Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım

Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım

19.04.2019

Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 60

Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım

Öğelerin tabi olduğu Güneş'in işareti altında doğarHava ve Ateş, bu işaretler gerçekten mükemmel bir birlik oluşturabilir. Bazı anlaşmazlıklara rağmen, Kova ve Aslan'ın uyumu neredeyse ideal.

Kova ve Aslan'ın uyumuÇok ortak noktaları var. Hem Aslanlar hem de Kova burçları çok zengindir. Asıl güçleri: asalet, güçsüzlere yardım etme arzusu ve hayattaki sıkıntılarda esaret altında olanları destekleme. Her iki ortak da çok arkadaş canlısı ve arkadaş canlısı, insanlarla kolayca tanışıyor. Ancak, astrolojik çemberde, Aslan ve Kova burcu birbirine zıttır, dolayısıyla günlük tat ve değerlerde görüş, bakış açısı arasındaki fark.

Aslan tüm tezahürlerinde istikrarın doğasında bulunur. Genellikle sınırsız özsaygı ile sıcak ve güvenilir bir kişidir. Kovalar böyle nitelikler iftihar edemez. tevazu - Ama doğasında değil "gururlu kedi" öğrenmeye hazırız. Sıcak temperli ve biraz kibirli Lviv aksine Kovalar onların hatalarını kabul ve onlardan öğrenebilir eleştiri, konforludur. Notlar Onlar sakince ve tarafsız dinledi, ama yağcılık ve övgü için, su burcu için kullanılmaz. diğerlerinden bunları duymak Kova basitçe rahatsız.

zodyak işaretleri Aquarius aslan uyumluluğuKova ve Leo uyumluluk da uygundurZamanla ilkinin, ikincisinin sıcaklığını emmesi, eş ile ilişki içinde iyi niyetli ve anlayışlı olmayı öğrenir. Arkadaşlığın başlangıcında, bir çiftteki ilişkiler çok çalkantılı ve parlaktır, duygular kenara dökülür. Her iki ortak da sadece mutludur ve etrafındaki her şeye rağmen tadını çıkarır. Uyumluluk burç "Leo ve Kova" uzun vadeli ilişki daha sakin ve ölçülü karakterize eder. İstatistiğe göre, en az boşanmayı açıklayan bu sendikalar.

Astrologlar şunları temin eder: eskime, fiziksel yakınlığa ve hatta ilişkilerin daha resmi olarak resmileşmesine geldiyse, Leo partnerinin herhangi bir yere gitmesine izin vermez ve asla. Doğru, bu, farklı öğelerin işaretlerinin neredeyse her gün ilişkiyi bulmasını engellemez, küçük entrikalar yaratır ve birbirlerini kıskanır. Ama sonuçta, Kova ve Leo'nun uyumluluğunun orijinal olarak farklı görüşlere sahip olduğu ima edildi, bu yüzden neden düğünden sonra tam olarak gösterilmiyor?

burç uyumluluk aslan ve kovaHer iki işaret: Aslan ve Kova - iyi örgütsel beceriler tarafından ayırt edilir. Bu nedenle, her biri risk alabilir ve riskli bir girişim, macera dolu seyahat ve diğer görkemli olayların planlamasını üstlenebilir. Yeteneklerine özel bir güven Leo'da doğaldır, çünkü "tüm gezegenin önünde" olması gereken hayvanların kralıdır. Bu işaret kendi iç doğasında bir lider olmasa da, bu şekilde hissediyor olsa da, bu yüzden akıllıca tavsiyesi çoğu zaman dinlemeye değer. Kova, Tanrı'nın organizatörüdür. Ve bu yerde bazen başkalarına öğretmek için çok sevdikleri ortaklarıyla tartışıyorlar. Bu anlaşmazlık için değilse, zodyak Aquarius - Leo işaretlerinin uygunluğu kusursuz olarak adlandırılabilir.

Birbirinizi kıskanmayın, yan yana yaşamayı öğrenin.Yan, en iyi kalite ortağı benimseyerek - Aslan ve Kova ana görevidir. Ve başarılı olursa, herkesin olacak gerçekten mükemmel insan çünkü. Birlik kırılmaz ve dayanıklı olacak, hatta bir burç Kova ve Aslan neredeyse mükemmel uyumluluğuna ifade eder.

Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım

Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım

Related news

 • Dailymotion kapandı
 • Devils Advocate adlı filmde (1997 filmi), aktörler prömiyerde çok sayıda eleştiriler topladılar
 • Muzlu Alman Pastası Tarifi
 • Kilo vermenin en kolay yolu olarak protein-sebze diyeti
 • BEBEKLERE 3 İLMEKLİ ŞAL BEBEK HIRKASI YAPIMI

 • Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 55

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım


  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 87

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 42

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 55

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 16

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 90

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 85

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 72

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 48

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 12

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 24

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 85

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 94

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 98

  Kova ve Aslan Uyumluluğu: Mükemmelliğe iki adım 95