinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınBir usta gibi hissetmek için harika bir fırsat. Sen ve bu eğlenceli ve mutlu bayram olacak kiminle arkadaşları ve tanıdıkları dönüşüm sürecine bağlanmak için emin olun. Eğer bir tanesi "güzellik" çizme sanatında daha tecrübeli ise, diğerlerine yardım etsin. görünüşlerine iyi bak, istenen etkiyi sağlayacaktır: İnsanların ilk elden korkunç canavar, vampir ya cadı görmek için titreyecek yolda karşılaştı.

Tüm aksesuarları özel olarak satın alınmağaza, ancak festival fiyatlarının arifesinde büyümeye eğilimli olduğu ve ürünlerin anında satın alındığı için bunu önceden yapmak daha iyidir. En az bir kez elinizde Halloween ile makyaj yapmış olmanız, bu günü sürekli olarak kutlamak, sürekli olarak tekrarlayan yaratıklarda yeniden canlanmak isteyeceksiniz.Cadılar Bayramı için makyaj

Bu etkinliği kutlamak istiyorsanızAile çevresi, çocukları bağladığınızdan emin olun. Çocuklar, başkaları gibi, eğlenmeyi severler ve bir gece onları teröre neden olan yaratıklara dönüşmelerini rica ederseniz sevinirler. Tabii ki, görünüşlerine dikkat edemezler, bu yüzden onlara yardım etmelisiniz. Bu tatilin anısına bir fotoğraf raporu attığınızdan emin olun: resimleri gözden geçirirken, bir sonraki fırsatı Cadılar Bayramını kutlamak için sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

Kimin için giyineceğini bilmiyorsan, o zamantemalı sitelere bakın. Akranlarına danışmak ve alışverişe gitmek gereksiz değildir: Cadılar Bayramı için makyajınızı kendi ellerinizle yapmak da dahil olmak üzere tatil için gerekli olan nitelikler önceden satın almanız gerekir. Katılımcı detayları unutmayınız: bir saç kesimi yapmak, paçavra giyinmek ve giysi kan taklit eden kırmızı boya ile serpilir. Ancak o zaman böyle bir görüntü tam olarak kabul edilebilir.

Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız

Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız

Related news

 • Türk şirketlere 8 milyar dolarlık iş imkanı
 • Çocuklar için Kodlama
 • Motor yağı Lukoil - yeni neslin bir ürünü
 • Gümüşhane Üniversitesinin Tek Kişilik Dev Eğitim Kadrosuna Bir Çift Lafı Olan 18 Kişi
 • Rus turist tartıştığı garson tarafından öldürüldü

 • Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 52

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız


  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 35

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 58

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 100

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 17

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 51

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 57

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 40

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 10

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 87

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 91

  Kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj yapınız 88