Krem tozunun avantajları nelerdir

Krem tozunun avantajları nelerdir?

Modern kızların hizmetleri sunulmaktadırgöz kamaştırmaya yardımcı olan birçok ürün. Hijyenik ve dekoratif olan kozmetik ürünler neredeyse her günkü durumlarda kurtarmaya gelebilir. Sonuçta, herkes doğadan bile değil, mat cilt veya uzun kirpikler. Ve yüzün çekici, pürüzsüz bir tonu - sadece olay için değil, aynı zamanda her gün için bir görüntü oluştururken ana şey. Onunla, herhangi bir makyaj zarif görünüyor ve eyeliner, maskara ve ruj yayılmayacak ve gözleri ve dudakları etkili bir şekilde vurgulayacaktır.

Muhtemelen, bu nedenle, en popüler araçlartozdur. Yüzün tonunu düzleştirebilir, küçük kusurları gizleyebilir, cildi matlaştırır. Kremalı bir toz günlük fondötende bir temeli bile değiştirebilir. Bu kullanım yöntemi çok uzun zaman önce değil popülerlik kazanmıştır. Neden iyi?

Krem tozu temel bir bileşimidir vetoz. Bu fark, çıplak gözle bile fark edilir. Tutarlı olarak, sıradan olandan daha yoğun. Formülasyondaki uçucu silikonlar cilde uygulandığında buharlaşır ve toz haline dönüştürülür. Bununla birlikte, kit içinde bulunan ıslak bir süngeri uygularsanız, yoğunluğu temele daha yakın olacaktır.

Bu, ana kalitedirkrem tozu Birçok kadının yorumları sadece bunu doğrulamaktadır. Tonik krem ​​her zaman doğal görünmez. Bazen yüzün ideal tonunu elde edersek, abartırız ve bir maske gibi görünmeye başlar. Aynı zamanda bireysel cilt tipine de bağlıdır. Krem-tozun kullanılması bu etkiyi dışlar.

Kombine ve problemli sahipleri, veayrıca yağlı ciltler daha uygun kompakt krem ​​pudrasıdır. Matlaştırma etkisine sahiptir ve katı ve sıvı yağ içermez. Özel bir sünger için bir bölmesi olan yeterince büyük kutularda üretilmektedir. Krem pudrasına nemlendirilmiş bir sünger uygulayarak cilt kusurlarını iyi bir şekilde gizlemek istiyorsanız, bir temelin etkisini elde edersiniz. Her zamanki bir yastık yapmak neredeyse imkansız olacaktır (ancak bu alet sadece bir toz olarak kullanılıyorsa, herhangi birini uygulayabilirsiniz). Kompakt krem ​​tozu, fondöten yerini alır, gözenekleri tıkar ve cildin nefes almasını sağlar. Yüzü çevrenin etkisinden korur, ama aynı zamanda havaya girmesine izin verir, sivilcelerin görünümünü provoke etmez.

Sıvı krem-toz yağlar, nemlendirici içerirbileşenler. Kuru ve normal cilt sahipleri için daha uygundur, su kaybını önler. Bu toz düz bir şekilde serilir ve kurutulduğunda, bir paslanma etkisi verir.

Nasıl başvurulur?

 • Yüzün ön cildi uygun bir yöntemle temizlenir - jel, süt, köpük.
 • Daha sonra cilt tipine uygun bir hafif gündüz kremi uygulayın.
 • Tamamen emilmelidir, böylece krem ​​tozu eşit şekilde uzanır.
 • Eğer ıslak bir sünger ile uygularsanız, bunu patting hareketleriyle yapın. Vakıf gibi yaymaya çalışmayın. Her halükarda, hareketler pürüzsüz gibi hafif olmalıdır.
 • Ürünün ıslak süngerle boyun ve dekolte bölgesine uygulanması tavsiye edilmez.
 • Saç büyüme çizgisine yakın bir pudra krem ​​kullanın - yeterince kalın ve bu olmadan çok farkedilebilir.
 • Yüz temizleyici ile gece için krema tozunu yıkadığınızdan emin olun.

Şimdi neredeyse tüm firmaların ürün çeşitliliğindekrem tozu "Max Factor", "Loreal", "Artdeko", "Maybelin", "Rimmel", "Christian Dior" ve diğerleri bu aracı piyasada temsil ediyor. Tipinize ve cilt tonunuza uygun bir dizi seçebilirsiniz. Örneğin, krem-toz "Max Factor" hoş bir dokuya sahiptir, iyi bir şekilde küçük kusurları maskeler, düzleştirir ve mat bir deri etkisi yaratır.

Krem tozunun avantajları nelerdirGoruntuler fotograflar galeriler Fotograf resim

Related news

 • Oscar Ödül Töreni 2019 Takı Modelleri
 • Bisküvili Kabak Tatlısı Tarifi
 • Blazer Ceket ile Hangi Ayakkabı Uyumludur
 • Şeker hastaları için diyet listesi ile Etiketlenen Konular
 • 3 Günde 2 Kilo Verdiren Şok Diyet Listesi

 • Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir


  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir

  Krem tozunun avantajları nelerdir