Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz

Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz


Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 68 13.01.2019, 06:27

Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz

Bugün ne olduğunu bulmak için yanınızdayızKonf. Dürüst olmak gerekirse, bu kavram tüm İnternet kullanıcılarına ve özellikle başkaları ile iletişim kuranlara aşina. Doğru, biz terimin biraz farklı bir yorumu hakkında konuşuyoruz. Neyin başa çıkacağımızı daha yakından öğrenelim.

Kavramı

Confa nedir Gerçekte, bu bir "konferans" ın kısa değil. Bu, modern kullanıcılar için daha uygun kabul edilen ilk kelimedir. Herkes ne demek istediğimi anlar, ancak aynı zamanda kısaltmayı yazmak veya telaffuz etmek daha kolaydır.

conf nedir

Bu sözcük biçiminin büyük popülaritesigençler arasında "konferans" aldı. Bu onun argo oldu. Hızlı, şık ve şık. Özellikle yarım kelimeli herkesi tehlikede olan şey konusunda net bir şey varsa, o zaman tüm kelimeyi telaffuz etmek için ne gerek var? Doğru, böyle bir ihtiyaç yok. Ve şimdi World Wide Web'in her modern kullanıcısı, bir confanın ne olduğunu bilir.

fayda

Elbette, özellikle konferanslardansanal, çok iyi. Gerçek müzakerelerden fark edilir ve tanıdıksa, İnternet biraz farklıdır. Her kullanıcı, konferans sırasında kendisine hangi fırsatların verileceğini tam olarak bilmiyor. Bu olayın altına geçelim.

Önce iletişim. İnsanlar bir araya gelerek birlikte konuşabilirler. Sen birkaç kez aynı mesajı kopyalayıp farklı kullanıcılara göndermek gerekmez. İleti dizisindeki tüm katılımcılar otomatik olarak görüntülenecektir.

İkincisi, zaman kazanmaktır. Daha önce belirtildiği gibi, evrensel gösteri için aynı postayı 20 kat daha fazla kopyalamanız gerekmiyor.

Üçüncü olarak, harika bir fırsatınız olacakyalnızca mesajlarla değil, aynı zamanda sesle de iletişim kurun. Artı, bir konfakının ne olduğunu biliyorsanız, o zaman ilginç bir gerçek dikkati çekiyor. Bu ders kullanıcıların birbirlerini bir web kamerası kullanarak görmelerini sağlar.

Dolayısıyla, İnternetteki bir konferansın iletişim kurmanın harika bir yolu olduğunu söyleyebiliriz. İçinde her zaman artılar vardır. Ve her biri onlar kendi.

skype skype

Nerde

Ancak konferansta nerede buluşmak mümkün müdür? Dürüst olmak gerekirse, bir çok seçenek var ve hepsi kayıtlı kullanıcıların varlığı anlamına geliyor. Kibirlenmek ister misin? İletişim için İnternet'te Skype ve diğer uygulamalar yanı sıra bazı sosyal ağlar da size yardımcı olacaktır. En çok hangi seçenekler kullanılır? Bunlar:

 • "Skype";
 • "Aska";
 • özel web barındırma;
 • sosyal ağ "VKontakte";
 • "Sınıf arkadaşları";
 • "Facebook";
 • "Youtube".

Ve bu liste çok uzun süre devam edebilir. Bununla birlikte, "Skype", kullanıcıların video konferans veya grup yazışmaları için seçtikleri en popüler yer. Deneyin, görünen kadar zor değil. "Bir konferans oluştur" u tıklamanız ve ona arkadaşlar eklemeniz yeterlidir. "Bir görüşme iş ortağı ekle" yi de seçebilirsiniz. Kesinlikle hoşunuza gidecek.

Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz

Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz

Related news

 • Diş sağlığıyla ilgili doğru bilinen yanlışlar
 • Elmalı Karamelli Muhallebi
 • Magnezyum Bulunan Gıdalar Bitkiler Yiyecekler
 • Fukuşimada patlamamış bomba bulundu

 • Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 38

  Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz


  Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 51

  Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 36

  Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 68

  Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 11

  Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 32

  Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 46

  Konfokal nedir - İnternet imkânlarını inceliyoruz 55