Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 24 10.01.2019, 21:17

Konyak "Çar Tigran": tarifi, tadı, özellikleri

Ermeni konyağı mükemmel bir tat vesahiplik durumu. Bununla birlikte, standart içecekler arasında bile, uzun süreli maruz kalma potansiyeline sahip, sadece alkole özgü, kadife tadı, zengin tat ve zengin aroma ile öne çıkan bir tane vardır. Bu konyak "Çar Tigran" hakkında. Ermenistan'ın şarap üreticileri arasında bu içecek, en yüksek sınıf ve ileri teknolojilere sahip hammaddelerin kullanımıyla birlikte reçete için geleneksel yaklaşımın bir işareti olarak görülmektedir. Ermeniler şarap yapımını bir sanat olarak görüyor ve bu konyak bir başyapıt olarak adlandırılma hakkını kanıtlayabiliyor. Zengin bir tat paleti, derin bir soylu renk ve en yüksek kalite. Bütün bunlar yalnızca tuhaflık ve özveri ile yapılmış olan alkole özgüdür.

Üretici ve kökeni

Kaplanların kralı kralı«Tsar Tigran» konyak imalatına aittirBüyük Vadi, segmentte bir efsane oldu winemaker Robert Azaryan hassas elinin altında. Alkol, antik teknolojilerin katılımı da dahil olmak üzere, tüm inceliklerini gözeterek geleneksel bir tarife göre yapılır. Şirket-yapımcı, konyakta yalnızca ulusal kökenli bir karışım olduğunu ve suyun en saf ve en derin kuyulardan geldiğini belirtiyor. Alkol "lüks" sınıfına aittir, gerekli tüm belgelendirme ile korunmaktadır ve dünya sitesinde satılmasına izin verilmektedir. Ermeni hükümdar Tigran II'nin şerefine alkol olarak adlandırdılar.

İyi alkol kaliteli hammaddelerle başlar

tsar tigran konyakDamıtma için kullanılan çeşitlerin tüm harmanları ve"Tsar Tigran" konyak üretimi, Ararat vadisinden temin edilir. Yerel manzara ve iklim, üzüm çeşitliliği Vosques, Garandmak, Chilar'in mükemmel olgunlaşmasına katkıda bulunur. Nedeniyle vadide yer özelliklerin iklime yılda güneşli gün bir zenginliği ve subtropikal ekosistem ile klasik Orta Asya benzer. Çilek olgunlaşır ve içeceği tatlı bir tat veren meyve suyuyla doldurulur. Üzüm bağlarının konumuna bağlı olarak, tat paleti de değişir. Kuzey çilek alanları ve alkol çiçek ve odunsu notlar, konyak olgunlaşmış olduğu varil gelen meşe kokusu, daha güçlü hale gelir neden orman alanı ile birleştirilir. Tütün ve toz aksan ortaya çıkar.

Üzüm güneyde ne kadar büyüdü, ne kadar parlak ki başlıyorberry ve meyve notları baskındır. Armut, elma, bazen kuş üzümü ve çilek tadı belirgindir. Varil için odun Transkafkasya orman bölgesinden temin edilir, kaplar için ham madde yaşı 3-30 yıl içinde değişir. Daha yaşlı olan ağaç, daha yoğun alkolün tadı. "Kral Tigranes" konyak rengi maruz kalmaya bağlı olarak değişir ve kehribar, bal ve bir karanfil ile neredeyse karanlık olabilir.

Tadı palet ve pişirmede kullanın

Konyak "Kral Tigranes" in tam tadı iletilir, değililk önce bir içki denemiş, pratik olarak imkansız. İnanılmaz derecede geniş. Genç içecek, meyve ve meyvenin tonlarına egemen olur, daha sonra vurgu bal, yapışkan bir tat ve tütün bir nota ile muscat-woody tonlarında gösterilir. Her yudum, dilde yumuşak ve vanilya aromalı bir "uzun veda" bırakır. Doğrudan üreticinin kendisi tanımakta, alkolü standartlaştırmak zordur, her bir parti, karışım ve varillerden kendi aksanını benimsemektedir. Konyak "Tsar Tigran", bir içecek aperatif ve uzun bir süre için her yudum tadına vararak, ayırt edici bir içecek olarak tadını çıkarmak için tavsiye edilir.

tsar tigran cognac 3 yılBöyle bir soyluyu vermeye meyilli olan kişiMasaya içki Konyak "Kral Tigran" çok güçlü bir tadı vardır hatırlamak. Alkolün bir tabak ile birlikte kullanıldığında ilgi odağı olmak ve büfe sadece ekidir olacaktır. Konyak "Kral Tigran" yaşlanmanın 7 yıl - bu sanat eseri ve üst beceri Ermeni damıtma olduğunu. Bu alkol sadece temel tatiller için açılır ve tadı birkaç kelimeyle tarif edilmesi zordur. Açtığınız zaman hemen tüm alanını dolduracak aromalar çok eski konyak buket olduğunu söylemek yeterli.

Marka alkol çeşitleri

Üretici piyasaya konyak tedarik ediyorüç tip: üç, beş ve yedi yıllık dönemler. Seçilen içeceğe bağlı olarak, şişenin maliyeti de değişir. Ancak, konyak "Kral Tigran" yaşlanma 3 yıl bile en meraklı şüpheci tat şaşıracaksınız, erken gelişmiş ürün çağrılamaz, bu genç içki görünüyor. Sadece üç yıl süren dayanıklılığa rağmen, alkol genç üzümlerin oynaklığını koruyarak meşe fıçıların tüm aromalarını emdi. Kolayca içiyor, yumuşak, neredeyse kadifemsi bir vanilya sonrasına sahip.

Yaş Önemli Olduğu Zaman

konyak kral tigran yorumlarEn pahalı ve durum brandy markası7 yıllık bir pozlama ile geliyor. Içeceğin kalesi değişmez ve 40 derece içinde kalır. içeceğin en yüksek durumu Karışım, kontrol prosedürünü geçerse bağlı olan bir tat, yekpare, homojen ve zengin olan. odun, tütün, çikolata ve vanilya notlar ağızda kalan tat parlak ifade edilir ve birinci aroma üzüm damıtma ile asil vurgu sıyrılmıştır. içki limon, biraz soğuk küçük bir dilim ile servis, konyak tadı daha güçlü ortaya ve Limon ana paleti vurgulamak edilir.

Sahte nasıl ayırt edilir

Herhangi bir durum ve pahalı içecek gibi, konyak“Kral Tigran”, sahte mal veya vekil üretme tehdidinden mahrum değildir. Bir temizleyiciyi bir dağıtıcının eliyle ayırabileceğiniz ilk faktör, içeceğin bedeli. Alkollü 7 yıllık maruziyet 350-400 dolar, üretici firmanın en uygun içki ise 240 doların altına düşmeyecek. Konyak daha ucuz ise, o zaman alıcı bir sahte karşı karşıyadır. İkinci faktör renktir. Değerlendirme göre, konyak "Çar Tigran" renk tonları açısından zengin bir yanardöner vardır. İçeceğin rengi kırılmaz, çökelti ve görünür kirlilik yoktur.

konyak kralı Tigranes 7 yılAyrıca, bu markanın alkolünün de hatırlanması gerekir.sadece Ermenistan'da üretilmektedir. Bu ülkenin yerli halkı, şarap yapım sanatına büyük değer veriyor ve düşük kaliteli ürünlerin pazara girmesine izin vermeyecek.

Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleriGoruntuler resim

Related news

 • 2016 Dünya Tiyatrolar Günü Ücretsiz Oyunlar
 • Kış Modası Jean Trendleri 2019
 • Rüya Yorum: Gelin neyi hayal ediyor

 • Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 71

  Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri


  Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 99

  Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 71

  Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 62

  Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 26

  Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 59

  Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 10

  Konyak Çar Tigran: tarifi, tadı, özellikleri 31