Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım

Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım


Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 76 01.02.2019, 15:09

Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım? Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım?

"Kocam benden nefret ediyor ..." Bu cümle, aile yaşamı istediği kadar iyi olmayan kadınların dudaklarından çok sık geliyor. Ne yapmalıyım? Ne yapmalıyım?

Ailedeki problem

İnsanlar bir süre birlikte yaşarsa,hayatlarında monotonluk olduğu haberleri. İlk bakışta her şey güzel ve harika, ama daha yakından baktığınızda, bu hislerin ve bu tutkunun artık mevcut olmadığı hemen fark edilir. Geçmiş yaşamda bir yerlerde kalmış gibiler.

kocam benden nefret ediyor

Bunun olmasını önlemek için periyodik olarak bir çeşit "sarsıntı" ayarlamalısınız. Sonuç olarak, ilişkiler daha önce olduğu gibi, belki daha da iyi olacak.

Aynı durumda, eşlerin hiçbiri bir şey yapmadığında, duygular yavaş yavaş kaybolur ve kayıtsızlık onların yerine gelir. Ama nefretle karıştırmayın.

Değişikliklere dikkat edin

Bununla birlikte, eğer ailede böyle bir durum olursa, o zamanKadın daha yakın ve daha acı verici algılar. Karı, kocasının tavrındaki herhangi bir değişikliğin farkına varır girmez, her şey daha önce olduğu gibi, arzu edildiği ve sevildiğini iddia etmeye devam eder. Ve böylece bir süre devam edebilir. Ama kocam gittikçe uzaklaşıyor ve karısı gözlerini kapatıyor ve kendini aldatıyor, ideal bir evliliği oynuyor.

Yani hiçbir şekilde imkansız değil. Ve her ne kadar belli bir süre sonra bu oyun zaten mutlu bir aile değil, bir parodi olarak adlandırılıyor olmasından dolayı. Ve bu zorlu eylemsizlik döneminde, eşin alçakgönüllüğü yalnızca kocasının duygularını geri getirmeyecek, tersine, onu daha da yabancılaştıracaktır.

"Pembe gözlüklerde" her şeye bakmazsan, veTutumdaki küçük değişikliklere bile dikkat edin ve aynı zamanda analiz edin, sadece ailenizi kurtaramaz, aynı zamanda güçlendirebilirsiniz. Nihayetinde, eş tekrar çekildiğinde ve ikinci yarısı, bunu fark etmeyecek şekilde çalışırsa, iyi bir şeye yol açmayacaktır. Bir noktada, kocanın karısından nefret ettiği kesinlik ile söylenebilir.

faktörler

İlişkide bir çatlak olduğunu gösteren çeşitli faktörler vardır.

Evli bir hayatın başlangıcında herkes herşeyi yaptıysaBirlikte kocası her zaman karısının görüşünü dinledi, sonra kararlar vermeye ve sorunları ortadan kaldırmaya başlar, danışman olmadan ve hatta onunla paylaşmadan. Bu onun görüşünün onun için önemli olmadığı ilk işarettir.

koca karısı nefret ediyor

Bir kadın, kocası için çıkarları önce gelen kişiye dikkat etmelidir. Eğer öyleyse, o zaman sonunda, ilişkinin başlangıcında o güvenilirliğe ve desteğe sahip olmadığını anlayacaktır.

Eğer nit-picking ve kınamalar başlarsa, tahriş ve kızgınlık izlerse, bu bir şeyin değişmesi gerektiğine dair bir işarettir, aksi taktirde ilişkinizde yakın zamanda nefret olabilir.

Eğer eşi karısına saygı göstermezse, ama aynı zamanda doğrudan konuşmazsa, onu hem bir kadın, hem anne hem de metresi olarak sürekli eleştirir, buna da dikkat edilmelidir.

Eşler, birlikte oldukları zaman, konuşmak için ortak temalara sahip olmadıklarında, bu duruma özel önem verilebilir. Ve en basit anekdotta iyi bir gülüşün olması hakkında, ve söyleyecek bir şey yok.

Kocanın olmadığı zaman o anları göz ardı etmeyinkarısına dokunmak istiyor. Eğer bu faktör başlangıçta göz ardı edilirse, bir süre sonra, eşin en ufak bir okşama gösterdiği zaman, sevmediği ve tahriş etmediği sürece, karşılığında başka bir şey almayacaktır.

Ayrıca sevgilimin eve neden acele etmediğini sormak da acıtmıyor mu? Her şey kolaylık sağlamak için yapılmış gibi görünüyor, ama işten sonra eskisinden daha arkadaşlarla çalışmak daha iyidir.

eski kocam benden nefret ediyor

Kocanın karısıyla ilişkisindeki değişim açıkça fark edilir.kişisel alanını korumaya başladığında. Birincisi, bir kadın ona parmaklarının arasından bakar, daima bir mazeret bulur, ama nadiren kimsenin nasıl biteceğini düşünür.

Her şeyden önce, her şeyden önce, bir kadının bir şeyi değiştirmesi için zorlaması gerekir, aksi halde sonuç acınamaz olabilir.

Bir kadının dudaklarından sık sık duyabilirsiniz: "Kocam benden nefret ediyor ve bana hakaret ediyor, ne kadar saldırgan olduğumu düşünmüyorum". Ancak birkaç kişi, belki de, bir erkeği böyle bir tavırla kışkırtan eylemlerinden kaynaklandığını düşünmektedir.

Eski eş ile sorun

Evlilik, birçok durumda ayrı düşse bileerkekler sadece kötü duygu değil, ama tiksinti. Ne zaman adil seks diyor: "Eski kocası benden nefret ediyor, ben de yaptıklarını neden anlamıyorum?"

Bu gibi durumlarda birçok açıklama var. Sonuçta, her aile ve ilişki bireyseldir.

Ailenizde bu seçeneği göz önünde bulundurabilirsiniz.ilk tam uyum ve karşılıklı anlayışta, ama biraz zaman alır, karısı, kendini suçlu hissetmemek, doğru olduğuna inanmak, sürekli olarak bir şeyden hoşnutsuzluk duymak, çok hoş olmayan şeyler ifade etmemek ya da hukuka aykırı işler yapmak anlamına gelir. Koca her şeyi sakin ve skandallar olmadan algılar ve her şey için mantıklı bir gerekçe bulmaya çalışır. Ancak uzun bir süre için olamaz. İçinde, bu negatif birikir ve biriktirir ve sonunda, karısına o sevgi dolu ve hayranlık verici gözlere değil, nefretle dolu bakar.

Ve hatta boşanmadan sonra bile, eşinin bu kadar çabalayan masum "kurban" olduğunu düşünüyor. Ama sonuç olarak, sadece nefret akımları eski kocasından kaynaklanıyor.

Başka bir kadın

Eşi için durumlar da vardırkocası her şeyi mümkün ve imkansız kılıyor, iyi ve rahattı, ama bir süre sonra alıştı ve bunun her yerde ve her yerde olduğunu hayal ediyor. Önce gizlice değişmeye başlar ve sonra zaten açıktır ve ailesi terk ettiğinde belli bir an gelir.

Bir kadın çok sadık ve çok şefkatli,Ona getirdiği moral ağrısına rağmen, saf bir ruhla gitmesine izin verir ve ona sadece mutluluğu dilemekle birlikte, geri dönmesi istense bile geri dönüş yolu olmayacağını çok iyi bilir.

Yeni tutkusuyla yaşayan bir adamaKısa bir süre sonra, kaybettiği eski karısının formundaki hazineyi anlamaya başlar. Ama aynı zamanda kapıyı geri çalması gerektiğini düşünüyor - memnuniyetle geri alacak.

Ama eş, eski eşi bu şekilde reddedince, ilk başta böyle bir dönüşe şaşırır ve sonra ona kızmaya başlar. Çünkü o gerçeği ahlaki olarak kabul edemez.

Onun parçası için bir kadın bunu anlayamıyorumeski sadık tarafından tecrübe edilen saldırganlık ve nefret. Gitmesine izin veriyor gibi görünüyor ve kötülük istemiyordu, sadece geri dönmeyi reddetti ... Ve şu sorunun üstünü çiziyordu: "Eski kocan neden benden nefret ediyor?"

Bu durumda cevap çok basit. Eski karısından nefret etmiyor, ama kendisi, her şeyin değil herşeyin affedilebileceğinin farkına varır, ama insan sabrı sınırsız değildir.

Aile hayatında bir havza olduğundaan ve kadın kocasının onun için sevmediğini ve sevmediğini hissediyor, hemen paniğe kapılıyor, sonra ne yapacağını ve şu anda nasıl davranacağını soruyor.

Durumu analiz etmek

Davranışın daha fazla taktiğini seçmek ve onu daha da kötüleştirmemek için, önce bunun gerçekleşmesine neyin sebep olduğunu analiz etmeliyiz.

kocam benden nefret ediyor ve bana hakaret ediyor

Akla ilk gelen şey sevilen bir şeydir.başka bir kadın vardı. Ama kocanın karısından nefret ettiği anlaşılıyorsa bununla ne ilgisi var. Bir adam aileden ayrılmayacaksa, genellikle metreslerini değiştirir, ancak onun yarısının fark edilmesi kolay değildir. Bu olsa bile, o zaman bir cevabı var - bir çeşit çeşitlilik istiyordu.

Belki de görünümden sonra ilişki değiştiÇocuk, çünkü temelde, anne neredeyse tamamen bebeğe odaklanır. Bu sırada eş, o kadar çok dikkat etmediğinden öfke ve kızgınlık duygusu duyuyor. Sonra saldırganlık çekmeye başlar.

İyi ve doğru bir şekilde analiz etmekDurum, bir kadının kendi başına sonuçlar çıkarması ve bu kişiyle yaşamaya devam etmek isteyip istemediğini belirlemesi gerekir. Ya da en iyi seçenek bir boşanmadır, bundan hemen sonra değil, ama yavaş yavaş sadece barış ve huzurun değil, aynı zamanda aile hayatında eksik olan kendine güven de bulacaksınız.

Ve ne zaman bir kadın kocamın benden nefret ettiğini söylese de, hala onu seviyorum ve kaybetmek istemiyorum? Bir şekilde durumu biraz güç ve sabırla değiştirmeye çalışabilirsin.

Örneğin, eş çalışıyorsa ve aileİstediği kadar çok zaman kalmadı ve kocasının memnuniyetsizliğinin sebebi, kendisi de iyi bir maaşı olmasına rağmen, evde kalması ve bir kariyere daha fazla önem vermesi tercih edilir. Öyleyse, eğer evliliği kurtarmak istiyorsanız, bir çıkış yolu işten vazgeçmektir.

Her zaman üstte ol!

Çoğunlukla evli kadınlar aynı işi yaparHata - onlar (saç yıkamak için zaman yoktu, o zaman manikür için gitmek için zaman yoktu) takip etmeyi bıraktılar, ve bu, sonra, kocasını iter. Her zaman bakımlı kadınla evlendiğinden beri. Bunun olmasını önlemek için, her zaman hatırlamak ve bunu yapmalıyız, böylece eş sadece hayranlık duymakla kalmayıp, aynı zamanda onun bir başkası onun yönüne baktığı zaman onun kadını olduğunu gururla gösterir.

Ruhsal ve entelektüel olarak sürekli gelişmek, böylece koca için her zaman güzel bir resim değil, aynı zamanda ilginç bir muhatap olmak da gereklidir.

Eşinin boş zamanlarını sık sık daha yakınlarda geçirmesi için çaba göstermeliyiz ve bir yere gitme arzusu yoktu, örneğin, biradaki arkadaşlarla.

Her zaman kocasını övmek, ona şefkatli bir sevgi sözü vermek için çeşitli sebepler bulmaya ihtiyaç duyuyor.

Çok sık aile hayatında, bu olurOrtaklardan biri, düşüncelerini doğru bir şekilde nasıl ifade edeceğini bilmemektedir. Sonra bir çiftin kendilerini müzakere edip açıklamak çok zordur. Eğer bir kadında böyle bir eksiklik varsa, o zaman kişi düşüncelerini daha yapıcı bir şekilde ifade etmeli, böylece kocanın neler olup bittiğini ve karının ne söylemek istediğini anlaması ve meditasyonda tekrar kalmaması, bir kez daha söylenemez.

Sık sık bir koca bir uzmana hitap ediyorve şöyle bildirir: "Kocam benden nefret ediyor." Psikoloji ince bir bilimdir. Ve bu alandaki uzmanlar, bu gibi durumlarda en önemli şeyin aile ilişkilerini objektif olarak analiz etmeleri ve onların devamları için gelecek beklentilerini görmeleri konusunda hemfikir oldular.

Karşılıklı nefret

Ya kocam ve ben birbirimizden nefret edersem? Burada sorun, hislerin biraz sıkıcı ya da bir alışkanlığın ortaya çıkması değildir. Aile hayatının en başında bile, çiftin ardında gizlenmiş olan duygusal yakınlık yoktu. Ve ikincisi arka plana biraz yaklaştığında, hemen bir yanlış anlaşılma var. Bu durumda, en önemsiz önemsizlikler bile, her geçen gün daha fazla biriken eşler arasındaki artan hoşnutsuzluk ve yabancılaşmaya yol açmaktadır. Sonuç olarak, çiftin birleştiği her şey kaybolur.

kocam benden nefret ediyor

Bir kadın arkadaşlarına ve akrabalarına söylediğinde: "Kocam benden nefret ediyor," insanlar en farklılarına tavsiyelerde bulunuyorlar. En çok sevdiklerinizle açık konuşmanız gerektiğine inanıyor. Fakat bunu çok dikkatli yapmak için, onun duygularını tartışmayı reddetmemesi ve teşebbüsün kendisinin başka bir skandala dönüşmediği. Bunun için kendinizi doğru ve sakin bir şekilde ifade etmeniz gerekir. Bu (belki de hoş olmayan) konuşmanın başarılması arzu edilir. Sonuç netleşecek, eş, sonunda aileyi kurtarmak için hala bir şans olup olmadığını anlayacaktır. Aksi takdirde, gerçeklikle terim etmek zorundasınız.

Herkes mutlu olmalı!

Bir kız şöyle diyor: "Kocam benden nefret ediyor". Ne yapmalı? Artık eşin bir kadın olduğunu ve kişisel mutluluğa sahip olduğunu hatırlaması gerektiğinde gelecek zaman. Başka bir hayal kırıklığı ve umutların çöküşü dışında, anlamsız konuşmalar ve boşa harcanan çabalar, iyi bir şey getirmeyecek.

kocanın karısından nefret etmesi için

Bir eşi bırakmak en iyisidir veOnu ve yakın dur. Sonuçta, karısına ihtiyacı olduğu hissi ve daha önce olduğu gibi arzu edilen, asla geri dönmeyecek. Ve er ya da geç o Tam bir iç huzuruyla bulacaksınız belki de yeni bir ilişki kurmak için bir arzu olacaktır, yalnız bıraktı.

Daha iyi bir eş ile ilişki kurmaya yardım edecek bir komplo

Ya kocan nefret ederse? Arsa yardımcı olacaktır. Birçok kadının güvendiği problemi çözmenin bu yöntemi. Ritüel yapmak için kendi alyans ve uzun bir huş rayına ihtiyacınız olacak. Sonra ne yapmalı? Luchina halkaya sokulur, böylece her iki tarafta da aynı mesafe vardır. Daha sonra kenarlar şarkı söylenir ve duman bir komplo tarafından okunur.

"Yakma, ateş etme, düşme."

Nişanlığımın halkaları,

Düğünümün halkaları.

Pali ve yanık ve ağrı

Tanrı'nın Hizmetkarının Kalbi (isim),

Beyaz memesi, akciğerleri ve karaciğeri.

Böylece yaşayamadı ve nefes alamadı,

Bensiz bir gün veya bir dakika olamaz.

Karısı, Tanrı'nın hizmetçisi (isim).

Beni sürmek istediği için

Bu yüzden bana sarılmak istiyor.

Yan git, git, sigara iç.

Arkadaşıma üzüntü gönderirim

Çıkarma, kireçleme.

Söylendiği gibi, bitti.

Kilidi kapatıyorum ve anahtarı kapatıyorum.

Her yaş için sözlerim olsun

Kaldırılmamış, bükülmemiş, buruşmamış,

Kırılmayın ve tamir edilmemelidir.

Anahtar, kilit, dil.

Amin. Amin. Amin. "

Sadece yangını söndürmek gerekirseHer iki taraftan gelen ışın, çok halkaya yanacaktır. Bundan sonra, kalan saplama kocasının cebine konur. Kaybolmadığından emin olmalıyız. Bu olursa, tekrar tekrar tekrarlayın.

Başka bir komplo

Yukarıdaki ritüellere ek olarak, kocanın nefret ettiği zamankarısı, başka ne yapabilirim? Bir kadının kocasına dikkatlice dinlediği bir görünüm yaratmak için, ona doğrudan göz göze bakar ve aklında şöyle der:

"Ben, Tanrı'nın kulu (isim) olarak,

Silahsız ve bacaksız yaşamak istemiyorum ve yaşayamam.

Yani bensiz yaşama (isim).

Şu andan itibaren ve sonsuza dek. Amin. "

Kiliseye git

Kocanın nefret ettiğini, karısının, depresif duruma boyun eğmemesi için dua etmesinin gerekebileceğini söylediğinde. Rab, bütün bunları deneyimlemek ve aptalca bir şey yapmamak için ona güç ve sabır verdi.

Bazen bazı metresler her şeyi yaparlar, böylece kocası karısından nefret eder. Entrikaları örtebilir, bir adamı havaya uçurabilir. Sonuç olarak, yasal karısı için gerçekten böyle hisler var.

Her türlü şeye inanmayan kadınlar var.büyü arazileri ve ritüeller. Ne yapmalılar? Kocan nefret etmeye başladıktan sonra kiliseye gitmek ve itiraf etmek en iyisidir. Belki de rahip, hayata ve kendinize olan inancını geri kazanmaya yardımcı olacaktır. Hayatın paha biçilemez olmasına neden olacak, ama kısa ve zevk almalı, her gün sevinmeli ve bu aile sorunları, bir erkeğin onunla başa çıkabileceğini bilerek gönderdiği Tanrı'nın bir sınavıdır.

Gidelim

Eğer bir kadın şöyle der: "Kocam benden nefret ediyor, her gün onunla yaşamak daha da zor," o zaman belki de durumun en iyi yolu onun gitmesine izin vermektir. Sonuçta, sonunda, iki kişi kendi kendine acı çekmeyecek ve kimse onların yanında acı çekmeye zorlanmayacaktır.

kocam benden nefret ediyor

Bir kadın hayattan şikayet ederse ve şöyle der: “Kocam benden nefret ediyor, aile ilişkileri yok, nasıl devam edebilirim?” “Unutmamalıyız ki bu soruya somut bir cevap yoktur. Ve aileyi koruma kararı ya da tam tersine, denemeye bile değmez, eşlerin kabul etmeleri gerekir.

Şaşkınlık yok böyle bir atasözü vardırnefret bir adımdır "ve tersi. Evliliğin kurtarılmaya çalışılması ihtimali, eşin ilişkisinin başlangıcında olduğu gibi sevgilisine de ilgi gösterebilir ve belki de daha fazlası çok büyüktür. Daha sonra evlilik hayatı kalıcı bir balayı olarak devam edecek.

Sonuç

Şimdi bir kadın için nasıl davranacağını biliyorsun.kocasının yabancılaştığını hissediyor. Bu sorunu çözmek için birçok seçenek var. Kendiniz için en uygun olanı bulmanız gerekiyor. Bir kadının daima sevilmesi gerektiğini unutmayın!

Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım

Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım

Related news

 • Süpriz Ekmekler Tarifi
 • KARTONDAN MASA ÜSTÜ TAKVİM YAPILIŞI
 • OYUN EVİ İÇİN KUTULARDAN OYUNCAK KOLTUK VE SEHPA YAPIMI
 • Çok İzlenen Videolar
 • Güneş Yanıkları İçin Ne Yapılır: Güneş Yanıklarına Doğal Yöntemler
 • Evde French Manikür Nasıl Yapılır

 • Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 96

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım


  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 1

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 55

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 35

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 91

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 38

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 96

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 61

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 35

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 44

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 80

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 29

  Kocam benden nefret ediyor - ne yapmalıyım Kocam hakaret ederse ne yapmalıyım 34